Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

wróciłam ...... tuethe ale ja chcę tą kolorową więc może być dla obu płci :) Jestem jestem oba wózki są ładne a na który się decydujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my juz po pizzy;) :P zamowilismy jak wracalismy;) gula wlasnie nie wiem ktory wybrac....espiro jest z wygladu bardziej masywniejszy ale za to ma wieksza spacerowke..... implast jest mniejszy....moze zgrabniejszy ale za to gondole ma wyzej osadzona.....a spacerowka jest mniejsza..... kurcze sama nie wiem.......jutro jeszcze bede jezdzic kolorki ogladac gdzies tych co nie bylo na sklepie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek, te koleżanki co były to taka impreza baby shower ? bo to teraz takie modne :) zauważyłyscie że fonia jakoś ucichła ? czy mi sie wydaje ? Andzia to wesołe co piszesz z tą płcią :) ja tez mam na każdej wizycie usg i płeć znam od chyba 21 tyg że dziewczynka i na każdej wizycie potwierdza :) chyba będzie Laura, ale nie umiem tak do niej mówić , zazwyczaj mówie żabcia lub darmozjadek :) bo ja też twierdzę że 100% to dopiero przy porodzie ... a może się okaże że to Jacek :) wszystko mi jedno :) ja chyba za chwilkę też pójdę spać , mam takie spuchnięte kostki że masakra :( tez tak macie wieczorami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piesek mi ładnie grzeje stópki :) Czytałam tuethe że butelek już nie kupiłaś a co skończyły się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem przespisz sie z tym i bedziesz wiedziec,ktory chcesz:) Fonia zapewne spi albo odpoczywa... Basilek dlaczego darmozjadek?:P mi kostki nie puchna... Puszek tez chce taka sesje ale cholewcia... nie mam kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, darmozjadek ,bo nic nie robi tylko żyje sobie na mój koszt :P :) puszek, fajnie z tą sesją , ja nie wiem czy bym chciała, bo rozstępy mam na brzuchu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, juz wczoraj pisalam ze Fonia przepadla..... a ja nazywam Mychy - pasozytkami :-) Tuethe nawet nie wiem ile kosztuje taka sesja.....u nas.....ale coz ja chce taka pamiatke! R pali papierochy to ja chce zdjecia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia mi się z Sonką pomyliła.. Macie racje,że ucichła... Puszek takie zdjecia są super;) ja coś wykombinuje bo chce mieć takie zdjątka:) Jak nie z M to chociaż sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek a darmozjadek będzie życ baaaardzo dlugo na Twój koszt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek-k mi tak od trzech dni puchły nogi ale tak dziwnie bo po nocy i lekarz kazał mi zrobić ponownie badanie moczu więc zobaczymy co tam wyjdzie. Jestem jestem mi ostatnio bardzo podoba się kolor fioletowy ale fajne są też wózki w kolorze zielonym.Ja mam czarno -pomarańczowy x-landera ale tylko dlatego że mój M bardzo był za tym wózkiem i kolorem i chciał choć raz wybrać sam od siebie dla maleństwa tym bardziej że ja nie planuje więcej dzieci zresztą to maleństwo to też było nieplanowane :) Puszek fajnie że dostałaś takie prezenty ja też chcę takie koleżanki :) Bo wiecie co to trzeba tak zrobić ...........FONIA proszę się odezwać natychmiast bo się martwimy czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z Suelen przecież zawsze o tej godzinie dała znać o sobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen jak to Ona zapewne się położyła i zasneła:P albo gdzieś z K. pojechali:) A Fonia dostanie po dupci jak się nie odezwie zaraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula 2 butelki 125 ml za 25 zl albo 2 butelki te większe za 30 zł. Ale nie przejmuje się mam juz 2 butelki. Może ktoś mi kupi w co wątpie ale można mieć zawsze nadzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula, wyniki moczy mam ok , a gin mówi że jeżli tylko pod koniec dnia to tak może być, gorzej jest jak się właśnie rano budzisz juz z puchniętymi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...choć mnie nie wołałyście to się odezwę....:P dziewczyny jesteście bezlitosne...człowiek na jeden dzień znika, a tu tyle stron do nadrabiania.... któraś pytała o pościel ja zamawiałam(nawet w rozsądnej cenie)jak przyjdą dam znać jakiej są jakości.... http://allegro.pl/show_item.php?item=1386192753 wzór249 http://allegro.pl/show_item.php?item=1390934672 wzór266 Andzia cieszę się,że wszystko ok...teraz na prawdę dbaj o siebie (o Was) i odpoczywaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fonia, to chyba od wczoraj się nie odzywa ... teraz już dziewczyny musimy sie pilnować :) bo meta niedaleko jak powiedziałam mężowi o Andzi , że już prawie rodziła a ma podobny termin jak ja (chyba początek marca ???) to się kurcze przestraszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś przyszła paczka z kocykami, materacem, butelkami, smoczkami, przytulanką i pieluchami flanelowymi....ale się ucieszyłam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Gula fajna cena:) narazie i tak nie zamowie.. poczekam na kase :) dzięki Kochana:) Betty dobrze,ze sie odezwałąs:) jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś rano to nawet moja młodsza córa była przerażona że mam taką banie ale tylko spuchła mi prawa stopa.No i jeszcze ta ręka o której pisałam nadal niestety dokucza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×