Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Hej:) Bracik za pol godizny po mnie przyjedzie,zeby zawiesc mnie do skzoły rodzenia:) Murzynek jak juz pisałam Nas jest tyle,ze się potem tracimy, która pisała a która nie no i do tego nasze haribo wiec prosze nie miej focha:) A myślałam,ze ja pierwsza złoże życzenia Murzynkowi! Wpisałam sobie w kalendarz,zeby nie zapomniec:P a po północy mi to z głowy i tak wyleciało:P Kochana wszystkiego dobrego:* przedewszystkim dużo zdrowia dla Ciebie i Maleństwa! Abyś każdego dnia chodziła z uśmiechem na twarzy:) Spełnienia marzeń! Buziaki dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka hehe to mnie rozsmieszyłas:) Najważniejsze,ze sobie poradził:) I Twoj M ma racje zbiorniki pełne to mają Nasi Mężowie:P no ale coś za cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka lepiej zeby nie kombinowali bo jak sie dowiemy to straca te swoje klejnoty :P ale swoja droga no biedni sa z tym...ale pocieszmy sie ze juz nie wiele zostalo pozniej polog i bedzie mozna poszalec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka lepiej zeby nie kombinowali bo jak sie dowiemy to straca te swoje klejnoty :P ale swoja droga no biedni sa z tym...ale pocieszmy sie ze juz nie wiele zostalo pozniej polog i bedzie mozna poszalec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE widzisz zaskoczyłam cię :P wstałam pierwsza i na nk wypatrzyłam, że Murzynek ma urodzinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka -ale sie usmiałam :) :) :) :) mój nie narzeka....raz na tydzień ma hi hi hi hi wiec niech sie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no lepiej żeby nie kombinowali:) Ale mam przez ta wczorajsza sytuacje dzisiaj humorek dobry bo ciągle widze tą jego minę no na prawdę nie zapomnę jej jeszcze długo:D:D Juz nic nawet nie powiedziałam na to że w skarpetach został samych :D strasznie mnie to zawsze wkurzało :D jak mi sie tu przymila a tu skarpety na girach:D:D Najlepiej taki białe po kolana to juz wtedy mnie szlag zawsze trafiał:D to tak jakby założył skarpety do sandałów i do tego krótkie spodenki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWKA od rana mnie rozśmieszyłaś :) musiało to komicznie wyglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby co to spacje w linku trzeba usunac;) a mi zostalo 49 dni:).......zaczynam miec cykora:) Kasia imie bardzo ladne;)....podoba mi sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeste jestem ja bym wzięła boldera sd. gtx jest ładny i wiem że któraś dziewczyna ma go nawet:) mi też się wtedy spodobał wizualnie i zapytałam w każdym z 3 sklepów w jakich byłam z wóziami o niego i w każdym mi odradzano jeśli mówiłam że myslę jeszcze o jakimś innym modelu. Każdy sprzedawca potwierdział że sa awaryjne ciężkie i cieżkie w użytkowaniu i podobno ze slabych materiałów wykonane więc ja bym wzięła boldera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a ja bez nk wiedziałąm bo dziewczyny pisały keidy mają urodziny i sobie to zapisałam:P:P Jestem jestem ja bym wzieła espiro gtx:P Ewka ja sama czasem skarpetek nie ściągłam bo zapoominałam wiec to mi akurat by nie przeszkadzało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam bułke z szynką pomidorem i cebulką i mi niedobrze:( co mnie podkusiło z tą cebulką:/ ale głupia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tuethe no widzisz:D:D:D ja tak mam no nie wiem nie moge w skarpetach po prostu:D:D ale M tez tak zawsze miał taki nasz maly fetysz:D:D heh my w ogóle mamy jakąś obsesję na punkcie stóp i dłoni:) Oboje jak jeszcze nie bylismy nawet razem i sie z kims spotykalismy to patrzylismy na jego stopy i dłonie jak nam się nie podobały to do odstawki:) więc stópki zawsze musza byc na wierzchu:D:D:D hahahah a tak mi sie kojarzy że jak już w skarpetach są przytulanki to mi tylko jeszcze rekawiczek brakuje i czapki mikołaja:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynku WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!! Ja w pracy jak zwykle i jeszcze tylko przyszły tydzien i wolne. Boze jak mi sie spać chce strasznie ostatnim czasem. Usne tu zaraz heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka jejku ty jeszcze w pracy:/ myslałam że już nie pracujesz:/ chyba dawno cię nie było?? czy mnie nie było hmm nie wiem juz .... co z tymi śpiworkami zamiast pościeli?? ja myśle że to fajna sprawa zwłaszcza że się nie kopie maluch i można kupic cieńsze to się nie zapoci i taki bardziej opatulony jest. i sa tanie na prawde ja nawet w lumpie ostatnio widziałam. tak sobie próbuje przypomnieć jak to z Jasiulą było ... chyba kołdrą go przykrywaliśmi ale to zima była to tez inaczej i w rożku też spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jestem po wizycie, siedziałam w gabinecie chyba z pół godziny, miałam trochę pytań i badanie trwało i usg. trochę mi się szyjka skróciła, dostałam luteine i mam odpoczywać, nic nie nosić ani nic. zmartwiłam się tym, ale nie ma co się łamać, jak trzeba to trzeba. lekarz powiedział, że Mała ma kształtną główkę i jest główką na dół i waży 1783 g. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam butelki plastikowe, podobno bez BPA tommee tippee i nie zamierzam ich wymieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ja mam tylko jedną TT i nic nie zmieniam:) No już bez przesady.... Na takie użytkowanie jak ja mam zamiar butelki uzywać to bez jaj chyba. Z resztą ja kiedyś się bardzo wkręciłam w to co zdrowe co nie zdrowe i czytałam strasznie dużo róznych magazynów mądrych badań i w ogóle . Jak się poczyta dłużej a ja czytałam regularnie przez około rok te wszytskie artykuły i wywody "amerykańskich naukowców" to się okazuje że jedne badania przeczą drugim. Przynajmniej ja doszłam do takiego wniosku:) Choć stosując sie do reguł mąka pszenna jest beeee jedź tylko orkiszową wydawało mi sie że faktycznie sie lepiej czuję. Myślę że butelka nie jest az takim ragrożeniem i w dzisiejszych czasach są gorsze http://prywatnezdrowie.pl/artykuly/ciaza-i-macierzynstwo/rakotworcze-wozki-dzieciece/ http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/100851,wozki-dla-dzieci-powoduja-raka.html i co nie kupimy wózków?? no tez się chyba nie ma co dać zwariować:) W takich czasach zyjemy że oczywiście trzeba bardziej uważać ale myslę że pieluchy nawet pampers maja w sobie tyle chemii że nie powinny byc używane tak samo jak słoiczki z jedzeniem dla dzieciaczków jak cos ma termin przydatności na 2 lata to za "zdrowe" być nie może. No ale ja nie mma zamiaru prać tetry, gotować non stop wywarów z marchewki i wystawiać dziecka w koszyku wiklunowym na dwór:) więc ja patrze na takie badania z dystansem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka te spiworki sa fajne sama mam taki ale ja mam od 6 miesiecy..i wlasnie musisz zwrocic uwage na ich rozmiar poniewaz roznia sie m.in. tymi wycieciami na glowke i jak wsadzisz takiego malucha w zaduzy spiworek to moze sie zsunac na dol i to jest niebezpieczne..mowili o tym w tym programie mamo to ja ..wiec zwroc na to uwage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkasnie sa duzym zagrozeniem i trzeba poprostu patrzec na opakowanie zeby byly wolne od BPA bo duzo tych na allegro z aventu sprzedaja jeszcze z tym zwiazkiem chemicznym..ja uwazam ze to jest wazne i bede czytac co jest na opakowaniu po co narazac dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kasiu ja planuje zakupic taki 0-6 :) a potem zobaczę jak sie bedzie sprawować:) co do tych zdrowotnych spraw to nas całe życie uczono że jajko można jeść bodajże raz w tygodniu czy dwa i w ogóle. jeszcze 2 lata temu badania tego dowodziły rzekomo. A w najnowszym bodajrze wydaniu magazynu "Zdrowie" czy w poprzednim nie pamiętam już badania " amerykańskich naukowców" oczywiście dowodzą że niby jajko powinno sie jeść codziennie i bez codziennego spozywania jajka nie dostarcza się odpowiednich substancji swojemu organizmowi. i oczywiście jakie to szkodliwe że nie jemy tych jajek i że dzieci nie jedza i że w ogóle to prawie że wprost napsiane że wszyscy przez to na raka umrzemy:) więc ja sie osobiście już nie bardzo przejmuje rewelacjami "amerykańskich i angielskich naukowców" :) Przyjmuje do wiadomości ale nie ma co sie dac zwariować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×