Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Ilosia u mnie lekarz zaokrągla, teraz mam 27 tc i 4 dni, dzis mam wizytę i wpisze mi w kartę 28 tc tzn zalezy jeszcze jak się mowi: jestem w 28 tygodniu ciąży ciąża trwa juz 27 tygodni (długość ciąży) czyli moze w Twoim przypaku stosują okreslenie wiek ciąży, czyli faktycznie to bylby 29 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mam już skurcze przepowiadające - co jakiś czas twardnieją mi mięśnie brzucha, przeważnie raz, trzyma tak parę minut i po chwili drugi raz. Skurcze są niebolesne, jeśli porodowe też takie będą to mogę nie zauważyć że rodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na metkach ciuszków mam wszędzie żeby prać w 40 stopniach, a moja szwagierka wszystko gotowała, tylko, że po gotowaniu ciuszki traciły kolory i robiły się sztywne bardzo, ja będę prała w 40 stopniach, a Wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina ja chyba tez będę prała w 30 st, i na pewno z podwojnym plukaniem te rozki i ochraniacze to zapewne tez trzeba prac, a przyborniki to chyba nie bo dziecko z tym kontaktu nie bedzie mialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i podobno lepiej nie prac tych materialow do wozka ,z gondoli itp bo tracą swoje nieprzemakalne wlasciwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie chyba tak to licza bo ja juz niewiem;p wiecie co ja to niebede prała ochroniacza bo dziecko po 4 miesiacach moze bezposrednio dotknie tego czy jakos tak a i rozka tez nie bede prala bo dziecko lezy na nim w ubranku a pod głowke sie wklada tetre wiec niema stycznosci a po wypraniu te rozki robia sie jak szmaty tak troche no miekkie ja mam zwykle rozki bez usztywnienia ale sa takie twardsze teraz upiore jak dziecko niewiem no zasiusia zabrudzi a tak bym chciala zeby sztywne były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasinie sie zastanawiam nad ochraniaczami czy prac bo niby nowy ale zapach nie taki, apieluszki tetrowe tez pierzecie i kocyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolę wyprać ochraniacz i rożek, bo to wszystko w Chinach szyją, także nie wiadomo jaką chemią jest to nafaszerowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieluszki obowiązkowo trzeba wyprać i wyprasować !! a kocyki też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja umnie tez na cuszkach pisze ze 40 stopni ale ze wlaczylm ciuzki pasujace kolorystycznie do poscieli to wlaczylam calosc na 30 stopni takjak jest na poscieli przepis prania. A pozosale ciuszki tez wypiore w 40 stopniach. A zamierzasz prac w pralce rozek i ochraniacz czy recznie? Singri a cz to pawidlowo, ze masz skurcze przepowiadajace? Czytalam w internecie, ze one moga pojawic sie na 7-10 dni przed rozwiazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieluszki tak kocyki hmm niewiem jeszcze a boje sie ze z rozka to gucio bedzie i z ochraniacza mozna przeciez ladnie wywietrzyc ochraniacz wkoncu na materaz kladziemy przesieradlo wyprane a cholera wie czym chemicznie materaz konserwowany to tez nalezalo by go uprac wiec to takie srednie wszystko co prac co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina... ja wszystko w pralce, jedynie ochraniacz, rożek i pościel właśnie dam na niższe obroty, bo 1000 to wyjdzie wygniecione na maxa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze ja najpierw sprobuje rozek wyprac (w razie czego mozna dokupic drugi jak sie zniszczy) a jak wyjdzie ok to wloze do pralki ochraniacz, bo jednak sie boje jak tam pisze, ze nie wirowac, zebysie czasem naprzyklad z ochraniacza tak kluska nie zrobila - bo nie wiem co on ma w srodku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pieluszki tetrowe będę prać w 95 stopniach, nie niszczą się i są potem przyjemne, a po wyprasowaniu to już w ogóle ;) wkońcu pieluszka dotyka najintymniejszych części ciała, więc musi być przyjemnie :) ja pieluch tetrowych używam do mycia podłóg :D i w ogóle luster, szyb, także przetestowałam ich pranie heheheee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rożek i ochraniacz dam na niskie obroty, żeby raczej obciekło nad wanną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nierozwala sie mowisz w tej temperaturze???ja niemam jeszcze poscieli i ochraniaczy ale słyszlam ze sa takie ochraniacze z ktorego sciagasz tylko poszewke a ten sztywny wklad zostaje bylo by to wygodne bardzo .wsumie za rozki dalam 17zl;p ale jakos bym niechciala zeby sie rozwaliły;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cały ochraniacz, bez ściąganej poszewki, także wrzuce go tak do pralki, tylko na niskie obroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) pewnie myślicie,ze tak długo spałam ale nic z tego:P wlasnie włożyłam ciacho do piekarnika bo sąsiadka ma dziś urodziny i mama wymyśliła,ze upieke dla Niej ciasto. Kij,ze latałam po składniki po calym osiedlu i nic nie było i wkoncu musiałam isc do lidla:P Kasia ja mam piekarnik firmy amica. Zuzka ja bede miala w 36 badz 37 tyg ostatnie usg. Mzebr jak sie teraz czujesz? lepiej juz? Sonka 8 stopni? brrrr! ja to ponad 20 mam napewno. Co do prania i prasowania. W tym tygodniu mam zamiar to zaczac bo prasowanie to dla mnie udręka i pewnie jedną rzecz będę prasowac godzine:P Gula nie denerwuj sie.Takie te baby są niestety:/ nic tylko w pysk strzelic,zeby cos zalatwic... tak czytam o tych temp i powiem,ze ja nie mam bladego pojecia. Zatrudnie chyba do tego mame:P bo jeszcze cos pochrzanie i wszystko do wywalenia bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe... podziwiam, że Ci się chciało tak wcześnie ciacho robić :D ja narazie pranie zrobiłam hehe nie wiem o co kasia pytała, ale piekarnik mam z firmy Amica :D jest genialny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wypiore w 40 stopniach z tym ze plukanie zrobie 2 razy:) Z ciuszkami napewno sie nic nie stanie. Tak samo teraz pieluchy w 40 wypiore a pozniej jak juz beda uzywane to wiadomo ze w wiekszej temp np 60 badz 95:) Jedynie jakies kocyki dam na delikatne czyli chyba to jest 30 stopni. Jeszcze wyparzanie zostanie ale to juz moze zrobic moj M nawet gdybym w szpitalu wyladowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja nie miałam wyboru:P jedziemy dzisiaj do szkoły rodzenia a strasznie mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe Ty pewnie jeszcze jak bedziesz jechac na porod to po drodze kupisz skladniki wezmiesz mikser i jeszcze bedziesz miksowac w samochodzie:D Ze mną natomiast obchodzą się jak z jajkiem, ale to tez niestety nie jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe maz byl z tesciem samochod zawiesc ihhihi i jak bys wykrakala tylko ze nie M chcial mechesa nokautowac tylko Tesc;p hihi i moj M musial go trzymac bo by ich rozszarpal;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia no widzisz... wiedziałam,ze albo Twoj M albo Tesc bedzie chciał przywalić mechanikowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż jak dzwonił to mowil ze Tesc sie zachowywal jak Pudzian podczas walki z Najmanem;p haaahah maja tydzien na naprawde auta i tesc je odbierze pozatym maja dokumenty zebrac wszystkie i faktury bo tesc jak sie wkurwi poda ich do sadu i o odszkodowanie bo nawet nieda sie sprzedac naszego samochodu papraki jedne. ostro bedzie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to maja tydzien. Ciekawa jestem jak to sie skończy:P kurka wszystkie staniki są mi za małe! i to nie miseczka tylko pod biustem mnie cisną:/ będę musiała leciec na miasto przed szkołą rodzenia kupic chocby jeden:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez;p kibicuje tesciowi niezly jest z niego Orzeszek;p hihi ja mam ten sam problem ale wiesz wyciagnelam druty ze stanikow i jest lepiej ale musze kupic taki sportowy albo miekki zeby byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×