Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Andzia patrzalam w sklepie na paczki ale sobie nie kupilam... powinnam miec kinder bueno w torebce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w pączkach z lidla nie pasi nadzienie ale te donuty bardzo mi smakuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej wiecie co.... czytałam dziś znowu o pomyłkach w określaniu płci... kurcze no zdarzają się jeszcze i to dość często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia mam nadzieje,ze mnie taka pomyłka nie spotka:P Musisz jeszcze troche na pączka z lukrem poczekac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - A ja wszystko prawie lubie ha ha ha :) Ale najbardziej to ptysie ze smietana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem moje mile ,wrocilam ze szpitala z maluchem wszystko ok jest objawy nie byly z nim zwiazane dostalam kroplowke z jakimis lekami recepte i przyjechalam.jestem strasznie slaba napisze jak bedzie mi troszke lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka!!! czytam i czytam co ty piszesz!!......."wrocilam ze szpitala z maluchem........" az mi serce stanelo:P no ale przeciez to niemozliwe:D:D;) zbyt szybko cztalam co napisalas:) ale bardzo sie ciesze ze wszystko dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje ale nie chce mi sie nic...... sonka ja tez to tak odebralam ze wrocilas z maluchem i az mi sie Kurwa wymsknela hihi zrobilam na obiad sklepowe knedle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiad zjedzony:) teraz leże bo się dziś nachodziłam i słaba jestem troche... Kikikiki ptysia tez by sie zjadło:P Sonka odpoczywaj duzo! Juz myslalam,ze Malucha masz na raczkach... Puszek a ja sie czujesz? Dziękuje:) szybko te 5 lat minęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe jestem wypompowana do granic - obiad zrobilam najprostszy jaki mogl byc, pozmywalam gary i leze, codziennie robie coraz mniej a coraz wiecej sie mecze! bylismy w sklepie po bluze dla r i kupilam pajacyki - koniec z kupowaniem!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylas w sklepie? to pewnie przez to jestes teraz wypompowana! wcale Ci sie nie dziwie... A porod coraz blizej wiec bedziemy coraz słabsze... z dnia na dzien bedziemy coraz mniej robic a Nasi Panowie muszą to zrozumiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a koniec z zakupami bo nie masz na to siły czy juz masz wszystiego dużo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak myślałam:P:) ale mnie ból w plecach złapał:/ patrze na skoki:D marudziłam M,ze chce do zakopanego jechac ale tylko się na mnie popatrzał jak na debila:P kiedyś mnie wkońcu zabierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie zastanawiam...... tuethe Was zabierze..... sprawdzalam moje butelki i nie maja napisu BPA free.....kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE sprowadzasz mnie myślami :) Okazało się, ze dzisiaj jednak też prądu nie było wrrr.... Jestem po usg, moje dziecko dalej jest mężczyzną co było widać :D waga wynosi 1600g podobno książkowo jak na 31 tydzień ciąży... kamień z serca, jestem bardzo bardzo szczęśliwa. Z serduszkiem wszystko dobrze, pępowina ok, chcieliśmy go podejrzeć 3D, ale się nie za mocno dał bo nałożył sobie na buzię rękę i stopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku te bpa free sa albo miodowe albo mleczne przynajmniej te z aventu na moich pisze na pudelku ze bpa free i mam te mleczne z polipropylenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU ten Bisfenol uaktywnia się powyżej 50 stopnci Celsjusza, mnie się wydaje, że jakby to naprawdę było szkodliwe to chyba by wycofali wszystkie partie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek masz racje Nas;) Suelen ja to potrafie:) Ciesze sie,że Natanielek sobie dobrze rośnie i rośnie:) a mógł Wam sie łobuziak pokazać a nie zasłaniać:) ale najważniejsze,że dobrze się rozwija. a zaraz pogotowie po Babcie przyjezdza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to firma Tommy Tipe szczyci się butelkami wolnymi od BPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE on pokazał to chciał ;) mam piękne zdjęcie jajeczek i siusiora w całej swojej okazałości :P Lecę biegiem czytać co się stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen to super ze wszystko ok !!!!! czyli mam sie nie martwic tymi butelkami? a przy wyparzaniu? uaktywni sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×