Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ja wczoraj kupilam mojemu spodnie i cholerka przeliczylam sie:P....jest troche chudszy niz rozmiar spodni:P.....ale co tam:) pasek zalozy i bedzie git. No i oczywiscie MIskowi tez cos kupilam;)....3x body, rekawiczki, skarpetusie z napisem "I love mama":P a dzis przyszedl rozek i przescieradlo;)....i powiem wam ze kolor troszke ciemniejszy niz na zdjeciu...ale gatunkowo super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej bedzie jak z ksiegowa zagadasz itp i policzysz ile ci wyjdzie:) dzieki Suelen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam kolejne pytanie dziewczynki wozek chcialybyscie z kubełkowa spacerowka czy rozkladana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje drogie... zamierzam dziś coś sobie kupić na allegro będę podsyłać linki, może któraś już coś z tych rzeczy nabyła :) i czekam na opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies odcienie rudego może czerwieni, tak żeby rozweseliło tą moja głowę :) pasemka zrobi mi na folię, aby nic nie dotykało głowy i będzie to farba bez amoniaku. Oczywiście zadzwoniłam do Pani doktor czy mogę czy sobie lepiej odpuścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIU mam ten pierwszy sweter :) ale zbierzność fajna :) u tego samego sprzedawcy kupiłam :D sweter jest super, Ja mam kolor fioletowy i noszę go z białym golfem, wygląda super. Wykonanie bardzo porządne i rewelacyjnie znosi pranie w pralce. Ten drugi mi się podoba, ale niestety nie wiem jaki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orunia ja jestem wlasnie z miejscowosci gdzie sa produkowane wozki emaljunga:) slyszalam wiele pozytywnych opini o nich ale chyba ceny wysokie??? P.S. Mam nadzieje, ze my nie ebdziemy mialy depresji po porodzie, wspolczuje Twojej szwagierce Odnosnie chorobowego tez mam wiecej jak jestem na chorobowym o okolo 150zl Co do wozkow 3 kolowych to ja bym nie kupila ze wzgledu na to, ze sa u nas polne drogi i balabym sie ze wysypie dzidziusia po tych dziurach:) Przyszla do mnie paczka z akcesoriami:) Ale musze jechac do taty ja odebrac:) Obejrze MAJKE i jade, jak wroce to napisze wam o jakosci pieluszek itd:) trzymajcie sie cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuchatki:) teraz mam więcej czasu na neta, ale wy produkujecie te strony z predkościa światła:P juz nadrobiłam od wczoraj czytanie:) ja jestem na l4 odkąd skonczyłam 3 miesiąc. Pracuję w fabryce resorów ciężarowych, na 3 zmiany, walcowałam pióra do resorów, linia automatyczna, wpisać program w komputer i pilnować żeby się nic nie zacięło, ale temperatura na piecu 1040stopni i nocki mnie wykańczały. Pracuję już 3 lata i mam przedłużane umowy co 2 lata. Obecna mi sie skończy w trakcie macierzyńskiego. Będę sie tym martwić jak przyjdzie pora:P Zarabiałam różnie od 1400 do 2500zł zalezy jak szła sprzedaż w danym miesiącu, ale premie dostawałam na legalu i z podatkiem. Teraz dostaję na zwolnieniu 2100zł na rękę, wiem że liczyli mi średnią z 12 miesięcy. Płaci mi zakład i potraca sobie z zusu ale mam zawsze 10 każdego miesiąca kasę na koncie. Nie wiecie jak naliczają macierzyński? Czy to też jest zależne od moich wypłat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki wlasnie wrocilam z reala kupilam paczke 3+1 chosteczek nawilzanych pakowanych po 72 sztuki za 15 zl:). co prawda dyskontowe realowskie ale przeciez to do dupy ma isc wiec nie bede przeplacac hehe.a co do wyplat waszych to ja nic nie rozumie ja dostaje nowmalnie tak samo jakbym pracowala czyli ok 1700 zl. a dzsiaj mnie tak kosc ogonowa boli ze chodzilam po tym realu jak stara babaz nozki na nozke masakra . co bedzie pozniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu ta ostatnia bluzka tez mi sie podoba, jakbys ja kupila to napisz czy na prawde tak mocno eksponuje biust, gdyz ja nie przepadam az za takimi duzymi dekoldami a chetnie bym ja kupila bo cena okazyjna.. co do macierzynskiego to wydaje mi sie, ze jest platny tak jak chorobowe ale tylko mi sie tak wydaje, chetnie tez sie dowiem jakby ktoras wiedziala na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia, co do wózka trójkołowego to może i fajnie wygląda, ale ja się boje takim jeździć po mojej drodze:( wybudowaliśmy się na osiedlu z boku miasta, droga praktycznie polna:( jeszcze pełno wybojów i ogromnych kałuż, bo to ciągle ciężarówki jeźdźą bo dalej się budują:( kupię jednak ten Espiro GTX chyba będzie w sam raz na te moje wertepy:) co do auta nasz 9-letnie renault scenic, kupiony w maju tego roku już się cały klekocze przez tą pieronską drogę:( Kupilismy go z Niemiec i był cichutki, wycacany, a teraz szkoda słów. Fakt nie psuje się, jedyne co to wymieniliśmy żarówkę:D Auto duże i rodzinne, duży bagażnik, bałam się tym jeździć, bo prawko zdałam w sierpniu tego roku. Zdałam egzamin za 5 podejściem i w tym samym dniu zrobiłam test ciążowy i ujrzałam 2 kreski:D To był najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Betty, będzie dobrze:) zdasz, tylko musisz w siebie uwierzyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszony wymiarek
Hej dziewczyny mam termin na 30 marca. Mam do was prośbę. Czy możecie mi podać wymiary swoich maleństw w 20, 21 tygodniu ciąży dla porównania. Konkretnie zależy mi na BPD, HC, AC, FL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIKA, dobrze, że poszłaś na zwolnienie, bo chyba Twoja praca była ciężka. Z tego co wiem macierzyński jest równy wypłacie L4, gdyż także masz 100% wypłaty. SONKA teraz się połóż i leż, mnie pomaga, jak leżę na boku, lub w takiej klęczę na podłodze, a tułów kładę na łóżku. ANDZIA super ponczo, one mi sie bardzo podobają, ale kiedyś mierzyłam w sklepie i wyglądałam koszmarnie, niestety nie na moją budowę :( Ale jak jesteś w miarę szczupła to będziesz wyglądać super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYSTRASZONY WYMIARKU, nie pomogę, bo mam wymiary z 19 tygodnia. Ale napisz czym się martwisz jest za dużo czy za mało? a co mówi lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina_22 L4 ciazowe jest 100 % platne nie tak jak zwykle co do 3 kolowcow mnie sie one nie podobaja ani troszke wiec bym go nie kupila. betty luk na prawku nie jest taki zly wystarczy ze ktos ci powie dokladnie jak to zrobic ja tez nie umialam sie nauczyc ale mi pokazali sposob i jakos wyszlo.ja tez sie strasznie meczylam zeby zdac wkoncu sie udalo ale teraz sie boje jezdzic sama nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystraszony wymiarek, proszę bardzo: 20tydz i 5 dni BPD 46,09mm HC 177.52mm AC 163.81mm FL 33.32mm Moja córeczka waży 380g to chyba dużo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszony wymiarek
Suelen możesz podać. Poprzednie usg miałam równe 2 tygodnie temu i wiek ciąży ze wszystkich wymiarów to 18tyg 6 d. Dzisiaj na USG wymiary to BPD 47.08 HC 176.44 AC 150,88 FL 36,29. Wiek z tych wymiarów to 20tyg 3 dni. Martwię się że w ciągu tych dwóch tygodni znikło gdzieś te trzy dni. Lekarka mówi że to nic takiego że wymiary mogą się różnić itd. Że za miesiąc sprawdzimy ale ja przez ten miesiąc chyba kota dostanę ze zmartwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wymiary są porównywalne, mi też lekarz mówił żeby się tym mocno nie sugerować. Ważne że mieścimy się w normach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie wózek chcę ze spacerówką rozkładaną...kubełkowa wydaje mi się niewygodna dla dziecka(pozycja dziecka jest zgięta), zwłaszcza przy dłuższej jeździe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje Maleństwo ma takie: bpd 49 fl 33,1 hc 178 ac 143 nie kumam o co chodzi z tymi trzema dniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×