Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

oglądam na Polsacie rosyjską wersję Niani Frani, jakoś mi się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi rośnie już ciasto na pizze i ciasto na pierniki tez gotowe. A telewizora jeszcze dzisiaj nie właczałam:P a co do sniegu i mnie ciagle sypie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podawajcie propozycje imion dla dzieciaczkow niekoniecznie te co wybralyscie dla swoich dzidziulkow. Ja myslalam o Amelce a teraz sie zastanawiam. Mi sie jeszcze podobaja dla dziewczynki: 1. Lenka 2. Lilianka 3. Olenka 4. Nastazja dla chlopczykow podoba mi sie 1. Allan 2. Kacper 3. Fabian 4. Tytus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara b.
mmmm... pizza domowa :) sie można rozmarzyć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) straaaasznie sypie:) swiata nie widac:) ale jest baaardzo przyjemnie na zewnatrz:) dopiero wrocilam z zakupow;)...dzis nie szalalam;)... co do wspolnego porodu to nie ma szans:) nie chce mojego widziec na porodowce...chyba ze przed porodem ale nie w trakcie:). Nie musi wszystkiego widziec;) a gapia nie potrzebuje:). Bo znajac jego to nie skupi sie na pomocy tylko na tym co sie dzieje;) wiec maz na porodowce ODPADA:) imie u nas chyba zostanie Maciuś:)....maz ma wybrac sobie imie dla chlopaka (tak uzgodnilismy zanim poznalismy plec;)) a ja mialam wybrac dla dziewczynki i miala byc Ola:) Z tym ze jeszcze Macius nie jest tak do konca zatwierdzony;)....przeze mnie:D wiec moze byc jeszcze roznie ale raczej zostanie to imie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dziewczynki podobało nam się jedno imię: - Honorata Dla chłopczyka 1. Nataniel 2. Szymon 3. Samuel Ja mam zakaz wychodzenia gdziekolwiek, więc nawet nie próbuję bo K. się wkurzy, będzie gadać i gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane moje:** ja po glukozie masakra wypiłam 75gram i myslałam ze umre bleeeee cały czas mi niedobrze;/ witam nowe Mamuski:* Tysia tak ja na winiarach rodze i na szkołe rodzenia tez chodze tam i sobie hwale i połozne i lekarzy :) wiadomo ty bys miała kawałek dojechac to niema co ryzykowac. i wogule to piekny brzuszek tylko juz niepamietam czyj ale słodziak śliczny:)) Tuethe 9 godzin pierniki?? po moim juz niema sladu;p zjadłam ihihih a co do imienia hmmm wiecie ja cały czas niewiem na jakie sie zdecydowac dla tej mojej córy:) chyba ze we wtorek jednak sie chłopcem okaze;p ale wolałabym juz nie;p hihiide polezec bo cos mi jeszcze kiepskawo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIU na pewno znajdziecie jakieś piękne imię :) leż i odpoczywaj trzeba uważać na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen - ty tez powinnas sie oszczedzac....tak na marginesie robie obiad - gulasz wolowy kasza i ogorki kiszone, mniamm bede robila jeszcze surowke z czarnej rzepy ale to pierwszy raz wiec nie wiem jak wyjdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepne pierniki zrobione, hihi. Dziewczyny myślałam,ze zawału dostane. Miałam na stole położoną obraczke i pierscionek zareczynowy i nagle słysze,ze cos spadlo, patrze a pierscionka nie ma. Wszystko z Mama przetrzaslysmy w kuchni, poprzesowalysmy i nie ma. To sobie pomyslalam, super M mnie zaszczeli. Schodze na dol po schodach i slysze klank.. piersionek zawinal mi sie w bluzce. Fajne jaja. Co do imion... my juz dawno wybralismy imiona dla naszych dzieci i nie zastanawiałam sie nad innymi. Teraz ide pizze robic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem napewno na mnie kolej bo jeszcze ani razu sie nie pochwaliłam. Wec zamierzam sie ujawnić dziś wieczorem lub jutro bo bedzie dzien wolny nareszcie weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę leżę, laptopa mam na kolanach, a właściwie na takim specjalnym stoliczku. Obiadu nie gotuję, bo mąż idzie dzisiaj do swojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o imiona to dla dziewczynki podoba mi sie Lenka Michalina Pola - a moj Robi wybral Kasia i juz!!! niech bedzie ;-) natomiast dla synka Sebastian Marek Szymus Adas - i zostanie chyba Adas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku smaka mi narobiłas:)) mniammmm:) Suelen kochana Ty tez odpoczywaj zeby nasz Natanielek spokojnie do marca doczekał:) jak to mawia moj Tesc nogi na obraz kochana i pachniec nic wiecej:) Tuethe ja zawsze chciałam JULKE:) hiihhi ale co ja gdzies niepowiem znajomym imie jakies np ta Wiktorie to kazdy krytykuje ze tyle dziewczynek o tym imieniu juz jest i w przedszkolu tyle bedzie.... byc moze zostane przy drugim strzale i bedzie NADIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka cudne tez:) ale moja przyjaciólka ma corke roczna wiec odpada;/ a chłopiec moj mial by Igor:) ale szymonek i adas tez mi sie bardzo podoba chcialam jeszcze nikodema;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam po dwie opcje dla dziewczynki Zuzia lub Maja a dla chłopaka Wojtek lub Bartek. No i Bartek został przegłosowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobał mi sie tez bardzo Nikodem Nikoś fajne ale moje dwie kumpele już tak dały szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej marcóweczki:) moje ulubione imię dla dziewczynki to Sabina a co do chłopca to podobało mi się jeszcze Szymon ale jednak stanęło na Bartku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZROBILAM SOBIE SESJE SAMA BO ROBI W PRACY JEST I MAM TAKA JEDNA SZAFKE Z KTOREJ STRZELAM FOTY, JEST NA ODPOWIEDNIEJ WYSOKOSCI ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super puszku wkoncy niejestem sama i ktos tez ma pepuszek antenke;p ihih:) no jeszcze jest czas to wymysle jakies imie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny byłam na mieście na szczęście przed poludniem, bo teraz strasznie sypie, specjalnie się wybrałam do Bobolandu by zrobic sobie frajde kupując jakies ciuszki dla Maluszka. A ode mnie to troszkę kawałek jest i oczywiscie nie mogłam znalezc:o, a śniegu prawie po kolana bo to boczna uliczka, same domy jednorodzinne i nie chciało mi się juz łazić i szukac. W ogole to się toczyłam jak ślimak bo mnie pachwiny zaczęły boleć, wyglądałam jak babcia:D Jak wrociłam zjadłam obiad i zaczełam robic murzynka z jabłkami, ktory własnie mi się piecze i pięknie wyrosl. Piekę w foremce nieduzej , natomiast jak piekę w duzej formie kwadratowej to mi zakalec wychodzi nie wiem czemu. Co do tej wanienki to własnie mi się tez srednio podoba ten przewijak odsłanany na bok, no ale od czego jest mąż by go polozyc na wanienkę:P A tak na powaznie to my Maluszka bedziemy kąpac w sypialn z tego względu ze u nas w mieszkaniu jest trochę chłodno i będziemy musieli piecyk włączać i od razu bede kładła Maluszka na nasze łóżko. Co do imion to mi się takie podobają : Damian, Maciuś, Piotruś, Krzysio, Kamila, Ania, nie lubię wyszukanych imion:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×