Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

tuethe....na kaszel polecam syrop z cebuli....jak dodasz czosnek to wzmocnisz działanie.....czosnek to naturalny antybiotyk....testowałam...i działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja jakoś nigdy nie patrzałam na znaczenia imion... to są same głupoty. Biedronka mi na szczeście M kupił kiedyś tam laptopa i mam tą wygode,ze moge w łozku lezec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasza decyzja pamiętaj że do końca życia będziesz mówiła do córci Amelka bądź Emilka. Pomyśl o zdrobnieniach j to też ważne. U mnie miała być Karolina ale nie bardzo wiedzieliśmy jak zdrabniać to imię chyba tylko Karolcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie bylo do wyboru albo Amelka albo Lenka i siorka stwierdzila ze na Amelke moga Mela wolac a na Lenke brzydziej juz sie nie da chyba powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to jest wygoda a nie siedzieć na krześle w pokoju gdzie nie ma telewizora. I na dodatek sama bo mąż na noc do pracy poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie bylo do wyboru albo Amelka albo Lenka i siorka stwierdzila ze na Amelke moga Mela wolac a na Lenke brzydziej juz sie nie da chyba powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka Karolina, karolinka, karolcia... A co do Ameli to Amelka, melka by mi do głowy nie przyszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie wydaje, że znaczenie imion jest także istotne. A jak córa pójdzie kiedyś na medycynę? Cała gama imion jest ok, o żadnym innym nic nie słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj dziewczyny jakbym sie przejmowala tym co ktos kiedys wymyślił to ja nie wiem jakie bym imie miała wybrac. To jest tylko i wyłącznie wymysł kogoś tam i ja to mam gdzieś;) Ale wiem, wiem kazda patrzy na to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen.....hm...faktycznie amelia po łacinie to to co Ty opisałaś... ech może to przemyślę....w sumie Amelek jest sporo...to poularne imię ostatnio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co mam narażać córkę na nieprzyjemności...jak jakieś dziecko dowie się o tym znaczeniu to mogą jej dokuczać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak kazdy ma inny gust i kazdemu inne imie sie podoba...wazne tylko zeby mamusiom i tatusiom pasowalo imie dla coreczki lub synusia a reszcie nie musi prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdanie to czy ktoś patrzy na znaczenie imion czy nie to indywidualna sprawa. Można poczytać ale żeby brać to do serca to nie bardzo. Aż z ciekawości zobaczę co piszą o Joannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty dzieci zawsze znajdą coś aby dokuczyc. O Amelii pisze też,że jest opiekuncza i inne fajne rzeczy. No ale mniejsza o to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak... w znaczeniu imion to bardzo dobrze piszą...wiem... ale amelia po łacinie to to co napisała Suelen... nawet na mela by mi nie przeszkadzała.... e jeszcze mam czas do namysłu....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka wchodzisz na "moje konto" i wklejasz link w tabelke gdzie pisze "sygnatura/stopka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka nie ma za co;) Suelen mam nadzieje,ze sie nie gniewasz na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mje drogie....zaczynam ziewać....więc powolutku zbieram brzuszek i idę w stronę łóżka....do jutra....a czy u Was też tak sypie śnieg....jak tak będzie przez całą noc to rano będzie śniegu do kolan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos jest mi tak dziwnie niedobrze....nawet herbatka z cytrynka nie pomogla...ide sie chyba myc i spac....moze sie wykuruje do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty u mnie cały czas sypie i na podwórku w niektórych miejscach już jest śniegu po kolana;P śpij dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka... to pewnie przywieje do Ciebie tę śnieżycę z Poznania...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowych, cieplutkich snów...śnijcie o swoich dzieciaczkach :) do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×