Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

aaaa i na tej stronie wyszedl mi chlopczyk ...ku radosci meza:D ale ja czuuuje ze bedzie dziewczynka;)..... 25.10 idziemy na polowkowe wiec i plec mam nadzieje bedzie dane nam poznac;)....oby bo juz jestem troszke niecierpliwa ale za to maz sie baaardzo cieszy ze nie wiemy jeszcze bo on nie chce wiedziec....mowi ze niespodzianka bedzie najlepsza:) Modle sie tylko i mam nadzieje ze malenstwo bedzie w 100% zdrowe, bedzie mialo zdrowe serduszko i wszystko inne tez i beda wszystkie paluszki i nosek i wszystko bedzie tak jak ma byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
sie rozpisałyscie;) wg mnie rodzice nie powinni się wcinac jakie chcemy dać imie swojemu dziecku. To jest tylko i wyłącznie nasz wybór... a ja im się nie spodoba to trudno, będą musieli z tym życ;) Przyznam,że mi się nie podobają imiona,które teraz są w modzie: Olivia, Olivier, Olgiert, Kim, Nadia, Kasawery ale każdemu podoba się co innego;) Imie ma się podobać Wam i Mężowi a nie dziadkom, sąsiadkom czy komuś tam jeszcze;) Jus29 mam takie spodnie, kupiłam je ponad miesiac temu i teraz zaczełam w nich chodzic bo mi nie spadają z tyłka-myślałam,że M-ka będzie dobra a okazała sie za duża;) ale sa bardzo wygodne więc polecam;) Elwir_a mi moja mała ciągle tak robi, jak tylko sie położe to odrazu tyłek wypina;) Łobuziara ;) Nassani 31 zl? chyba ich pogieło! Ja wole takich testów na internecie nie robić, zreszta mam mało kasy na telefonie wiec nie mieliby mi z czego ściągnąc;) Co do pytania ,w którym tygodniu poznałam płeć odpowiedz brzmi w 18 tyg i 5 dniu;) udało się dokłądnie zajrzeć między nogi więc myśle,że nie zrobi się z Julki nagle Mateuszek;P Jus29 krwawienie z nosa jest normalne, ja mialam kilka razy takie lekkie ale nie ma co się tym przejmowac;) Orunia nigdy nie słyszałam takiego imienia jak Wiganna;P Jestem jestem ja tez bedę sie wybierac na miasto,zeby buty zimowe znaleść... mam 2 pary ale na wysokim obcasie albo glany a w ciazy raczej jedno i drugie odpada;) ja mialam miec 19.10 usg ale dzwonili do mnie ze musza przełożyć o tydzien bo lekarza nie będzie;/ ale dobrze,ze mam wyniki z poczatku miesiaca z prenatalnych, je pokaze gin jak 22 pojde na kontrole... Chciałam sobie dzisiaj dłuzej pospać ale Mąż stwierdził,że on juz ma dosc leżenia po szpitalu i o 9 zaczął sprzatać pokój. Dawno taki czysty nie był;) Dostałam bardzo fajną firanke i zasłonki, mieliśmy problem jak ma wisiek i jak ją zmarszczyc i zaczepić ale myśle,że wkońcu dobrze to zrobiliśmy;) Siedziałam też długo w kuchni bo teraz musze inaczej gotować... zrobiłam klposiki,które ugotowałam a nie usmażyłam,do tego ryż i sos pomidorowy, wszystko delikatnie przyprawone ale... smakowało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze ze ja tez nie słyszałam o takim imieniu Wiganna i Orunia nie gniewaj się ale mnie ono kojarzy się z pewną intymną częścia kobiecego ciała, chyba zastanowiłabym się nad tym imieniem.... mam znajomych którzy nazwali swojego syna Alanek a teraz w szkole wołają na niego Analek.... ja mam dwie pary butów kozaków z zeszłego roku i bede w nich chodziała i w ta zimę, dodatkowo kupiłam kozaki takie bardziej eleganckie, na wyzszej szpilce te beda na specjalne wyjscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie....ja od zawsze chodze na wysokim obcasie a teraz wiem ze w zimie obcas odpada bo po pierwsze slisko bedzie a po drugie za wysoko;) a poza tym troche inaczej sie chodzi na masie/koturnie i dlatego zdecydowalam sie na koturn...(obcasy i plaskie mam:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć co do imion to miala byc Oliwia, a nad chlopcem sie nie zastanawialismy bo bylam przekonana ze bedzie dziewczynka, a wczoraj lek. potwierdzil chlopca :) taki psikus nam maluszek zrobil... ale najwazniejsze ze zdrowiutki i sie wierci potwornie :D no a jak bylam 3 tyg temu to gin powiedzial zeby stawial na chlopaka i teraz czyli 20t i 1d potwierdzil. z tego co wiem to ocena płci jest najbardziej wiarygodna ok 25 tyg. na 2d, wczesniej moga sie zdarzac pomylki, Dziewczynki czesto maja nabrzmiale wargi i to bywa mylace, lub tez u chlopcow penisek sie podwinie... :P a nawet czytalam gdzies ze na usg4d wyszedl chlopak a urodzila sie dziewczynka :P ale to przypadek jeden na 100 milionów pewnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie niestety tak samo sie skojarzylo .a mnie dzisiaj wzielo na grochowke i robilam ale jak pojadlam a teraz nie umie wytrzymac z "zapachu" masakra zaczadze sie :)ja tez w poniedzialek ide na plowke a we wtorek do dentysty do poniedzialku juz odliczam dni:)dziewczynki mialysmy do tabelki wpisywac plec dziecka jesli jest znana i imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
To może ja z tą tabelką zaczne... ;) Wklejam ostatnia tabelke jaka była więc jeśli,któreś nie ma to przepraszam- ja tez się w niej straciłam i musze sie od nowa dopisać;) Mam nadzieje,że nie będziecie złe,że troche ją poprawiłam... chciałam zrobic zeby była równa ale nie da rady;) NICK-----------WIEK---------MIASTO-------TERMIN-----PŁEĆ---IMIĘ (województwo) ewka4127......24........Szczecin.......28.02.11.... tahitiana.......23........podhale .......28.02.11..... Nassani.........26........Piastów (pow.pruszków)....28.02.11 x 2... Milutek.........23.........śląskie........28.02.11 x 2... ja tez marzec 2011....31..Wejherowo...1. 03.11... ja też marcówka.....29...zach-pom...1.0 3 .11... madzia_ .......25....świętokrzyskie...1 .03.11... Paulka_Paulka....30.....Radom..........1.03.11... Shastraa.......26 ........Łomża..........2.03.11... Upsy ...........26.......podlaskie........2.03.11... Historynka....23.........Kraków........3.03.11... elwir_a.........32.......Warszawa......3.03.11... Andzia .........24.........Kraków........4.03.11... jestem jestem..27......Rzeszów........4 .03.11... Magda_1980....30.......łódzkie.........4.03.11... tuethe..........21......TG(śląskie)....4-6.03.11...Dziewcz....Julcia ewelunia21....24.....Skierniewice. ....5.03.11... mooniśka......25........Niemcy..........5.03.11... Cymbałka.....26......Wejherowo.......6.03.11... Kathaya.......23...Jastrzębie Zdrój...6.03.11... sonka78.......32....Dąbrowa górnicza..7.03.11... Agawa_Agawa...37......Poznań.........8.03.11... ewelona.......29.....świętokrzyskie....9.03.11... katia 30.......28......Żary(lubuskie)...10.03.11... szczęśliwa78....32.......WLKP..........12.03.11... puszek666....30.......Carlow IRL......12/13.03.11 x2... single_mama....28........Dublin.........14.03.11... fonia29..........33........Wawa.........14.03.11... Betty82.........28.....Wielkopolska....14.03.11... Jacobs..........23......wielkopolskie...15.03.11... Eli122...........27......Wielkopolska....poł.marca... melonik85......24.......lubuskie.........17.03.11... Agniecha8087...23.....Slask->Rybnik..18.03.11... ORLLA..........28.......Belfast...........23.03.11... ila78............32..Wieruszów(łódzkie)...21.03.11... kalina..........22.........śląsk...........21.03.2011... Nesteatropica.............................23.03.11... malwka85.....25.....Ruda Śląska........23.03.11... ilosiaaa........25........Płock............23.03.11... kasia1919....24......Katowice..........24.03.11... drunia.........23........Łódż.............24.03.11... dorcia80......30........Wwa..........ok.24.03.11... swem..........33...dolnośląskie.......ok 25.03.11... mzebr.........28.....Białystok............25.03.2011... Drugie Szczęście ...32..Warszawa.....25.03.11... anka87........23.....Wieliczka...........26 .03.11... oRunia.........33.....Gliwice..............26.03.11... kropeczka2011.....23....podlaskie.....27.03.11... dani_83.......27.....kuj-pom.............27.03.11... aniorek9.....38.....pomorskie...........28.03.11... manika74....36.....zach-pom............30.03.11... jus29.........29....mazowieckie.........31.03.11...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
mam nadzieje,ze u Was normalnie tabelka wygląda bo u mnie jedno pisze grubsza czcionką drugie normalna ale może to wina internetu u mnie;) Myślałam,ze braknie miejsca jak napisze dziewczynka w całości a tu psikus,miejsca jeszcze pełno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----------WIEK---------MIASTO-------TERMIN-----PŁE ---IMIĘ (województwo) ewka4127......24........Szczecin.......28.02.11.... tahitiana.......23........podhale .......28.02.11..... Nassani.........26........Piastów (pow.pruszków)....28.02.11 x 2... Milutek.........23.........śląskie........28.02.11 x 2... ja tez marzec 2011....31..Wejherowo...1. 03.11... ja też marcówka.....29...zach-pom...1.0 3 .11... madzia_ .......25....świętokrzyskie...1 .03.11... Paulka_Paulka....30.....Radom..........1.03.11... Shastraa.......26 ........Łomża..........2.03.11... Upsy ...........26.......podlaskie........2.03.11... Historynka....23.........Kraków........3.03.11... elwir_a.........32.......Warszawa......3.03.11... Andzia .........24.........Kraków........1.03.11... synuś Kubuś jestem jestem..27......Rzeszów........4 .03.11... Magda_1980....30.......łódzkie.........4.03.11... tuethe..........21......TG(śląskie)....4-6.03.11...Dzie wcz....Julcia ewelunia21....24.....Skierniewice. ....5.03.11... mooniśka......25........Niemcy..........5.03.11... Cymbałka.....26......Wejherowo.......6.03.11... Kathaya.......23...Jastrzębie Zdrój...6.03.11... sonka78.......32....Dąbrowa górnicza..7.03.11... Agawa_Agawa...37......Poznań.........8.03.11... ewelona.......29.....świętokrzyskie....9.03.11... katia 30.......28......Żary(lubuskie)...10.03.11... szczęśliwa78....32.......WLKP..........12.03.11... puszek666....30.......Carlow IRL......12/13.03.11 x2... single_mama....28........Dublin.........14.03.11... fonia29..........33........Wawa.........14.03.11... Betty82.........28.....Wielkopolska....14.03.11... Jacobs..........23......wielkopolskie...15.03.11... Eli122...........27......Wielkopolska....poł.marca... melonik85......24.......lubuskie.........17.03.11... Agniecha8087...23.....Slask->Rybnik..18.03.11... ORLLA..........28.......Belfast...........23.03.11... ila78............32..Wieruszów(łódzkie)...21.03.11...< br /> kalina..........22.........śląsk...........21.03.2011.. . Nesteatropica.............................23.03.11... malwka85.....25.....Ruda Śląska........23.03.11... ilosiaaa........25........Płock............23.03.11... kasia1919....24......Katowice..........24.03.11... drunia.........23........Łódż.............24.03.11...< br /> dorcia80......30........Wwa..........ok.24.03.11... swem..........33...dolnośląskie.......ok 25.03.11... mzebr.........28.....Białystok............25.03.2011...< br /> Drugie Szczęście ...32..Warszawa.....25.03.11... anka87........23.....Wieliczka...........26 .03.11... oRunia.........33.....Gliwice..............26.03.11... kropeczka2011.....23....podlaskie.....27.03.11... dani_83.......27.....kuj-pom.............27.03.11... aniorek9.....38.....pomorskie...........28.03.11... manika74....36.....zach-pom............30.03.11... jus29.........29....mazowieckie.........31.03.11...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ciężarówki:) Ja też marcówka, ja rodzę w szpitalu w Kamieniu Pom, rodziłam tam córkę i byłam zachwycona, może coś nie coś się zmieniło bo to jednak już 4 lata minęły, ale wtedy byłam bardzo zadowolona, nawet na odchodnę dostałam prezent od szpitala -welurowy komplecik dla dziewczynki, pewnie teraz prezentów nie ma. Tak czy siak moim lekarzem prowadzącym jest ordynator, więc chciałabym przy nim urodzić. Córce daliśmy Maja, ale na chrzcie ksiądz nas opierdzielił że nie zna żadnej świętej Mai i szybko dodalismy Maria, ale to tylko w kościele ma dwa imiona. Teraz śmiejemy się że czekamy na Gucia, bo chcemy chłopca, czas pokaże :P Jeśli będzie chcłopiec to będzie miał na imię Grzegorz, po moim kochanym bracie. Pewnie i tak bedzie przez rodzinę zwany Gucio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas będzie Wojciech. To imię mężowi towarzyszy od lat i bardzo mu się podoba. Ja mam stosunek obojętny ale pewnie się przyzwyczaję i zacznie mi się podobać jak przypiszę imię do synka :-) Płeć poznałam w 11tc i 3d, potem 16tc i 5d, z horoskopu ze strony też wychodzi chłopiec :-) Nie mam skojarzeń co do imienia Wiganna, może dlatego, że chleb mi nie na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisałyscie hoho az mnie oczy bola od czytania:) więc po kolei:) co do wtrącania sie rodziców do imion to my pewnie sie troszke zastanowimy ale to my wybieramy to nasze dziecko:) piszesz że miałaś dym o imię to sobie wyobraźcie co mysmy przeszli jak ogłosiliśmy że nie będziemy pierwszego synka chrzcić hoho to dopiero była jazda rodzice moi spoko oni sie nie wtrącaja w takie rzeczy odbyliśmy rozmowę w liceum na temat wiary i tego dlaczego ja jestem niewierząca argumenty miałam logiczne więc przytaknęli że ok taki mój wybór ale babcie wow moja jedna przyleciała specjalnie z Nowego Jorku w celu udawania że umiera na prawdę słaniała się przy lodówce i udawała że odchodzi na tamten świat druga wydzwaniała do naszych rodziców z niecnym planem wykradnięcia małego i zrobienia potajemnych chrzcin heh a teraz to spoko juz sie uspokoili i wiedzą że nie ulegniemy:) ale mama M ostatnio nagadała ciotce że Janek idzie do komuni i on to słyszał i pytał nas dlaczego babcia kłamie przecież nie wolno kłamać:/ no i teraz mamy zonka bo przewcież nie powiem dziecku że babcia jest kłamczuchą i starą dewotą:/ ja ciuchy dostałam od znajomych 3 pary jeansów powinny styknąć do końca ciąży:) ale pas musze sobie zakupic no i czaję sie na kojec nie wiem czy widziałyście:) co do faceta przy porodzie to mój juz zaprawiony w bojach pierwszy poród sami odbieralismy bo nie dojechalismy do szpitala więc młody przyszedł na świat w aucie:) M trochę przez to zestresowany bo mu żal mnie i mówi że wolałby nie patrzeć jak tak strasznie mnie boli... no ale jak zachodzilismy w ciąże to świadomie i nie wyobrażamy sobie oboje żeby mógł mnie zostawic w tak ważnej i stresującej dla nas a w szczególności dla mnie chwili:/ a jak mi ktoś mówi że facet tego nie zniesie że tylko kłopot z nim bo musi patrzeć na takie rzeczy to mnie szczerze mówiąc szlag trafia... niech się weźmie w garść i pomoże... mi też nei jest lekko to mnie w końcu boli jak cholera to mi główka przechodzi przez krocze i to mi w XXI wieku odmawia się prawa do porodu bez bólu (zawsze mówię że może w sumie to operacje też na żywca robić będzie taniej nfz zaoszczędzi no i przecież kiedyś kule też wyciągali na żywca z ciał rannych i jakoś było ok - to odpowiedz na argument że kobiety rodzą od zawsze i jakoś przeżywają). a M ma stać i pomagać słuchać wyzwisk , trzymać mnie za rękę i podawać wodę. ja też bym chciała powiedziec " o nie tego za wiele nie wytrzymam nie rodzę wychodzę z sali bo nie dam rady":/tylko że nie moge... co do płci to my jeszcze nie znamy ale ten kalendarzyk no to logiczny jest skoro wynik to prawie 50/50 bo to tak naturalnie chyba co?? jeśli w ciągu roku w polsce rodzi sie 108 dziewczynek na 103 chłopców no to prawie pół na pół żadnej magii w tym nie ma czysta natura:) a co do imion jeszcze to dla chłopca bierzemy pod uwagę tylko te fajowe i chyba niezbyt popularne z tego co sprawdzałam ile zarejestrowanych było w Polsce w pierwszym półroczu 2010:) więc dla chłopca prym wiedzie Jerzy chociaz mamie się nie podoba ale co mnie to:) albo Franciszek bądź też Marek. Dla dziewczynki to Ewa albo Alicja bo M sie zakochał w tym imieniu ale wszystko jest do negocjacji więc się nie spinamy na razie. Mi dla dziewczynki to sie najbardziej Anna podoba a dla chłopaka Paweł niestety nie przejdzie to imię bo to także imie mojego pierwszego chłopaka i M się za bardzo bulwersuje hehe wow teraz ja sie rozpisałam pozdrowionka dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach co do imion i zbulwersowanych mam oraz imon świętych to jest taka święta jak Mścisława i Seksabila i to jest dopiero hardcore:D miałam sobie tak wziaść na bierzmowaniu co by było weselej ale o dziwo .. ksiądź się nie zgodził chociaż pokazalam opublikowana przez watykan liste świętych:) my się z M zawsze śmiejemy że totalnym hardcorem byłoby wołanie dzieci z podwórka " Seksia, Mścisia do domu obiad czeka":D więc nastrasz mamę że bedzie Seksabila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka, tak kiedys pisałayśmy o tym że bedziemy z dzieciaczkami dłuzej w domku siedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) postanowiłam i Ja się dopisać do tego wątku :) Termin według OM mamy na 24.03.2010, według usg na 85% będzie chłopczyk. Ja na pewno nie zaliczam się do kobiet, które znoszą idealnie i z uśmiechem na ustach, bo niestety łatwo nie jest, ale w marcu mój cud się narodzi. Niestety miałam teraz pobyt w szpitalu, bo zbyt wysokie ciśnienie mam i ale unormowali na tyle ile można. 27.10 idziemy na usg połówkowe- genetyczne i podejrzymy nasze maleństwo, modlę sie tylko co noc, aby wszystko było ok. No i nie mogę doczekać się , aż poczuję ruchy maluszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, no własnie zobaczylłam że te spodnie o rozmiarze L sa jakieś wielkie, aż 106 w biodrach, wiec zamowiłam M, ile masz w biodrach ze są na Ciebie za duże? ja mam 98 i myślę że spodnie 102 cm bedą ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:)) ja wczoraj byłam u gina:)) niestety dzidzi niewidziałam bo usg nierobił stwerdził ze niebedzie meczył bobasa poniewaz mam przyjsc 9 listopada na genetyczne w 21 tygodniu wiec wczoraj dał spokój odbyło sie badanie ginekologiczne sprawdzał szyjke słuchał serca maluszka zapisałam sie do szkoły rodzenia i u nas jest za darmo i trwa 10tygodni spotkania raz w tygodniu po 2godziny +poczestunek itp:) troszke mi smutno bo myślalam ze poznam płec ale cuz poczekam:) najwazniejsze ze wszystko ok:)) patrze na te łożeczka słiczne sa i tanie widze ze tylko ja tak zaszalałamz mebelkami teraz sie zastanawiam czy nie przesadziłam;/ wózeczek tez juz wybrany:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
jus29 powiem Ci,ze nie wiem ile mam w biodrach.. jak znajde miarke to zmierze i napisze;) jakoś nigdy nie mierzylam bo nie było mi to potrzebne;P ilosiaaa mógł Ci zrobić usg,zebyś chociaż maleństwo zobaczyła ale 9 listopad to za niecały miesiąc... Ja bylam pytac sie w szkole rodzenia i mimo,że niedawno była bezpłatna teraz trzeba zapłacić za nia 150 zł ale Mąż stwierdził,ze to nie jest dużo i się na nią zapiszemy jak będę w 25 tygodniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ilosiaa nie tylko ty zaszalałas ja łozeczko juz mam ciuszki tez nawet chodzik od znajomej odkupione ale cały czas chodzi za mna kołyska sa takie sliczne ale drogie a nikt nie ma uzywanej ale jest troche czasu wiec pomysle nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Od zawsze nosze "s" bądz "m"-zależy od ubrania i materiału- wiec zawsze takie rozmiary kupuje i się nie mierze;) Przyznam jednak ,że w necie bardzo rzadko coś z ciuchów kupuje ale te spodnie to była okazja bo w normalnym sklepie kosztują ze 120 zł;) Obiad zjedzony;) Pewnie za godzine znowu będę głodna;P Dziewczyny też tak macie? ja się najem a po godzinie czy półtorej jestem tak głodna jakbym nic cały dzień nie jadła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem non stop głodna,staram się nie ulegać, ale jak już nie mogę to zjadam serek, banana albo jakiś inny owoc. a ja mam takie pytanko: jak u was z wiatrami ? Bo u mnie masakra, non stop, po wszystkim, i takie śmierdzące że sama już nie wytrzymuję.A M. powiedział że w nocy przestanie ze mną sypiać ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesteście niesamowite :) Mój synuś ma już swoją szafkę w pokoiku, oczywiście w 3/4 zapełnioną, moja mam szaleje z zakupami i nikt nie potrafi jej powstrzymać ;) My wózek też wybraliśmy, ale jeszcze sporo czasu zostało do kupna. Teraz jestem na etapie oglądania pościeli do łóżeczka. A Ja mam problemy z jedzeniem, ogólnie jestem dość okrąglutka, ale w ciąży zmuszam się do 3 posiłków, jakoś na nic nie mam chęci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×