Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

skończyłam masakra jakas ile klikania:) ale juz wszystkie pierdoły chyba kupiłam jeszcze tylko niedrapki ale widziałam dzisiaj ładne z fajnego materiału w smyku:) wózek z krzesełkiem i to chyba wszystko:) az mi dziwnie:D a nie jeszcze komoda z wanienką ale to w styczniu:) no i oczywiście jeszcze buszowanie po lumpach bo ubranek nigdy za wiele chociaż się już nie mieszczą heh:) ja to jak jeżdze do rodziców na święta to zawsze tam zaglądam do Londona w soboty jest 4 zł za kg:) a ja zawsze wygrzebuje jakieś rarytasy bo tam dlka maluchów i dla dzieci w ogóle prawie nikt nie kupuje tylko baby łachy dla siebie przerzucaja:) ehhhh aż mnie nadgarstki bolą:) ide lulu zawinąć się w kojec:D:D:D dobranoc dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadłam troche laysów solonych;P A M nakupowął mi batoników;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he... ten twój mąż to dba o ciebie i wie, że Julcia lubi słodycze :) JESTEM masz rację, ale ile sobie człowiek nerwów napsuje wr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach no i o teściowych zapomniałam:D ja juz o swojej chyba tu kiedyś pisałam:D "paróweczki sa pycha, dzieci kochają słodkie" heh nie żebym parówek swojemu nie dawała ale ona dawała je 2 miesięcznej siostrzenicy mojego M:D teraz wyjechała do pracy do Niemiec:D więc trochę spokoju:) chociaz ja się tam na nią nie denerwuje bo to prosta kobiecina jest. Z resztą już wiem że kłótnie nic nie dają nic kompletnie bo jak ktos jest starszy to :wie swoje: i si,ę nie wytłumaczy chociażby nie wiem co:D więc wiem że łatwo tak gadac ale wyluzujcie bo to nic nie da:) tylko nerwy postrzępione:) kij im w oko wsyztskim niech sobie pogadaja tyle ich:D dobranoc papatki do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasjerka sie z nas smiala bo marudziłam jak wykładal zakupy"dlaczego pozwoliles mi te batoniki zabrac? ze mnie sie kluska zrobi! juz mi dzisiaj w pracy powiedzieli,ze po buzi i na dupie przytyłam" a kasjerka na to" widac,ze przyszly tatus dla o mamusie" a my w śmiech;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, któraś z was pisała że zamierza kupić implasta ecoline ja tez sie nad nim poważnie zastanawiam. Widziałam go w sklepie i mi się bardzo podobał jest solidnie wykonany i zapewne nie rozleci się po paru miesiącach. Kolezanka w pracy miala tego implasta i zadowolona byla ale mówiła ze minusem jest jego wielkosc tzn chodzi o rozstawienie tylnych kolek ze jest bardzo szerokie w porownaniu z innymi wozeczkami i miala problem bo np nie do kazdego sklepu mogla wejsc z tym wozkiem i w niektorych autobusach tez byl problem...dlatego nie wiem jeszcze czy się na niego zdecydowac. Podoba mi się abc designe rodeo bo jest leciutki ale ma piankowe kolka i brak w nim amortyzatorowi a w opiniach o nim wlasnie doszukalam się ze po paru miesiacach te kolka siadaja ;/ i sie rozchodza na boki..tak wiec szukam czegos dalej albo na implasta sie zdecyduje sama jeszcze nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy jeszcze troche czasu do namysłu;) zmykam dzisiaj predzej spac;) dobranoc dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE dobrze, że mąż dba, niech pasie swoją żonkę :) Dziewczynki zmykam spać, bo już straciłam cierpliwość i nadzieję, że odciągnę K. od komputera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) dzisiaj ja zaczynam dzien:) nie pada:) wiec moze jakies zakupki kolo poludnia;)?;)....pojde zobaczyc czy sa jakies materialy sliczne na posciel dla Miska;)...moze na cos sie zdecydyje a jak nie to zostaje ta co na allegro wam pokazywalam;) wy tez super zakupki porobilyscie;) probowalam wstawic zdjecie tego mojego kocyka ale starsznie mega wielkie wychodzi i nie widac dobrze:(.... dziewczynki pobodka!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu myślałam że was przywitam dzisiejszego dnia ale mnie wyprzedziły dziewczynki:) jestem jestem u mnie sie zaraz okarze czy nie pada:D na razie rolety zasłonięte w całym domu nic nie widać:D miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne, radosne zdjęcie na pamiątkę dla Przyszłej Mamy. Wykonam Tobie 5 bezpłatnych zdjęć. Teraz i jeśli zechcesz również po urodzeniu Twojego małego Skarbeczka. Fotografuję od dawna. Nie jestem młokosem - mam córkę 31 letnią. Sesja jest bezpłatna - pozowanie za zdjęcia. Fotki opracuję komputerowo posiadanym najnowszym programem do edycji firmy ADOBE. Wyretuszuję bezpłatnie. Poprawię wygląd, dodam ładną opaleniznę. Wybielam zęby. Oszczędzisz 330 złotych zapłaty dla tych, co robią takie zdjęcia za pieniądze. Chętnie też zrobię fotki według pomysłu przyszłej Mamy. Poprawiam też stare fotografie. Dojadę bezpłatnie na terenie Szczecina i bliskiej okolicy. Na imię mam Jerzy. Jako zapłaty oczekuję herbaty i pączka! Dla zainteresowanych prześlę miniatury zdjęć. Udzielę informacji, e-mail: rezolutek@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babeczki ja wlasnie wrocilam z przychodni oddac siurki.zakupki na obiadek zrobilam i zastanawiam sie co dzis robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzień :) odwiedziła nas wczoraj teściowa, przyszła coś odebrać tylko, bo tak to by nie przyszła :) w ogóle nie spytała co u nas, ani jak się czuję, nic... na fotelu leżą ciuszki dla małej, bo ciągle oglądam i układam ;) i nie specjalnie się zainteresowała :) powiedziała tylko.. ooo ile tego... i że trochę za wcześnie je mamy... w niedziele się nasłuchałam od babci jakby to ona nie nazwała dziewczynki i w sposób bezpośredni bardzo wyraziła swoją niechęć do imienia, które wybraliśmy, no, ale babcia starsza, więc mimo braku mojej cierpliwości jestem w stanie wybaczyć, choć nie jest to miłe... ale to nic... w sobote idziemy na kolejne łowy do sklepu z mężem w poszukiwaniu rękawiczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem... moi teściowie tacy są, z jednej strony trochę mi przykro, ale z drugiej może to dobrze, bo nikt mi nie mówi co mam robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac oni nie chca by sie ich lubiano....i zylo normalnie jak w rodzinach sie zyje...bez zawisci, zazdrosci (tak przynajmniej jest u mnie). Zwyczajnie trzeba ich tolerowac bo nie ma wyjscia a swoje zdanie miec:) Kazde ich ''Nie'' (jesli sa podstawy) negowac i tyle;) Trzeba byc silnym dziewczynki:)! Juz czas na wlake z ''przeciwnosciami'':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trzeba ale wyobraz sobie mieszkać z nimi pod jednym dachem, ja mieszkałam ze swoją szwagierką i tylko tydzien wytrzymałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rzeczywiscie musialyscie sie w tym czasie strasznie kochac...wspolczuje...ja na szczescie nie mieszkalam z nimi nigdy i sie bardzo ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze najlepiej olac takich ludzi albo powiedziec im co sie o tym mysli:) a ja wlasnie wstawilam obiadek :) wczoraj dostalam od mamy krokiety wiec tylko salateczke zrobie i bedzie mezus bardzo zadowolony bo uwielbia jarzynowa salatke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×