Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

TUETHE co Ty ze mną robisz? :-) Ciasto na pierniczki czeka w lodówce.Jutro Dzieciaczki przyjdą wycinać. Racuchy z jabłuszkiem i nimm 2 żujki .Może być taka wejściówka na imprezę studniówkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka ze swojego przepisu ciasto na pierniki zrobiłąs czy z ktoregos linka? Betty wyprobuj, naprawde szybko się robi bo ok 5 minut tylko potem sie piecze te 40;) a ja lubie takie nieskomplikowane i szybkie przepisy;) Przynajmniej bede mogla jakies ciacha na urodziny Męża zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcowka wejsciowka superowa! Puszek a gdzie ty uciekłas? ja chce ten gulasz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko i wyłącznie telepatia... ale nie wiem czy coś z gulaszu zostało bo pewnie zjadła cały na obiad;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm....i co my biedne zrobimy :( trzeba się będzie zadowolić tym co mamy :) mogę Wam zaproponować sandwiche na ciepło z szyneczką/tuńczykiem, serkiem żółtym, ketchupem i ziołami....ale to nic w porównaniu do gulaszu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi dziewczynki musze sie przyznac ze wlasnie scieram resztki gulaszu z mych ust, poszedl caly ;-) a to wszystko przez tuethe, to ona wpedzila mnie w taki obled tym ciachem ze musialam cos zjesc, nadal jestem glodna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka czyli zrobiłam te ciasto na pierniki co ja wczoraj;) z jednej porcji wyszło mi gdzies ok 130:) wiedziałam,że Puszek wszystko zjadła, ahhh :P Betty ja sandwichami nie pogardze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze...my to chyba za dobrze na siebie nie działamy....podpuszczamy się z tym jedzeniem...nakręcamy się....i wcinamy....jak szalone....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane...dla mnie po woli koniec imprezki....plecy mnie bolą i chyba muszę się położyć do łóżka....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś kogoś musi nakręcac. przypiekłam sobie chlebek z serkiem na patelni a od spodu pospamorwałam czosnkiem a co mi tam. M bedzie smierdzial piwem to ja czosnkiem. Ja mam taki plus bo leże na lozku z laptopem. Betty jesli bolą Cie plecy to kłądz się do łóżka. Dziewcyzny i tak cos pouciekały, pewnie siedza w kuchni i coś wcinają;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETTY my wyrozumiałe kobitki jesteśmy.Zmykaj do łóżka a rano budzisz herbatką pyszną.Śpij słodko i długo,jutro wolna sobota. :-) 260 pierników powinno mi wyjśc.hahhaha Podzielimy na 3,bo Jaśko mój będzie i jeszcze dwie Siostrzenice.Resztę "przyniosę"na podwieczorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny....znów musiałam nadrabiać zaległości bo w błyskawicznym tempie piszecie. Tuethe na chyba cię uduszę na przywitanie bo mnie aż skręca z głodu jak widzę takie pyszności wrrr :) A ja muszę się pochwalić bo dziś zaszalałam i kupiłam kombinezon na allegro http://allegro.pl/super-kombinezon-na-zime-i1347977584.html myślę że będzie dobry i starczy na początek :) Muszę wam powiedzieć że w Carrefour są pieluchy tetrowe w promocji 10szt po 5zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom a ja sobie nozki wyparzylam bo tak mi M nakazal zanim do pracy pojechal:P i jeszcze jak przyjedzie to chyba spirytusem musi mnie natrzec zeby mnie zadne grypsko nie dopadlo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka jesli zrobisz grube to wyjdzie mniej bo ja raz robiłam grubsze jak chudsze, zalezy jak chciało mi się wałkowac. Przy ostatnim cieście już robiłam grube bo zrobiłam 3 ciasta i miałam już dosc;P a potem to ozdabiac... co chwile lukru mi brakowało. A własnie lukier! polecam zrobic tak: pare kropel aromatu pomaranczowego, dolac wody a potem tyle cukru pudru aby była konsystencja lukru. Z tym aromatem pomaranczowym lukier jest mniam, predzej robilam z sokiem z cytryny ale nie jest takie dobre:P Betty tak jak Ja tez marcówka napisała... spij dobrze ale śnij o jakiś pysznościach :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula fajny ten kombinezonik:) ale to te pieluchy na promocji sa?bo w gazetce chyba ich nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×