Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ja tez uwazam tak jak Tysiaaa, powiedz mu ze nastepnym razem jak bedziesz miala kase to ty kupisz dwa razy z rzedu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ja straciłam prawie 10 kg wiec w sumie nadrabiam, ale jednak do wagi z początku ciązy jeszcze mi brakuje. A jeszcze mialam ostatnio grypę jelitową i zapalenie zatok i znowu minus 1 kg :/ Mała podobno rozwija sie odbrze ale zastanawia mnie czy może ona nie ma za mało wód? Idę do gina 23.12 myslicie , że może mi okreslic ilośc wód płodowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko nie bede miec w marcu jak dostane kase z ubezpieczenia .w styczniu bracikowi kase oddac ,w lutym oc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka wiem jak to jest jak na zle to jeszcze jest mnustwo wydatkow....no ja tez mam na plusie juz 12 a moze i wiecej bo wazylam sie w tamtym tyg...i juz kregoslup mi siada powoli malowiele cos porobie i tak mnie napiepsza ze szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia, Sonka, ja też mam 12 na plus , a tak się ograniczam :( Sonka, nieciekawie masz, to są uroki wspólnego mieszkania ... ja mieszkam w bloku z mężem i córką, rodziców mam ok 50km dalej a teściów 350km dalej ma to swoje plusy, ale niestety tez jeden wielki minus - do dziecka musiałam mieć opiekunkę, potem poszło do żłobka, teraz dla drugiego też szukam opiekunki, no i do żłobka już zapisałam :) pani mi powiedziała że mamy zapisują już jak są w 3 m-cu :) ...więc jestem na liście rezerwowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja tez sie zastanawiam z kim zostawie malego jak wroce do pracy niby mamy kupe ludzi do okola ale tak myslac nie ma komu zostawic.ja pracuje glownie na 2 zmiane maz pracuje na 3 zmiany czesto jest tak ze sie nie widujemy wcale , no w sumie jest ojciec i moglby przypilnowac poki maz nie wroci ale nie chce bo ojciec kopci prawie 2 paczki dziennie i i nie koniecznie bym chciala zeby kopcil mi przy dziecku .ja rozumie ze mozna zapalic tam powiedzmy jedna fajne ale niego w pokoju zawsze mgla.babka tez nie bardzo ma 82 lata reszta pracuje i co z tym fantem zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz leze na kanapie i nie moge sobie miejsca znalezc, kregoslup mnie b boli mam 12 na plusie i dwie Mychy w brzuchu, Sonka jest mi ciebie zal bo wiem jak to jest kiedys bylam w sytuacji przez dlugi okres czasu ze musialam wybierac co placic w danym miesiacu, dlugi rosly, nabawilam sie nerwicy przez to, w tym okresie tez bylam w ciazy i poronilam w 3 miesiacu, z czego POPRZEDNI partner b sie cieszyl nawet tego nie kryl ,teraz moja sytuacja zmienila sie, dlugi splacilam, wiem co czujesz, jest to bardzo przykre bo czlowiek czuje sie taki bezsilny, tylko prosze cie nie stresuj sie zeby dzidzi nie zaszkodzic, bo co ma byc to bedzie a napewno twoja sytuacja zmieni sie na lepsze i wyjdziesz na prostke, dziel sie problemami z partnerem bo to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to jest z tym żłobkiem. Myslałam, że można dziecko zapisać dopiero jK MA SIĘ AKT URODZENIA. Mieszkamy razem z moim partnerem ale nie mamy ślubu i tak sobie wymyśliłam, że zaraz po urodzeniu małej bede sie starać o pierwszeństwo w żłobku jako samotna matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mame mam od siebie jakies 2 km tesciow z 10km od siebie ale mama moze niedlugo ze mna zamieszka i ciesze sie z tego bo tu ze mna nie bedzie sie tak denerwowala a tam teraz mieszka z synowa i to jeszcze taka suka z niej ze szok wiec same wiecie jak to jest a moja mamuska nie powinna sie denerwowac bo juz miala jeden zawal....no i ojciec tez przyjdzie tu tam na pewno nie zostanie jak mam sie przeprowadzi...no ja mam te +12 ale tak na prawde to nie wiem gdzie to poszlo bo aby brzuch mam taki sporawy a tak to nie czuje zeby mi poszlo gdzie indziej bo jeszcze nawet w niektore spodnie wchodze tylko ze juz nie chce malej sciskac i wole w tych ciazowych chodzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczny ten kombinezonik i komplecik z hello kity:) a ja nie mam jeszcze nic. Jakoś tak nie wiem chyba za bardzo przesądna jestem. Nawet jednej pary skarpetek nie kupiłam. Zmierzyłam sobie własnie brzuszek i mam 98 cm co wydaje mi się całkiem sporo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka nie wiem co Ci pordzic... Myśle,że Puszek dobrze napisała. Jakos z tego wybrniecie. Ważne,że macie siebie... ja wg mojej wagi mam 8 kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kombinezoniko udalo mi sie za grosze co mnie cieszy bo dlugo chyba go niewykorzystamy. ja juz od 4 miesiaca kupuje;p hiih niema co dac sie zwariowac;p tez mam tyle w brzuszku;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi moj tez;p ale niemusi wiedziec;p zachomikuje do szafy;p ja jeszcze czapeczki musze ale niewiem jaki rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie zostalo wszystko do mycia malego smarowania , butelki i dla mnie wyprawka do szpitala:)ale.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jeszcze nie kupuję, ale w sklepach to już nie mogę oczu oderwać od ciuszków. Chciałabym małej kupić coś takiego wyjątkowego na wyjście ze szpitala. Strasznie wpadła mi w oko nowa kolekcja wójcika "cudowny czas" przecudne te ciuszki, tylko ceny z księżyca 60zł za śpiochy to spora przesada http://www.wojcikonline.com/wojcik/kolekcja.php?dla_kogo=dziewczynka&rozmiary=62&PHPSESSID=8d4ae9aa425f9fd20f3fafeec8c55c2e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu ceny kosmiczne;p naprawde ja sie lubuje w firmie h&m ,george ,carter's dla małej ale inne tez sa super postawilam sobie granice ze do 60zł kupuje i to musi byc naprawde cos fajnego czyli jakis komplet z kilku sztuk to wtedy warto a tak to odpuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze musze kupic: 1. wozek 3in1 2. lozeczko materac pozytywka wanienke laktator pampersy krem do buzki jakis balsamik czy oliwke do cialka chusteczki nawilzane posciel do lozeczka proszek do prania plyn gaziki a dla mnie : podpaski bielizna szlafrok koszulkaa po porodzie kapcie w sumie wszystko co trezba zabrac do szpitala typu pasta do zebow, szczoteczka, szmpon.....itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia mój zawsze wie bo mi daje na to pieniadze:P wiec juz nic nie kupie z ciuszków. Teraz tylko kosmetyki i dla mnie rzeczy do szpitala i bedzie wszystko;) Abyssa ja bym nie potrafiła nic nie kupic dla dziecka. Pomysl o tym tak,ze potem za duzo rzeczy naraz bedziecie musieli kupic i kasy moze braknac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABYSA witamy serdecznie! Ja co prawda się odchudzałam przed ciążą i schudłam dużoo.. a teraz mam 6kg na plusie. To, że schudłaś to trudno, ale grunt, że przybywasz na wadze. A macie już imię wybrane? ILOSIA boskie zakupy!! ten dresik z hello kitty jest boski, normalnie cudeńko, a jak zobaczyłam kapturek to rogal na pyszczku :) Doprałam firanki sposobem dziewczyn z jakiegoś domowego forum i naprawdę są bielutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zdalam sobie sprawe z tego ze jeszcze musze za lozeczko zaplacic i wozek kupic, moze jednak mu przegadam ale jak narazie sie boje wogole zaczynac tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi mi tez udalo mi sie zaoszczedzic bo w sklepie w niedziele jak bylam w h&m to ten komplet 80zł wiec troszke na plusie jestem;p no mi zostala tylko lub az cała wyprawka dla mnie do szpitala ,dla małej kosmetyki ,posciel i koldre,meble,wózek,czapki dla małej i wsio;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, nie bylo mnie wczoraj bo bylismy na pierwszych zajeciach w szkole rodzenia:-) bylo na prawde fajie, jest 10 par, bedziemy chodzic tam przez 8 tygodni, wczoraj bylo spotkanie organizacyjne i takie omowienie tego czego bedziemy sie uczyc, bardzo dobra wiadomoscia bylo dla mnie to, ze szpital jest calkowicie odnowony, nowy sprzet, nowe sale itp. i kazda para rodzi w osobnym pokoju z lazienka a po porodzie rodzice z dzieckiem zostaja przez 2 godzny sami w tej sali w ktorej rodzili i maja czas dla siebie i wowczas jest pierwsze karmienie itd. adopiero pozniej sie rozstaja, to jest bardzo fajne wg mnie:) Bylam dzis tez na glukozie,wcale nie jest taka zla wg mnie, mi smakowala, dodalam sok z cytryny i wypilam prawie duszkiem, jutro wyniki:) Moj obwod brzucha to 102cm a w pon. ide do gina to dowiem sie ile przytylam znowu... A i tez bylam wtesco u nas wczoraj ale u nas nie ma nic fajnego, to jest takie malutkie tesco, a myslalam, ze cos fajnego dostane dla dzidzi. A i bylam wczoraj u dermatologa, po pierwsze babka spoznila sie 1,5 godziny i nawet przepraszam nie powiedzala, pozniej ludzie zaczeli sapac ze wchodze bez kolejki (a na drzwiach pisze, ze kobiety w ciazy wchodza bez kolejki) i pokazuje babce skierowanie od ginekologa a ona na mnie z obrazona mina "kto pani dal skierowanie, przeciez od 7 lat skierowania nie trzeba do dermatologa, czy ten ginekolog sie nie zna". No dobra ale potem pokazalam jej moje plamy pod pachami a ona powiedzala, ze nic mi nie pomoze i moze zniknie to po okolo 6 miesiacach po urodzeniu (gdzie gin mowil, ze plamy moga pojawic sie na brzuchu lub twarzy a nie pod pachami), ale ok, moze i racja tyko ja mowie, ze to mnie swedzi a ona zapisala mi masc, poszlam do domu i szukam w necie a tam napisane, ze w ciazy nie mozna stosowac tej masci i ze w badaniach przeprowadzonych na zwierzetach masc powodowala uszodzenie plodu, wiec jej nie kupie i wlasciwie sobie mysle moglam wogole do niej nie isc bo nic mi nie pomogla... Murzynek ja tez wciaz uwazam, ze usze sprzatac, ze to jest brudne czy to, az maz na mnie krzyczy,ze mam przystopowac z tym sprzataniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ja też chyba muszę stworzyć listę taką :) Suelen imienia jeszcze nie mamy. Ja chcialam Zuzie, ale to takie popularne imie ostatnio a wolałabym takie mnie jpopularne. W głowie mam jeszcze Maję, Laurę, Larysę, Aurelka albo Amelka a mój A. chce Anielkę. Ustalilismy, że do świat obydwoje się zastanowimy i w swięta wybierzemy małej imię. A mam pytanko macie już upatrzone/kupione wózki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABYSA wszystkie imiona są śliczne, poza Amelką ;) ale to moja opinia i każdy wie dlaczego. Ja mam wybrany już wózek ESPIRO Atlantic model 2010 kolor Navy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze wozka nie mam a i sama nie wiem na co sie zdecydowac.....jeszcze nigdzie nie bylismy ogladac, dotykac wiec nie wiem. Poki co to kraze miedzy 4..... 1. http://www.90n.pl/sklep/product/p/491/x-lander,xa.html# 2. http://dino.sklep.pl/nowy/implast-ecoline-bolder-sd-2010-spacgondfotel-kurier-gratis-p-8244.html?zenid=bf58e070d797f973efe04359c1a1302c 3. widzialam na ulicy ale nie wiem co to byl za wozek ale mam nadzieje ze jeszcze go zobacze;) 4. http://happy-kids.szablonaukcyjny.pl/fotki/Q7%202010/KOL%201000/5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×