Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Jus jesli dalej boli Cię głowa to się połóż. Będzie Ci odrazu lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez zaraz zmykam tylko jeszcze na wspolnej ogladne do konca. Obiad musze zrobic mezowi jak wroci z pracy, wykapac sie i tap modl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie znow cos noga rwie....a moja Niunia sie narazie uspokoila i nie kopie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem racja,że świeżo zrobione jest lepsze niż odgrzewane. Zmieniam pościel od 10 minut ale to męczące:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mialam posciel dzis zmienic:P tuethe ty to moj przypominacz jestes:P........a wiesz ze rekawiczki to musialam kupic bo tamtych nie znalazlam:(....wogole to przesadzilam dzis z wydawaniem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ja też musiałam kupic rękawiczki tzn M mi wczorja kupił, takie fajne ciepłe. A co do wydawania... ja dzisiaj tez dużo wydałam ale musiałam pare rzeczy kupic z listy bo wcale nie maleje:P czekam na m jak milosc a dzisiaj nie leci. Co za łosiek ze mnie:P Fajnie,ze jestem przypominajką;P kurna dopiero 1 poduszka zmieniona a mam dosc;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sprzatacie na swieta czy jeszcze nie?bo ja to za jakies dwa tygodnie chyba dopiero zaczne....choc nie jest tak brudno bo sie niedawno przeprowadzilismy ale posprzatac jeszcze nie zaszkodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 1 grudnia czyli od dzisiaj leci w pn i wtorek a ja o tym zapomniałam. Ja za sprzątanie się nie biore chyba,że u nas w pokoju bo moją działką będzie zapewne gotowanie . Jakieś 2 tyg temu zrobiłam uszka do barszczu i pierogi i są w zamrażalce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe zatrudniam cie!!! od zaraz!! na drugie pol etatu:).....pierogi i uszka na wigilie zrobilabys:P.........jak ja nie cierpie robic.....a musze... zmykam dupe myc:P....pozniej zagladne jak zdaze przed mezem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem nie ma problemu:P Dużo tego musisz zawsze robić?:P wkońcu zmieniłam tą pościel a zmachałam się jakbym nie wiem co robiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz teraz coraz ciezej bedzie nam i bardziej sie bedziemy meczyc:P ja jestem ciekawa jak firanki zmienie ale jakos da sie rade....ostatnio szorowalam podloge na kolanach to tak sie zmachalam ze szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYSIA miałam dzisiaj to samo pytanie, patrzyłam na moje firanki i zastanawiam się jak Ja zmienię firanki, a mam o dziwo 4 firanki do zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam 4:)ale jakos da sie rade:P kurde czytam i czytam o tych zasilkach macierzynskich i czym wiecej czytam tym bardziej nic nie rozumie bo kazdy pisze co innego aj tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen , tysia - sa na to dwa sposoby znaczy na firanki 1-zatrudniasz meza do tego 2- wlazisz na drabine i zmieniasz ja wlasnie dzisiaj tak zrobilam i jestem dumna z siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba wole ta druga opcje:P bo moj M jakby zmienil to chyba bym tego nie przezyla raczej wykonczyla bym sie nerwowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam z psem na spacer bo nikt inny dupska nie ruszył. Brr jak tam zimno, snieg sypie, wieje wiatr. Ja mam jedna firanke ale ja sie za to nie biore, o nie. Zreszta M mi zawsze wieszał firanki i lepiej mu to wychodziło niz mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest tak ze co roku Wigilie robi ktos inny:) i do tej osoby idziemy:) czyli albo moja mama i wtedy wszyscy spotykamy sie u niej albo moja siostra i wtedy idziemy do siostry a w tym roku robie Wigilie na 12 osob i 13 w brzuszku;) (lacznie z nami). Ostatnią wigilie robilam 6 lat temu gdy sie wprowadzilismy na swoje M. Potem nas nie bylo kilka lat w kraju wiec nas omienlo. A teraz znow wypadlo na nas wiec robimy My:) Wiec to wyglada tak:).....Chodzi o to by nie bylo nudno i jedna osoba nie musiala sie meczyc co roku z robieniem wszystkiego wiec wpadlismy sobie na taki pomysl i go stosujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z firankami to mam dobrze bo ja tylko sciagam a M pierze i wiesza:) Do pralki nie wrzuce wiec trzeba w rekach a on ma wiecej sily:).....zreszta troche tego jest wiec chyba zesr.....bym sie gdybym miala je wszystkie wytarmosic sama...... Ja tylko je pozniej prasuje a on tez wiesza:) Mam cud meza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Pozwolę sobie do Was dołączyć tak jak Wy rodzę w marcu a dokładnie termin mam na 17 marca, czyli jestem w 25 tygodniu ciąży.w brzuszku noszę dziewczynkę - Asię :) Widzę że zaczęłyście już robić zakupy dla maluchów. Ja mam na razie skarpetki z myszką miki dla mojej córci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff...nadrobiłam zaległości....a więc...dziewczynki piękne brzusie macie...ja jutro pstryknę fotkę i wrzucę.... ja też marcówka-pisłaś o sałatce śledziowej....wrzuć przepis, bo mi jakos ochota naszła...:) my studniówkę mamy 3.12....czyli dziś do porodu zostało 102 dni....aż się boję.... A dziś byłam u swojego lekarza prowadzącego...potwierdził wczorajszą płeć dzidzi (tzn nic mu nie mowiłam,że wiem że będzie córcia)pokazywał wszystkie narządy m.in serduszko i nic nie wspominał by było za bardzo po prawej stronie....więc żyję nadzieją,że wszystko jest ok. co do wagi to od początku mam już +10 a to 26 tydzień ciąży.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie znikam na TOP MODEL:) biedronka....witamy...napisz więcej o sobie i dopisz się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×