Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

karolina wybrała jednorazowy podkład, a jestem ceratowy, i ten i ten jest dobry, z tym że do szpitala to bym wyprała ten jednorazowy, bo na tym ceratowym to nie wiem czy ta krew by się nie rozmazała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Położyłam się i zasnełam:) Tysia ale Cię złapało.. biedna Ty. Sonka ktoś musi Cię pilnować:P Karolina na kartce mam napisane,że mam mieć duże podpaski i podkłady jednorazoe. Mysle,że jednak nie masz się czym przejmowac. Jeśli cos takiego sie starnie trudno... to jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom wiadomo jest to niezreczne no ale raczej chyba kzadej kobiecie cos przeleci...no bo nawet nie wiem jakby sie zabezpieczyla przed przecieknieciem to moze choc troche wyleci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe też bym tak chciała położyć sie i zasnąć ja zasypiam o 1 w nocy a wstaje ok 7 w dzień nie dam rady zasnąć strasznie to jest męczące. Mąż śpi a Ty ne możesz zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również robłam zakupy u tego sprzedawcy.SONKA podała link do ceratek(mogą być tez do łuzeczka) kupiłam 2op podkład do szpitala 7szt gatki do szpitala 5szt "podpaski"absorgyn 34/9 4op 27/7 5op podkłady Mamma 34/10 2op Trochę tego potrzeba,wolę żeby mi nie brakło,a nie kosztuja dużo. Po pierwszej CC co godzine przychodziły położne mnie myć i "przewijać" to dopiero krępujące.I tak przez 2 doby.Nie wiem ile tego zużyły bo dawali szpitalne i nie mogłam mieć nic swojego. na pewno trzeba liczyć przynajmniej paczkę dziennie. Po porodzie nie wolno używać takich podpasek z siateczką jak always.Musi być taka najzwyklejsza,na początku przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe pilnowacdobre sobie ojciec pod prysznicem wiec wychodzi pewnie wroci po 23 jak zawsze.a mnie maja w dupie.zostane z babka co ma 82 lata.jak by siecos dzialo to jestem w czarnej dupie albo lece do sasiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki za rade, te pierwsze podklady ceratkowe ktore poleca sonka ja tez mam kupione dla malego do lozeczka zeby czasem nie zasiusiał materaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka dzisiaj mnie cos tak scieło i zasnełam. M mnie przykrył jak zobaczył,że zasnełam i jak mi cieplutko było;) Sonka nic się nie stanie, rozluznisz sie piszac z takimi wieśniarami jak my;P mój brat chce Męża wyciągnąć na miasto na piwo i On pewne z nim pojdzie i wrocą koło pólnocy jeśli nie później;/ a ja zas w domu, eh. łaziłam po kuchni szukając czegoś do jedzenia i wkońcu podgrzałam sobie bigos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA kurcze Tobą powinni sie jeszcze opiekować a nie "pinować "Babci Swoją drogą,moi rodzice chcieli mnie kiedys zmusić do opieki nad Babcią Tekstem;wiesz poopiekujesz sie trochę Babcia a potem będziesz miałą mieszkanie Oczwiście wszyscy nafochani jak im powiedziałm że mam w nosie ich mieszkanie.Babcia miała 4 dzieci i 14 wnuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez marcowka pozniej mieszkanie pewnie i tak nie byloby twoje tylko wiadomo ze jej dzieci.....albo musialabys splacic ich bo wiadomo ze za darmo dzisiaj nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka ja mam Babcie w domu i myślisz,że ona ze mną rozmawia? Coś Ty. Do nikogo się nie odzywa tylko jak już to wadzi się z Ojcem. Ma bardzo wysoki cukier i lekarka kazała dużo jej chodzic i myślicie,że ona to robi? Jak tata albo mama zrobią jej chaje to przejdzie z pokoju do pokoju i nigdzie dalej;/ jak tak dalej bedzie robic to wyląduje w szpitalu. A nie odzywa się już ładne pare lat odkąd dziadka nie ma. Chyba ide upichcić jakieś ciasto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczymy moze i jestem zielona ale po co taki podklad dla dziecka czy jest mozliwosc ze pampers przecieknie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia moze i nie przecieknie;) ale jak bedziesz zmieniac mu pieluszke a mozesz nie zdazyc z zalozeniem nowej a maluszkowi sie cos zachce i wtedy bedzie wiadomo co:) albo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojciec wyszedl .chcial zebym poszla za godzine do piwnicy ale odmowilam w koncu jestem w 7 miesiacu.jak sie oburzyl.a mnie brzuch tak boli strasznie wynioslam szuflade z narzedziami co byla w piecu bo mu sie nie chcialo. teraz zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pampers raczej nie przecieknie ale np jak bedziesz przebierala dzieciatko i ono niespodziewanie zacznie sikac tak to nasika na ten podklad a tak to na lozko:) albo kupe jak zrobi taka straszna to nawet mozna lozko ubrudzic bo ja pamietam jak mi sie chrzesniak kiedys tak skupkal to az na polowie plecow mial...ble....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ceratka to raczej nie do przewijania tylko jak się dzieciaczkowi w nocy uleje albo zwymiotuje to wtedy ceratka ochroni materac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka!! Ja chyba do Ciebie przyjade i przywiąże Cię do łóżka. Połoz sie teraz i nic juz nie dzwigaj! ciasto w piekarniku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×