Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Cześć Mamuśki! Nie było mnie cały weekend...i widzę,że tradycyjnie mam sporo zaległości....Dziś byłam na ktg (będę chodzić co tydzień) i wyszło twardnienie brzucha....połoożna pytała jak często się to zdarza i jak długo trwa...ja jakoś nie przywiązywałam do tego wagi...no mam zapisane relanium (2mg), mam brać na noc i w ciągu dnia gdy twardnienie wystąpi...trochę się boję tego relanium...ech...czy któraś z Was bierze/brała? Pozdrowionka...ale dziś u nas piękna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo pojedliśmy zupki krupniczek wyszedł pyszny Natala zjadła cały talerz i i jeszcze dokładke Babcia stwierdziła ze to jakas przedwojenna zupa ....i nie mozna sobie nią pojeść Ja sie tam najadłam i Natala tez i nawed siostra powiedziała ze dobry. Teraz leniuchuje dalej a Natalka maluje farbami :) Betty - ojj Ja Ci nei pomoge ale czytałam kiedys o relanium w ciąży i jest dosc powszechnie stosowany w ciąży wiec nie bój maluszkowi nie zaszkodzi moze byc troche mniej aktywny. Bartus od wczoraj strajkuje i nie chce sie ruszac....tz dzis troszke po sniadaniu sie wiercił i tyle.....chyba leniuchuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólne badanie moczu, morfologia krwi (podstawa) plus określenie poziomu cukru i 26zł polskich musiałam zapłacić :/ w to chyba wliczone było bolesne kłucie BETTY Ja na twardnienie brzucha mam luteine i fenoterol, bo twardnienie może spowodować skurcze. Ja myślałam, że zanudzę się na KTG, 30 minut leżenie i gapienia się w sufit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest na 639:( Jak to rasistki?? To mam sie wynosić stąd?? Bo ja jestem mulatka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka - kochana nie wkrecaj sie tak :( ja nie jestem rasistka a dziewczyny zartowały !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że wiele razy pisałyśmy o ciuszkach ale ja nie wiem dokładnie powiedzcie ile sztuk ciuszków w rozmiarze 56 kupujecie ile i czego?? bo ja mam kilka i nie wiem czy kupowac czy darowac sobie zostawić tyle ile mam i skupić sie na 62 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MURZYNKU Ja ci nie odpowiem bo jestem poza kwalifikacją, ponieważ u mnie mama zakupiła strasznie dużo ciuszków. EWKA chodziło konkretnie o tych lekarzy, myślę, że żadna nie jest rasistką i nigdzie nie odchodź. Właśnie przyszła wyprawka małego, ale śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa:)...material prawie caly skompletowany do uczenia:)...ufffffff...troche tego jest.....:( przyszedl mi laktator TT:) ....i pojemnik do steryzlizacji...tylko jak sie go uzywa:D? ...jak to przypomina mi pudelko na sniadanie:D? murzynek 56 mam bardzo malo...moze z 2 pajace, 2 kaftaniki, 1 polspiochy, 2 spiochy....reszta jest 62.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKOŃCZYŁAM!!!!!!!!!!!!!!! FAMFARY PROSZĘ DLA MNIE:d:d:d:d nie no ja żartuje ja się nie spinam:D tzn nie żartuje że jestem mulatka bo jestem ale żaruje z tym że mam się wynosić:) Wiem że chodziło o konkretnych lekarzy:) Z resztą mnie się nie da obrazić mówiąc mi coś na temat koloru skóry:) Skapnęłam się że jest inny jak miałąm chyba z 9 lat:D:D:D Betty powodzenia w czytaniu ja dałam radę to ty też dasz:D:D:D No to czekam na wiadomości od Puszka:) wiecie co nie kupuje wózka... mam po jasiuli taki zwykły najzwyklejszy POLAK orion się nazywa wykorzystam go jako głęboki:) najwyżej potem kupię spacerówkę jak najlżejszą a na zimę będe miałą tego grata po śniegu i po wertepach po Jasiu:) Pewnei i tak wyjdzie tak że będe tego malucha na taras wystawiać. I tak się w te chusty wkręciłam że spróbuje go przekangurować jakiś czas zobaczymy jak to bedzie zwłaszcza ze mam zamiar w domku być jak najdłużej:) a weekend tak mi zleciał że hoho znajomi przyjechali na weekend. Chłopaki piwkowali:D M sie zarzekał że od 1 stycznia to on ani kropelki alkoholu bo przecież ja moge rodzić!! Tak sobie wkręcił:D ale nie protestuje niech sobie robi co chce. A tu kumpel przyjechał pija piwko jedno drugie trzecie . nagle m mnie po brzuchu smyra a on twrady jak kamień:D:D:D Jak sie przestraszył :D:D wytrzeźwiał w 3 sekundy:) Oczywiście nic mi nie było tylko Alien się tak plecami wypiął:D:D Ale minę miał normalnie myslałam że się zesikamy z koleżanka ze smiechu. " Misiek ty mi powiedź jak ty rodzisz ja się juz ubieram , torbe mamy nie spakowaną dawaj ta liste (zciągnął ja z lodówki) " heheh jak się usmiałam a on na prawde juz mnie za bety chciał do szpitala wieźć:D:D:D chyba już był wstawiony i sobie wkręcił za mocno:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murzynek ja mam ubranek różnych różnistych takich maluczkich to ze 3 komplety:) A tak to wieksze ale nie wiem jakie bo ja na oko widzę tylko bo wsyztskie prawie po jasiuli nic nowego nie kupiłam tylko tzw wyjściówki czyli jakieś jeansy i bluzę z kapturkiem. A tak to metki mam poodcinane to nawet nei wiem jaki to rozmiar:) Spokojnie, jak wieksze założysz to nic sie nie stanie z tych maluczkich to i tak zaraz wyrośnie po3 tygodniach pewnie a tak to wieksze sie ubierze i skarpetki i będzie git żeby sie nie zsówały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o ubranka to 56 mam mało, stawiam na 62 :) 56 mam po 3 szt. tzn body, koszulki, spioszki, pajacyk 1, reszta to 62. ewka... tez chce chuste, ale mysle, ze zaczne od 4 miesiaca nosic w chuscie, juz mam zamowiona, bo brat nam sprezentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny;) Ja juz ostatni tydzien w pracy i dobrze bo czasem ledwo chodze tak mnie biodra bolą. Chyba sie kości rozchodzą. AA i musze sie pochwalić ze znalazłam mieszkanko piekne 3 pokojowe wyremontowane umeblowane z pokoikiem dla dziecka (dla chłopca) i jeszcze dwa bloki dalej od rodziców czyli na osiedlu którym sie wychowałam. Ciesze sie bardzo choć troszke nas bedzie kosztować. Brzuch rośnie czasami to mam uczucie jak miałabym pęknąć ale jeszcze troszke i maluszki beda z nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rasistki?? nieeee my tak pieprzymy sobie;p ja tez mam wiekszosc 62 i wieksze a 56 to kilka. wspulczuje nauki ale dasz rade!!! myslałyscie o takim wozeczku parasolce do auta itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka zasnełam znów a Wy juz naprodukowałyscie. Betty mam nadzieje,ze uspokoi Ci się te twardnienie! Ewka nie masz sie wynosic!! Murzynek lepiej kupuj sobie 62 niz 56 bo nie wiesz jakie dziecko będzie:) Suelen a nie mowilam,ze Ci sie ta wyprawka spodoba:) rozumei,ze nie mialam skierowania od lekarza? Ewka mój nie będzie pić od 1 lutego. Powiedział,ze w kazdej chwili będzie musiał byc w gotowosci,zeby mnie zawiesc i robi sobie przerwe od alkoholu. Jesli masz wózek to nie kupuj. Bedziecie mieli pieniadze na cos innego:) Zuzka ciesze sie,ze jeszcze tydzien Ci został. Musisz wkoncu odpoczac. Mam andzieje,ze z mieszkania będziecie zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa Jestem jestem trzymam kciuki za Twoją nauke:) Dasz rade:) a co do obsługi laktatora i sterylizatpora to najlepiej przeczytac instrukcje:) ide do kuchni. Mam nadzieje,ze na stojąco nie zansne:P normlanie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem myśle,ze dziewczyny jak narazie też nei bedą wiedzieć bo żadna nie używała:) chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny niech ktoras z Was mi wpierniczy,zebym się wkońcu obudziła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ja tez nietomna łaze;/ niewiem wiesz bo ja mam sterylizator elektryczny i mały mikrofalowy wiec niewiem nic bo nieuzywalam wiem tylko ze wlewasz wode i tam jest zaznaczone ile i gdzie ale jaka ta woda to jeszcze niewiem dokladnie w elektrycznym to zimna a wtakim niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE Ja chodzę do lekarza prywatnie, więc żadne badania na NFZ mi nie przysługują i płacę sama za nie. Zakupiliśmy naszemu dziecku termometr bezdotykowy, aby nie potrzebnie go nie męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZKA bardzo sie ciesze że znalazłaś fajne mieszkanko. EWKA jak przeczytasz przygody PUSZKA to też będziesz rasistką :-P Trzyma m kciuki żeby trafiła na normalnych lekarzy.Ja bałabym sie jechać do takiego szpitala po pomoc. BETTY Ja brałam pod koniec 1go trymestru ,@ razy dziennie relanium 5 do tego jeszcze ketonal.lekarz wytłumaczył mi ze to najgorszy okres ciazy jeżeli chodzi o leki,ale tak będzie lepij dzla Dzidzi bo takie silne bóle są często poronne(mi wypadł dysk)Myślę że lakarz wie co robi. ORUNIA gdzie byłas ?? co sie działo że musiałas leżeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×