Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

tuethe zapraszam ale jak ciasto wyciagniesz.nie no teraz juz nic nie robie ,leze pod koldra podnosze sie co jakis czas zeby poczytac co piszecie.przemeczylam to fakt ale chyba to obudzilo malego bo kopie jak nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lepiej zeby sie dziecku nie ulewalo w nocy bo jeszcze moze sie zaksztusic i dopiero sie narobi...a to nie jest powiedziane ze ta ceratka nie moze tez byc do przewijania...bo moze sluzyc do kilku rzeczy...jedni moga ja podkladac zeby sie dziecku nie ulalo a drudzy przewijac malucha...choc ja i tak zamiaruje kupic Malej przewijak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no tak, a przewijaki zazwyczaj są z takiego materiału ze bardzo łatwo je wyczyścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie mala tez ostro kopie i jeszcze zeby bylo tego malo to pos zebra wchodzi i boli jak cholera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I poszli. Patrzał na mnie M takim błągalnym wzrokiem,że Go puściłam ale kazałam mu wrócić przed 24 i wypić nie więcej niż 2 piwa. Jutro za to idziemy na miasto oglądać wózki, hehehehe;D Podła jestem:D Byłam sie zapisać na usg- za tydzien w piątek na 8.20. wkońcu zobacze moją Małą, będzie już miała 29 tyg a ostatnio widziałam ją w 19 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONECZKO ja Cię proszę...................brakło mi słów. W czym Ci przeszkadzała ta szuflada na piecu?!?!????????? Możesz się na mnie pogniewac,ale z Ciebie to taka choleryczka jak ja. :) Dzisiaj ostentacyjnie przyniosłam sobie drewno do palenia,M siedział przed telewizorem.Jak weszłam to on wielkie oczy,że co ja robię a ja ze spokojem mu odpowiada że nie miałam juz czym palić i więcej go prosić nie będę.Podziałało,ale potem sama z siebie sie śmiałam jaka ja głupia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka Ty faktycznie tak jak Sonka. Wszystko same bo sie prosić nie będziecie. wariatki. Choć dobra przyznam ja nawet drewno ciupałam jeszcze miesiac temu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcoweczka tez po dupci powinna dostac!! zadzwonilam do mojego M a on mowi ze myslal ze TO JUZ:D:D!! ze juz rodze!!! :D wariat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak mnie kiedys no calkiem niedawno skurcz w noge w nocy zlapal i dre sie skurcz ala skurcz a moj M nie wiedzial co sie dzieje i myslal ze skurcze juz mam hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje marcoweczko i tuethe:szuflada lezala na lozku a chcialam sie polozyc mowilam ojcu zeby ja wyniosl to mi powiedzial ze mu sie nie chce.a wynosilam ja bo zmienialam piec do gotowania kupilam sobie plyte gazowa i zamiast calego pieca mam plyte na blacie.a szuflada byla w piecu takim starym 30 letnim na dole zazwyczaj tam sie patelnie trzymalo u nas tam narzedzia jakies weze do wody,mlotki i inne.a skoro raz prosze i nic to drugi raz tego nie bede robic nie lubie sie powtarzac ze wzgledu na to ze mi nie trzeba 2 razy mowic.swoja droga ojciec stary zlew wyniosl do swojego pokoju lezy na srodku z ciekawosci nie wyniose i zobaczymy ile tam bedzie lezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem chyba mu się miesiace pomyliły:P Tysia ten Twój też niezły. Ja mam prawie codziennie skórcze łydek;P Oj Sonka biedactwo... ale obiecaj,ze już nic takiego przenosić nie będziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puściłam sobie eska tv a co mi tam zrobie sobie dyskoteke w pokoju:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn bardziej chodzilo mu o to ze teraz juz moge w kazdej chwili urodzic:)........jakbym np miesiac wczesniej nie mogla;). Stwierdzil ze sie juz boi i na szpilkach pracuje:) az nie chce myslec co bedzie w marcu;)....wczoraj sie smialam by nie zapomnial mnie zabrac do szpitala jak bedzie w TYM czasie w domu:D....czytalam gdzies w tych smiesznych historyjkach ze maz zapomnial o zonie i na porodowke pojechal tylko z torba:) a ona biedna w domu zostala.....:) Troche nieprawdopodobne ale w takim amoku wszystko mozliwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki moj tez teraz wyszedl na piwo, pewnie wroci po polnocy, siedze sama w domu ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam te skurcze tak raz na dwa dni ale teraz magnez biore to moze juz ich nie bedzie:P kurde musze sobie buty kupic na plaskim bo wszystkie kozaki mam na obcasach i tak chodze ostroznie byle zebym sie nie przewrocila..a poza tym mama powiedzila mi ze te zebra wlasnie od tych kozakow na obcasie moga mnie bolec bo miesnie sa napiete...juz sama nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedne....choc tuethe sobie radzi z samotnoscia:P robi impreze w domu:P kurcze ...ja to mam chyba dobrze...moj nigdzie na piwo nie chodzi....jak juz to w domu wieczorkiem....Zreszta u nas jakos sie tak utarlo i od poczatku nigdzie bez siebie nie wychodzilismy;).....no raz! panienskie i kawalerskie;)....ale to bylo dawno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem tez o tym słyszałam;) Ciekawa jestem jak ten Mąż mógł zapomnieć o Żonie;P Puszek no widzisz jakie te chłopy sa. Idą sobie na piwo a swoje ukochane w ciąży zostawiają w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia ja tez nie chodze na plaskim. Zawsze chodzilam na obcasie ale teraz zrobilam sobie wyjatek i kupilam na koturnie. Bo wiadomo ze na obcasie do konca nie przechodzilabym...tak mysle....a na koturnie mam nadzieje ze tak...bo jednak troche wygodniej sie chodzi;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia ja sobie kupiłam kozaki bez obcasai są super;) Na obcasach wole nie chodzic... Jestem jestem jakoś trzeba sobie radzic;) a pisałam,ze juz wyszło z pieca?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec imprezka - ja mam sok ze swiezych owocow ;-) aha dziekuje za komplementy dot mojego bebna ;-) tuethe a krupnioka tez bym zjadla ! jus ale namieszalam z tymi obwodami i waga sorki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka no jasne,że impreza. Ja przyniose ciasto:P picia niestety nie mam;/ ani butelki wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzis na imprezie nie zosatne bo moj M wraca z pracy:P....i mamy isc na zakupy bo oczywiscie mnie skleroza jakas zlapala i nie kupilam chleba a przy okazji wykorzystam go by mi wody przytargal bo juz mi sie pokonczyly wszystkie i soki tez:P a wczesniej jakis spacerek pewnie zaliczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja chyba wlasnie tez musze sobie kupic bo teraz to wszystko moze sie zdarzyc chwila nieuwagi i leze:P a moj M dopiero kolo 23 przyjedzie...i tez siedze sama i tak praktycznie dzien w dzien siedze sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek krunioków bedzie dużo więc wiesz moge się podzielic;P Jestem jestem troche pózno jak na spacer ale jeśli nie masz co pic to pogoń Męża do sklepu i niech Ci przyniesie zapasy a Ty mu pokibicujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×