Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

IMIĘ-------------------------------- WIEK---------------TERMIN PORODU Milutek..............................23.................. ..1.03.2011 Ewelunia21.........................24.....................2.03.2011 zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Niestety bez skierowania na usg, ale wizyta nastepna za 3 tygodnie i termin na 6 marca 2011 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam dzisiaj na wizycie pirewszej zreszta na której miałam usg i następną razem z usg za 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a ja nie poszlam wczoraj de lekarza- mialam miec wizyte w przychodni, nie maja w gabinecie usg, wiec znalazlam sobie prywatnego lekarza. wizyta14 li[pca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Widzę że humorki dopisują ja wizytę mam w następny piątek i wreszcie usłyszę bicie serduszka naszego maleństwa :D:D No i powiem mojemu ginowi o moim samopoczuciu bo przez te upały to normalnie nie mogę normalnie funkcjonować albo leże na łóżku albo jest mi niedobrze i siedzę w łazience :) Miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a ja nie wiem gdzie ... bo termin wychodzi na 27 luty :) więc z powodzeniem może załapać się na marzec :) jejku, tak się cieszę, ale jeszcze nie wierzę. Boję si cieszyć, ale nie mogę się opanować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymam kciuki :) sama rok temu byłam na tym etapie a teraz mój synek sobie śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie przyszłe mamy oraz te kobiety które już nimi są :) ja mam termin na 28 lutego, ale wpisałam się do Was, bo widzę, że jesteście aktywne :) Jestem już po 2 wizytach lekarskich- 1. na nfz poszła nie tak jakbym tego oczekiwała (dr powiedział tylko: "jest Pani w ciąży, gratuluję. Proszę przyjść za miesiąc") więc poszłam prywatnie. Drugi lekarz zbadał, dał mi zdjęcie usg na którym widać "mojego małego bąbelka" :) czyli pęcherzyk ciążowy, trochę mnie zmartwił bo powiedział, że jest zbyt mały jak na wiek ciąży itp. ale jestem dobrej myśli. Następną wizytę mam 22 lipca. Jak mijają Wasze początki ciąży? Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Jestem kolejną przyszłą szczęśliwą mamusią:) Termin mam na 9 marca:) To mój 5 tydzień, więc początek. Pobolewają mnie troszkę piersi, brzuch, raczej kłująco i jestem strasznie śpiąca oraz mam zawroty głowy:) Ale czuję się bardzo szczęśliwa i mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze, czego i Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAHITIANA ja pomyślałam sobie, że na moją pierwszą wizytę z USG pójdę w 9 tygodniu. Tak się składa, że 3 miesiące temu poroniłam i już teraz wiem, że nie warto się spieszyć. Pod koniec lipca jadę z mężem nad morze odpocząć, a po przyjeździe pójdziemy razem na badanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek_76 - nie strasz mnie :) Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze... Dziewczyny, czy któraś z Was brała przed ciążą tabletki antykoncepcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nie chcę nikogo straszyć. Wszystko na pewno będzie dobrze!:) Głowa do góry! A tym, że pęcherzyk jest mniejszy niż powinien, nie martw się:) To się zdarza często, a ciąża przebiega prawidłowo i bez żadnych zakłóceń:) Zobaczysz, że na następnym USG już wszystko będzie jak należy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem
Gosiek 76 a czy pytalas lekarza czy nic sie nie stanie z bąbelkiem? Bo ja tez jestem w pierwszym msc i tez mam wyjazd pod koniec lipca wlasnie nad morze i sie zastanawiam co powie mi lekarz....czy lepiej nie ryzykowac.....i zostac na miejscu czy wybierac sie w podroz....na upaly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam:) Lekarz powiedział, że można jechać. Oczywiście, trzeba robić przerwy, żeby rozprostować kości. My jedziemy na noc. Powiedział, że nie ma powodów do obaw. Ciąża nie jest zagrożona a uwierz mi, za duże "chuchanie i dmuchanie" na ciążę wcale nie jest dobre. Poza tym chodzi tylko o dojazd, a jeśli jedzie się autem to zawsze można zrobić postój. Uważam, że taki wyjazd dobrze zrobi całej naszej trójce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem
jade do kuźnicy....wprawdzie czeka mnie dluga podroz bo prawie 10 h ale mam nadzieje ze wymiotowac strasznie nie bede a podroz bedzie posuwac sie do przodu a nie na jakims poboczu:D poza tym jakies ostrzezenia ze strony lekarza jesli chodzi o morze?? a Ty dokad sie wybierasz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj :) mampytyabie, do kobiet, któe były ostatnio na usg... BYlyscie same czy z mezem na pierwszym badaniu?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, my jedziemy do Dziwnowa. Ostrzeżenia - jedynie takie, żeby uważać z opalaniem. Poza tym wolno wszystko:) cymbałka, na pierwsze USG pójdę z mężem, poza tym On chce, więc nie ma o czym mówić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem chyba niezorientowana, mam jeszcze jedno pytanie:pierwsze badanie usg to juz brzucha czy "samolotowe"?? I czyna badaniu samolotowym tez beda wasi mezowie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAHITIANA- hej ja brałam przez 4 lata plastry antykoncepcyjne. Odstawiłam je w grudniu...starałam się wiec pół roku- z tym ze na początku się nie przykładaliśmy zbyt szczególnie. Dla bezpieczeństwa odczekałam prace cykli a potem już nie odpuściliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) W piatek zrobilam test i wyszly 2 kreski:) Staralismy sie o dzidzie ponad roczek. Przyblizony termin porodu to 11 marca, wizyte u lekarza mam w tym tygodniu a wiec wszystko wam napisze dopiero po. teraz mam stresiora czy wszystko jest ok... czuje sie dobrze, bola mnie piersi i pobolewa brzuch cos tak jak na @. pozdrawiam was:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Umierałam w sobotę ,,tak zle się czułam że spędziłam cały dzień w łóżku,,na szczęście dziś już jest lepiej,, Widzę że niektóre z was zamierzają jechać na wakacje ,ja w domku spędzę pewnie lato,choć mąż coś wspominał o kilku dniach żeby jechać nad morze litewskie,zobaczymy.... W tym tygodniu idę na wizytę więc wtedy się dopiszę do tabelki A ja przy pierwszej ciąży męża zabrałam tylko na jedno usg ,myślę że wystarczyło mu to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zaciazylam...
a ja nie wiem czy na pierwszej wizycie chce by byl maz.....wolalabym na drugiej.....gdy bedzie wiadomo ze napewno juz wszystko jest ok, ze slychac bedzie serduszko itp. A czy jak wasi mezowie byli z wami to cxala wizyte byli z wami w srodku czy tylko na USG???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dzis zrobilam 3testy na kazdym ta 2druga kreseczka bardzo blada..... niewiem czy to ciaza..... chyba raczej tak.... ostatni okes 04. 06 cykle co 26dni czy ktoras tak miala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelona, gratulacje! :) Możesz jeszcze iść na betę, żeby się upewnić, ale jak dla mnie jesteś w ciąży :) Tym bardziej, że w testach nawet prawie zawsze piszą, że nie ważne jak intensywna jest ta druga kreska - ważne, że jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia 8209
Witam. Ja również zobaczyłam kilka dni temu II kreseczki na tescie.Dzis jeszcze powtorzyłam zeby sie upewnic,i jest ok.Objawów mam mało.Dzis zaczeły mnie bolec piersi i bola jakby mi ktos je poobijał dosłownie i troszke bardziej jestem zmeczona niz zwykle.Według obliczen to termin wypada na 11 marca a wizyta u lekarz zamówiona na 15 lipca.To jest moja 3 ciaza.Mam juz dwie córcie wiec teraz po cichu liczymy na synusia ale jak bedzie 3 dziewczynka to tragedii nie bedzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×