Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Czesc dziewczyny, nie bylo mnie 2 dni i juz tyle mam do nadrobienia:) Pojechalam na studia zaliczyc kolokwium i zostalam na noc u kolezanki bo taka straszna pogoda jest, ze strach wyjezdzac na droge. Na szczescie juz jestem w domku. Przy okazji wpadlam na super wyprzedaze w H&M. Jesli ktorac z was ma okazje odwiedzic ten sklep to mozna naprawde fajne rzeczy wyhaczyc za nieduze pieniazki. ja nakupilam bodziakow 3 pary za 20 zl, czapeczki, dresik, sukieneczke...ohhh jak ja to lubie i teraz postaowilam ze juz koniec z zakupami ale same wiecie jak to jest jak sie wejdzie do sklepu i wisza te malenskie spioszki:) My nie mamy jeszcze wybranego wozka ale rodzice sie zarzekaja ze oni go kupuja i ze mamy sobie tylko wybrac jaki model chcemy. Wiec mamy jeden ogromny wydatek mniej. Mnie osobiscie bolder podobal sie na zywo, fajnie sie prowadzil i mial naprawde duza gondole ale jeszcze sie na zadnego nie zdecydowalismy. Od jutra zaczynam porzadki i nauke do ostatniego egzaminu przed swietami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dokonczylam a ta zebym lepiej sie juz nie oddzywala mi powiedziala nie wiem czemu mi caly post sie nie wkleil ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo cenka fajna a jaka nazwa sklepu? to jest jakis sieciowy czy maly sklepik? szkoda ze nie wysylaja bo bardzo sie oplaca ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez widzialam boldera na zywo granat z zieleniem ladny z wygladu ale mi sie jakos strasznie wielki wydawal...bardziej mi sie ten x lander spodobal i mojemu mezowi rowniez :P nam tez dziadki obiecuja kupic wozek wiec zobaczymy co z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambi niee to mały sklep w miescie maly chmm 100metrow ponad ale nie sieciowy podobno od stycznia beda tez na allegro dam znac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abyssa maxi cosi ma atesty adac i inne x-lander niema chodzi o atesty wykonywane podczas takich testow samochodowych podczas wypadku itp;p zakrecilam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sprawdzalam miedzy innymi testy fotelikow bo naprawde niektore sa takie szaja ze szkoda gadac maxi cosi jest wysoko w tych rankingach bezpieczenstwa pozatym w kazdym sklepiej wlasnie je sprzedawcy poleciali jako najbezpieczniejsze.. a jak widzialam na filmiku co sie dzieje przy wypadku np z fotelikiem chicco to zgroza...dla mnie bezpieczenstwo malutkiej jest najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie mialam jeszcze okazji zobaczyc x-landera na zywo. W naszej okolicy poprostu ich nie ma. Ale musze wyszukac gdzie jest, namowie M zebysmy pojechali zobaczyc bo bardzo duzo osob go zachwala, i kolorystyke ma ladna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie lepiej wybulic na bezpieczenstwo zawsze mozna zrezygnowac z innych zeczy wiesz jak niezobaczysz na zywo spoko mozesz brac polecam ci ja juz je ogladam od roku niebedziesz zalowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wlasnie zastanawialam czy po nowym roku bedzie nowy model 2011 moze bedzie jakis fajnieszy zobaczymy narazie nic na necie nie ma a jak nie to na pewno wezme ktorys z 2010 podoba mi sie ten jasniutki ale obawiam sie ze bedzie brudzacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam te filmiki aż sie żle robi na samą myśl ze zamiast manekina może być dziecko... nasze dziecko!!!!! masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam do producenta o model na 2011 kolory itp jak odpisze to wam skopiuje;p Murzynek własnie zerkenelam ze Tomusia bedziesz miec;p moj TATA ma tak na imie;p hihi fajne chłopaki sa Tomusie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mam nadzieje że grzeczny bedzie :) kurcze w tych testach fotelików nie widziałam żeby testowali implast ;/ tragedia... w ogóle nie powinni pozwalać sprzedawać takich fotelików w których dziecko nie ma szans ... żenada wszystkim tylko o kase chodzi a nic nie patrzą na dzieci... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi odpsiali z X-landera: Witam Dziękujemy za zainteresowanie produktami naszej firmy. Obecnie dostępna kolekcja kolorystyczna obowiązuje do września 2011r. Pozdrawiam, Katarzyna Bąkowska DELTIM Machura, Machura spółka jawna; ul. Lourdyjska 5, 42-200 Częstochowa; NIP: 573-040-01-92; REGON: 002756222; Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Częstochowie, XVII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000095438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale do implasta maxi cosi tez wchodzi :) no to zakupie ktorys z modelu 2010 zastanawiam sie jeszcze nad czerwonym a w sklepie widzialam ten szaro zolty tez nie jest zly..bo np ten czarny moze byc niepraktyczny np latem bo jak bedzie cieplo to bedzie strasznie sie grzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kolory na żywo mogą sie różnić mnie podobają sie kolory ze zdjęć katalogowych implasta a jak widziałam takie normalne zdjęcia fotelików to juz mniej ciekawie wyglądały wiec na żywo może być jeszcze inaczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tescie pojechali. Torcik smakował. Póżniej wkleje zdjecie jak już go pokroiłam:) Kurna zrobiłam sałatke, szyneczki, serki i mało co zjedli. Musze sie położyć bo coś mi ten brzuch sie nie podoba... dobrze,ze jutro ide na kontrole... Suelen ja tylko zartuje:) Kazdemu sie inne imie podoba;) Abysa ten co ja mam to jest 3 w 1;) Jestem jestem za tydzien faktycznie swieta... masakra. Coraz blizej koniec lutego, jak ja sie boje,ze nie dociagne do tego czasu... a moj wozek jest koloru zielono czarnego ale czarnego jest mało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie myslałam o x-landerze w czarnym kolorze, tylko, że mała urodzi się na lato i boję się że wózek za mocno bedzie się grzał :/ kurde a nie chce jasnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bordo ,niebieski i zielony niesa jasne:) wiesz ja widzialam na zywo i nierozni sie kolor ze zdjec wcale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie cały czarny wózek dla dziecka to zły pomysł. Jak juz to czarna z jakims;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki, znowu sama siedze na gorze, ehh, nie dokonczylam prasowania, mowie R ze konca nie widac z tym prasowaniem, a wiecie co mi powiedzial ze mam olac to prasowanie, hmnn, jak olac do cholery, a on na to ze przeciez taki maluch ma body przez godzine i do prania. I dodal - ja wiem ze chcialabys zebym powiedzial: Kochanie daj ja to skoncze......rece mi opadly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek tacy są faceci. Nie amrtw sie jeszcze dokończysz prasowanie. NIe rob wszystkiego naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×