Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Na mnie M krzyczy jak zle połoze laptopa... spod musi miec wentylacje... Suelen zdjecia mi sie tylko troszke otwieraja::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt że jak na kocu trzymam to się grzeje, bo na kolanach to już nie wyrabiam bo mi gorąco Suelen firanki extra, ale co tam firanki mi się wyrko świnki podoba ;-)))) szukam materaca do łóżeczka, i mam mętlik, czy któraś zamawiała na allegro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen, piękne firanki :) fonia, jak w 2003 rodziłam to mówili że gryczano-kokosowy najlepszy i taki miałam, więc teraz do kołyski też mam gycz- kokos , a jak będe kupować łóżeczko to pewnie też taki wybiorę ale w sumie się nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek dzięki, wiem że kokos pianka i gryka, ale rozbieżność cenowa jest ogromna i zastanawiam się czy ten najtańszy też będzie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, jakiś twardy brzuch mi się zrobił :( jakby mnie ktoś ściskał w pasie powiedzcie czy łykacie jakieś tabletki ? bo ja trochę Prenatal ( co 3-4 dzień) a teraz lekarz mi kazał Aspargin, bo mam skurcze łydek i stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie na materacach nie znam... My zamowilismy taki jaki nam babka poleciła a pamietam jaki to byl... Suelen jakby Ci sie chciało to wysłałabys mi te 2 zdjecia na emiela? chce je zobaczyc a nie chca mi sie otworzyc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prenatal odstawiłam miesiąc temu, wyniki badań mam dobre, ale też mam skurcze łydek i lekarz kazał mi brać magnez 3 razy dziennie,a nospę biorę jak mi brzuch twardnieje, albo jak się nachodzę lub narobię basilek ten asparagin to brałam ale po za ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi gin powiedział że aspargin jest ok , reguluje gospodarkę magnezowo-potasową i nie ma żadnego zagrożenia w ciązy dawkę mam dość dużą (lekarz mówi że to normalna dawka ) 3 razy po 2 tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elciaewelcia
a tak przy okazji...macie może 5 sekund wolnego i chcecie to wykorzystać na spełnienie dobrego uczynku? zagłosujcie, bardzo Was proszę. http://pokazywarka.pl/99no85/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze,ze ja nie musze sie faszerowac tabletami... Suelen znowu cos robisz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam do łóżka :) zaczęłam ziewać :) miłej nocki , jutro rano pewnie będę miała znów ze 2 czy 3 stronki do nadrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny starałam sie nadrobić zaległości,, :) mój M przyjechał na weekend wiec w ciagu dnia nie bardzo mam czas ... ale wieczorami śpi jak dziecko wiem amm troche czasu na tv no i na Was :) jesli chodzi o pieska to też sie obawiam ponieważ mój piesek jest młody jak Tomus sie urodzi to Wedelek bedzie mial rok ... boje sie ze bedzie ciągle rozbrykany tak jak teraz i że bedzie zazdrosny bo teraz możemy poświęcić mu dużo czasu tym bardziej ze ja już od dawna na L4 jestem.... nie wiem czy o tym wspominałyście ale słyszalam ze powinno sie podczas pobutu w szpitalu przywozić brudne ubranka dziecka i dawac psu do wąchania a przy przynoszeniu dziecka o raz pierwszy do domu wyprowadzić psa albo dac do rodziny aby pies przyszedł do domu PO dziecku, aby nie czuł sie ważniejszy od dziecka mam goldena wiec mam nadzieje ze bedzie cierpliwy w stosunku do dziecka ( teraz ma 9 mieisecy)a to nasza "besia" : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1563661d4bf10945.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3125763bb60f4c35.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2b24691634452b73.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/302d7ff82c3b8738.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0d291b97cef363da.html :D Suelen śliczne te Twoje firaneczki dziewczyny a dlaczego nie można oscypków????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek dobranoc;) Murzynek moja nauczycielka z podstawowki ma goldena i nic jej dziecku nie zrobil:) to jest taka maskotka od Marcelka:) Mordeczka przesłodka:) jak ja uwielbiam psy!;) ostatnie zdjecie najbardziej mi sie podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka laseczki ;-) wlasnie skonczylam jesc pizze i pije sprite ;-) zamowilismy sobie dzisiaj a dodatkowo przywiezli nam pieczywo czosnkowe i piersi na ostro mniammmmm ;-) ja dzisiaj zrobilam druga runde prasowania 2 godzinki i zrobilismy z R pierogi z kapusta i grzybami na swieta ;-) Adas chyba obrocil sie glowka w dol bo cos mnie gniecie w zebra, az boli, wiec chyba nozkami a nie raczkami ;-) Suelen firanki piekne Tuethe sprawdzilam strone Kotlet i jest super, fajne przepisy tam sa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale narobiłam smaka na pizze;) Puszek mam nadzieje,ze dobra była;) pieczywo czosnkowe mniam. Mi tez sie ta stronka bardzo podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe czuje sie bardzo dobrze ale plecy mi wysiadaja i jak male skacza to czuje ze nie mam juz miejsca w srodku, chcialabym zeby juz byl marzec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek ja mam wrażenie,ze moja nie ma miejsca a co dopiero 2 dzieciaczki w Twoim brzuszku... :) Marzec coraz blizej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch jakos tak mi sie podniosl do gory i jak teraz siedze na kanapie z laptopem to piersi (bez bistonosza) leza mi na brzuchuuuu! hehe no coz uroki ciazy, zrobilam sie strasznie placzliwa, jak tylko cos pokaza w tv odzieciach to ja w placz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam z piersiami mimo,ze sa małe. M sie juz z tego nabija. Puszek to przez hormony. Mi na szczescie placz jeszcze sie nie wlaczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam na necie maty dla dzieci takie kolorowe, al nie wiem czy kupic jedna czy dwie .......;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzięki wielkie :) FONIA sama jej zrobiłam hamaczek :D u góry jest jej ręczniczek, bo na noc przysłaniam jej coś na zasadzie baldachimu robię. MURZYNEK super psiak, na pierwszym zdjęciu wygląda na takiego biednego psiulka :) GULA ma super psa, widziałam zdjęcia, cudeńko :) A nie pisałam, bo znajomi wpadli (jakby nie mieli kiedy) i 5 minut temu dopiero wyszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen czy Ci znajomi nie mają zegarka? ja piernicze... Pusze sama nie wiem... w ogole do ilu miesiecy dzieciaczki mieszcza sie w tych matach edukacyjnych?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się zastanawiałam, aż K dał im znać, że Daga to mogłaby sie iść spać położyć. I załapali się na kolację, K z grzeczności spytał się czy chcą (bo wcześniej spytali co tak ładnie pachnie) i nie odmówili :) właśnie wysyłam zdjątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe od 0 do 12 miesiecy niby suelen fajni znajomi, bez taktu.. R zszedl na dol i dotknal brzucha !!!!!i Adas wystawil nozke tak ze bylo ja widac!!!!!!!!!!!!!!!!a R taka panika o Jejku zrobilem cos.....hihi ale sie boi, poprzytulal nas i powiedzial mi pare milych slowek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a co dobrego jedliscie?:) Puszek no widzisz;) Ja jeszcze nie widze czym małą mnie stuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak sie zastanawiam... kupujecie mate edukacyjna i bujaczek czy tylko jedno z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×