Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Orunia ja tez zostałam na lodzie...tzn M powiedział,ze mam z szefem pogadac czy mam do czego wracac czy nie. M powiedział,ze nie mam się tym teraz martwic,że jakos damy sobie rade wiec tego się trzymam. Nie wiem ile moja Julka waży, ostatnio usg miałam w pazdzierniku robione... ale w poniedziałek pewnie się dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orunia
ja jestem w domu od 14 sierpnia ... tak, kochalam swoją pracę, ludzi w niej ... ale szef stwierdził, ze mialam go najpierw poinformowac o tym, że chce mieć dziecko, i później poczekać ze 2 lata aż wszystko się przygotuje na czas mojej niebecności ... a nie poinformować go, że już jestem w ciąży ... no i od slowa do słowa ... i nie mam gdzie wracać ... nie tęsknila bym jakbym wiedziała, że mam gdzie wrócić - a tak przytlacza mnie to co będzie - ta wielka niewiadoma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orunia czyli po macierzyńskim nie masz do czego wracac tak? Szefowie to są świnie:/ a niby dyskryminacji kobiet juz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba zartujesz?! Powaliło Go! I co po tych 2 latach przyszedłby do Ciebie i powiedział"mozesz teraz zajsc w ciaży, pozwalam Ci". Co za gnój! Ma on dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orunia
suelen ja miałam takie skurcze - i to nie dwa tylko więcej. co 3 minuty po 30-40 sekund. w takich przypadkach Twoja macica musi dostać relanium - mnie pomogło! Relanium 5 trzy razy dziennie Fenoterol pół tabletki co 4 godziny i leżenie! i koniecznie nogi do góry! pod nogi od łózka mialam powkladane książki! Idz koniecznie do lekarza! musi sprawdzić czy skraca Ci się szyjka !!! nie martw sie - wszystko będzie dobrze :) tylko idz do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orunia
za dwa lata znowu by coś wymyślil 5 lat temu powiedział, ze mam poczekać ... a ja durna poczekalam, no bo obiecalam to poczekalam, a teraz, że niby jeszcze mialam czekać. dla tego faceta rodzina nie jest nic warta - ma dzieci, ale w zasadzie to jakby ich nie miał ... najgorzej mnie wkurza, że ja naprawdę bylam związana emocjonalnie z tą durną firmą - pracowalam po 12 godzin, staralam się, właśnie po to żeby pokazać że jestem coś warta, że warto na mnie poczekać - warto było mieć takiego pracownika jak nie mial zobowiązań takich jak małe dziecko - no bo się skończy taka praca po tyle godzin itp. a poźniej można kopna w tylek i poszukać kogoś znowu bez zobowiazań - i tak w kółko. mam jeszcze macierzyński, później wykorzystam cały urlop a póżniej trzeba będzie coś innego szukać. trudno - może tak miało być - dziecko jest tego warte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORUNIA, relanium? już dostaję No-Spę, Fentorel i Luteinę :( ostatnio miałam skróconą szyjkę, ale leżę z nogami w górze. Przykro z tą pracą, bo twój pracodawca to istne chamidło!! ale na pewno jakoś się ułoży, teraz najważniejsza jesteś ty i maluch. Grunt, że maluszek zdrowy, pięknie się pokazał. ojaaa... kombinezon Zyrafka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orunia głupi facet! Dziecko jest najwazniejsze! Puszek ja sie pod nosem smiałam,ze 666 strona:) bylam z Blazim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orunia
kończmy strone 666 ;) tak Relanium! mnie Relanium uratowało przed szpitalem! też byłam zaszokowana tym, ze bierze się Relanium - ale to jest podobno normalne. Brałam Relanium 5 poźniej Relanium 2 teraz caly czas mam relke przy sobie i jak czuje, ze cos się zaczyna dziać i lezenie nie pomaga biorę Relkę i przechodzi - jeżeli relka nie pomoże to już tylko kroplówki i leżenie w szpitalu - ale te kroplówki to podobno już mega odlot - ale nas to nie spotka :) A masz pessar założony? wiecie co , tak mnie dzisiaj skóra swędzi, że sobie zaraz dziury wydrapie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orunia ostatnio,któraś z dziewczyn pisała,zeby nie drapać brzucha jak swędzi bo roztępy szybciej wyskczą tylko odrazu nasmarowac Ilosia świetny tygrysek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orunia
jeszcze jedno - zapytaj lekarza, czy nie lepiej zamiast Luteiny brać Duphaston? mój lekarz mówi, że jest droższy ale w takich wypadkach lepszy niz Luteina. tak mi się o tym przypomniało jeszcze. Acha i weź sobie koniecznie magnez B6! jak masz skurcze to w dużych dawkach bo skurcze powodowane są brakiem magnezu - tak jak tiki w oku - bo to są tiki macicy, która nagle se myśli aaa to już czas to jedziemy z tym koksem! jak mialam skurcze to bralam duuużo magnezu - nie pamiętam już w jakich dawkach ale chyba z 6 tabletek na dobe teraz już biorę tylko jedną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orunia
mam takiego samego tygryska :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orunia nie przejmuj sie skoro masz szefa takiego huja to nie warto bo prodzej czy później w taki czy inny sposób kopnol by cie w tyłek bo nie szanuje pracowników!!! ide z psem na polko nie wiem jak u Was ale u mnie znowu biało sie zrobiło ;/ale lepsze to niż taka ciapa jaka była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orunia to moze i ja powinnam brac magnez. Zobacze co mi gin powie za tydz. Puszek M gadał z bratem jakis połtorej godziny na skypie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wyrzuty sumienia, od 15.30 przebywam w sypialni w moim lozu :-), z przerwami na kibelek albo kuchnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fajny jest w rzeczywistosci??? ja zajadam zelusie;p ale mam dzis apetety i pada deszcz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama szykuje sie na przylot, tzn pomalutku, tak liczy ok 25 lutego :-) a ja mowie Mamie ze to zalezy od Myszolinek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen o tym samym pomyślałam:) Puszku dobrze,że Mamci do Ciebie przyjedzie:) Ilosia Ty dzisiejszymi smakami nadrabiasz za nas wszystkie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - chyba nic ale moglam cos porobic w domku, posprzatac, poodkurzac, cokolwiek a tak gnije w tym lozku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORUNIA Duphaston brałam od 5 tygodnia do 16, potem odstawiono, znowu się zaczeło i zmieniono na Luteinę. Nie, nie zakładali pessera. Magnez biorę do Dopegytu czyli 3 razy dziennie. ILOSIU śliczny ten pajacyk, maluch będzie ślicznie wyglądać :) PUSZEK fantastycznie, że mama przyjedzie, zawsze to dodatkowe łapki do pomocy :) śmiać mi się chciało jak ktoś na nk obstawiał, że masz brzuszek na chłopca, chciałam dopisać, że chyba tylko jedną połową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×