Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ja na kartce od poloznej nie mam napisane a zapomnialam się spytac... ale spakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek, ja jestem chrzestną i na 18 dałam (w lipcu 2010) 200zł i chrzestny tez dał 200 zł więc dostał razem 400zł i sie cieszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty wyslalam Ci ptaszki:P Dziewczyny gdzie Wy jestescie?:P ja zaraz znikam a Wy pewnie wrócicie i się rozpiszecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, ja biorę smoczek - małe to i nie zajmie dużo miejsca :) kupiłam sobie kapcie błękitne do szpitala :) więc już mam chyba torbę spakowaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak narazie wsadzilam lacie w których nie chodze ale chyba i tak kupie sobie inne takie mięciutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki za opinie, suelen znowu mnie rozbawilas :-) pytam dlatego bo musimy w lutym dac dwa razy po 400 zl a to juz spory wydatek....tzn nie musimy....wypada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka wy popakowane a ja w proszku totalnym;( niepoprane niewspomne o prasowaniu ,torby brak ,a i tego co do niej zapakowac tez;( trzeba bujnac dupsko i zaczac ogarniac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek pogadaj jeszcze z R i dajcie tylke na ile Was stac. Nawet jak dacie mniej nic się nie stanie. Ilosia jeszcze troche czasu jest wiec sie nie martw. Mi M powiedział,ze jak juz kupiłam torbe to moge jutro sobie popakowac rzeczy a ja to zrobilam odrazu i będzie leżec. A Mama sie smieje,ze pod kolor wózka kupiłam. Ilosia masz blisko biedronke? jak tak to przejdz sie i zobacz te torby. Jest naprawde pojemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe dzięki za filmik...:D dobry, dobry.... teraz już będę w temacie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wsumie nie tak blisko ale jutro jade do szkoly a tam jest biedrona blisko moze jeszcze beda;d dzieki za info troche czasu racja no ale zanim czlowiek kupi uszykuje itp ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bylam dzis u mojej babci pierwszy raz mnie zobaczyla w ciazy, posiedzialysmy troszke i poszlam z mama do domku po drodze do znajomej co handluje bielizna mama mi fundla 2 koszule a od znajomej dostalam stanik.jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia musza byc:P Betty no widzisz juz w temacie ptaszków:P Sonka małe rzeczy a cieszą;) Masz pieniądze na cos innego:) pomalowałam sie ,przebrałam a M dalej gra a na meiscie mamy byc za 20 minut, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do Babci... moja mnie widz codziennie i ani razu nie spytała jak sie czuje, czy będzie chlopczyk czy dziewczynka, nic. Tylko się gapi na brzuch jak mi rosnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty - to zjedz cos :) ja sie dzis wazyłam i w ciagu 3 tyg przytyłam pół kilo :) :) wiec mam 7,5 na plusie :P tuethe - smacznej pizzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi pisala przyjaciola z wawy ze robila test i jest pozytywny bede ciocia;d ihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki ja od ostatniej wizyty u gina przytyłam juz kg a była ona poltorej tygodnia temu z tego co pamiętam. Nie wiem jak ja to robie:P Szczerze mówiac nie mam ochoty isc na te miasto... szkoda,ze Basia nie robi urodzin w domu tak jak rok temu. Będzie pewnie pelno ludzi, gorąco, duszno a mnie to meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek a co do ilości toreb... wcale się nie dziwie,że tyle tego masz bo Was będzie wkońcu trójka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam bo stwierdzili,że trzeba się wkońcu zebrac. Będę póżniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzisiaj wszyscy za brzuszek macaja i smyraja w busie spotkalismy sasiadke mamy jej cora tez w ciazy, mojq bqbcia macala mama chyba 1 raz sie odwazyla bo nie wiem czy sie bala.znajoma mamy i kumpela na targu.nic tylko lapki w strone brzusia. jak mi to w ksiazce pisalo -ciagle tylko macacze heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, baw sie dobrze ja już mam tylko jedną babcię - w tym roku będzie miała 90 lat :) ale jest całkiem do rzeczy, pytała się mnie o płeć i powiedziała że będzie się modlić żeby wszystko było dobrze :) kochana jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam obie babcie a szkoda(od ojca matka wredna jak .......... mowia na nia general zadzi wszystkimi) dziadka mam jednego niestety ten od tej wrednej nie zyje juz 15 lat tak go meczyla.a za to babcie meza tez takie jednej nie znosi bardzo udaje niedolezna a silniejsza niz nie jedna kobieta mlodsza od niej a druga 5stycznia miala 94 lata zlota kobieta pochowala juz chyba dwoje swoich dzieci.pamieta wszystko kto kiedy ma urodziny jak kto ma na imie od kogo jest(ma juz sporo prawnukow swoich dzieci miala 5 ).i jeszcze 2 lata temu jezdzila sama tramwajem na targ i sama zakupy robila dopoki nie zlamala biodra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:classic_cool: za mna nikt sie nie stesknił, ale i tak się odezwałąm;) Murzynku wszystkiego naj👄 to ja mam espiro, chyba jako jedyna go kupiłam:P ale nie wnikam, już go nie zamienię, okaże się czy będzie awaryjny:) mam pytanie do dziewczyn które mają starsze dzieci, kiedy przesadzić dziecko z fotelika z oparciem na samo siedzisko? jest jakiś przepis określajacy to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika, miło Cię słyszeć :) ja przesadziłam gdy pasy z fotelika już były za małe (nie można już ich było przedłużyć), ale moja żabcia wysoka jest ciasno jej było zwłaszcze w zimowej kurtce potem jeździła na podkładce, a teraz już bez, ma 7 lat i 141cm wzrostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe widzialam te torby w biedrnce, calkiem fajne sa, ciesze sie, ze juz kupilas torbe:) A i już spakowana:D Super! Ja musze jeszcze do konca wyprac ciuszki:) A co do krzykow na porodowce to wszystkich to rozśmieszyło ale z punktu widzenia rodzącej na pewno to nie było śmieszne. Ja mam na kolejnych zajęciach dopiero co zabrać do szpitala więc nie wiem czy wziąć smoczek czy nie, a macie kupiony jeden czy dwa? Bo wydaje mi się, że jeden chyba starczy na 3 miesiące? Bo te smoczki są od 0-3m. co do kasy na 18 to ja dostalam 300zl od chrzestnych (małżeństwo). Ja jakbym była chrzestną to bym nie dala teraz 400zl bo wg mnie to trochę dużo tymbardziej jak dziecko ma przyjść na świat, a w Twoim przypadku puszu dwoje dzieci - ale to tylko moje zdanie., A ja nie jestem w temacie ptaszkow, oco chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka - niewiem czemu ale Ja niemawidze jak mi brzuch ktos maca...tylko męzus i Natka....a jak ktos inny to mnie zaraz coś trafia.....niewiem czemu ale przy Natali tez nie lubiałam :-O :-O :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×