Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

dziewczyny macie racje jablka juz przerobilam dzialaja tylko pierwsze 3 sztuki pozniej juz nie,a co szuszkow (sliwki , morele itd) nienawidze ich smaku dzisiaj zjadlam 2 activie i wypilam 2 duze kefiry i z wielkim bolem ale cos tam mi sie udalo. masakra jakas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Suelen tez mialam taki plan zeby robic sobie zdjecia ale co miesiac no ale zapomnialo mi sie;P Sonka78 tez mam z tym problem ale cóż... odkąd Mąż wrócił do domu to jem wiecej owoców i jest juz troche lepiej... Jus29 mi sie tez wydaje,ze mam hemoroidy, jak bede w piatek u gina to musze z nim o tym pogadac... ja dostalam w lipcu czopki ale na to zeby przestac wymiotowac a po nich bylo tylko gorzej wiec je olałam... Andzia mnie tez czasem tam zakłuje, myślałam,ze cos nie tak się dzieje ale jak widac nie tylko ja to mam... Kupiłam dzisiaj pare rzeczy na allegro... nie umiałam się oprzeć i Mąż mi pozwolił;) Wziełam rozmiar większy,żeby Julcia na dłuzej miała;) http://allegro.pl/spioszki-niemowlece-w-roz-62-producent-i1267319263.html - kolor żółty http://allegro.pl/wyprawka-niemowleca-piecioczesciowa-roz-62-i1258061259.html - kolor biały http://allegro.pl/body-niemowlece-rozpinane-roz-62-i1259236129.html - kolor pistacjowy Takie neutralne kolory na wszelki wypadek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia :) ja tak miałam, ale jakos nie skojarzyłam z pełnym pecherzem, czułam ból w podbrzuszu który promieniował wlasnie do spojenia łonowego i wszedzie tam... lekarz zbadał powiedział ze wszystko ok i zapytał czy ten ból jest silniejszy jak chce mi się siku i dopiero wtedy skojarzyłam że tak, powiedział że małe naciska na pęcherz i stad ból, biore no-spe i teraz jest ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam straszne problemy z wypróżnieniem, i nienawidzę suszonych owoców szczególnie śliwek. I zaczęłam pić activię właśnie ze śliwkami to jedyne co mi przechodzi i codziennie piję sok jabłko mięta i teraz jest w miarę dobrze. Ja dziś poleciałam bo w c&a była promocja na body 5szt w cenie 22 zł. niestety wszystko już było przebrane i został już tylko rozmiar 56, więc trochę za mały.Trochę się zasmuciłam. Ale patrzyłam też w mothercare i tam było 7 szt za 75zł lub 3 za 49zł. Także też się opłaca. I śliczne wzory i kolory. Więc się pocieszyłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcówka 2008
witam was, sprzedaję wyposażenie całego pokoiku mojego synka z wielkim żalem, bo przeprowadzamy się. Może kogoś zainteresuje moja oferta. http://gorzow.szerlok.pl/oferta/piekne-meble- dzieciece-niemowlece-zestaw-komplet-ID3yJ3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE bardzo mi sie podoba ta wyprawka dodałam już do obserwowanych aukcji. U mnie co tygodniowych zdjęć dopilnowuje mój mąż, bierze aparat i jeszcze przypomina mi, że dziś czwartek zaczynamy kolejny tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) Ja ostatnio przechodze jakieś dziwne nastroje od radości do płaczu. Od 3 dni wogóle nie czuje ruchów malucha. Jak zawsze pukał wieczorem to teraz nic. Zaczynam wpadać w paranoje, a przeciez to jeszcze zbyt wczesnie żeby non stop stukało. W pon ide do gina i zrobi mi usg oby tam nic złego nie było. Znowu ide z duszą na ramieniu czy serducho bije. Wy tez sie tak wszystkim przejmujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
mzebr ja tez panikara:) zastanawia mnie wlasnie jak to jest z tymi ruchami czy czesto mamy czuc?ja tak mniej wiecej 3 razy dziennie po krotkie serie czuje. Połóż sie na plecach płasko i się wczuj, wtedy najbardziej czuc ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej czuć po jedzeniu, a najlepiej po czymś słodkim, gdzieś to wyczytałam że dzieci w tym okresie właśnie wyczuwają bardziej smaki słodkie. dziewczynki jak macie się tak denerwować to pewnie że idźcie porozmawiać z lekarzem, ale mój mi powiedział że jeszcze za wcześnie na takie częste i intensywne ruchy bo maluch ma dużo miejsca. Po za tym np. mój bardziej aktywny jest w nocy. A w ciągu dnia kiedy się ruszam to go kołyszę i dlatego śpi ;-))) ja sobie to tak tłumaczę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MZEBER jak czułaś codziennie, a teraz nie to lepiej od razu uspokoić własne nerwy i pójść na izbę przyjęć, tam sprawdzą czy jest ok. Takie twoje prawo i korzystaj z tego. Przede wszystkim się nie denerwuj, spokój jest najważniejszy i może warto wypróbować sposoby podane przez dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Mzebr napewno wszystko jest dobrze... ale przyznam,że jak sama za długo nic nie czuję to zaczynam się bać. Jesteśmy teraz na tym punkcie przewraźliwone i jest to całkiem normalne;) Przyjechał do Nas dzisiaj kolega z dziewczyną,która studiuje psychologie i musiała zrobić ankiete kobiecie w ciąży i jej partnerowi. Dawno tyle się nie nagłówkowałam. M.in. musieliśmy napisać jakie zaszły zmiany u mnie, u partnera i w naszym związku. Pisalismy to oddzielnie ale wyszło,że napisalismy jedno i to samo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Witam .Pisałam na moim topiku ale bez odpowiedzi a mam prośbę a raczej pytanie bo już zapomniałam jak byłam w poprzednich ciążach czy to prawda że niewolno nosić szalika i korali wokół szyi jak się jest w ciąży . Pytam bo dziś zaczepiła mnie koleżanka i kazała natychmiast zdjąć szalik bo dziecko będzie owinięte pępowiną czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula....... to przesad jak wiele innych jak jestes przesadna to sama wiesz co robic .to poprostale mysle lepiej miec szalik i zdrowe gardlo niz sie przeziebicu bzdura totalna tak samo jak to ze jak myjesz naszynia nie mozesz sie pochlapac po brzuchu bo jak sie pochalapiesz dziecko bedzie alkoholikiem hehe poczytaj sobie a sie usmiejesz http://www.biomedical.pl/forum/-vp47385.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
sonka 78 Dzięki za odpowiedz ,ale przyznam że rozbawiłaś mnie tym przesądem odnośnie mycia naczyń, chyba bym zarosła stertą naczyń gdybym miała w niego wierzyć :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze z tego wszystkiego jest ten o ogniu ze jak patrzysz w plomienie to dziecko bedzie mialo te czerwone plamy na buzi,totalna bzdura mama na kominek i ciezko nie patrzec na ogien i nie ma nic przyjemniejszego a ja w domu mam piec na wegiel i chciac nie chcac musze na ogien patrzec najmniej kilka razy wiec moje dziecko by musialo nie miec wogole juz buzi.ale przynajmniej sie mozna posmiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
To ja też się dopisuje :) NICK-----------WIEK---------MIASTO-------TERMIN-----PŁE ---IMIĘ (województwo) ewka4127......24........Szczecin.......28.02.11.... tahitiana.......23........podhale .......28.02.11..... Nassani.........26........Piastów (pow.pruszków)....28.02.11 x 2... Milutek.........23.........śląskie........28.02.11 x 2... ja tez marzec 2011....31..Wejherowo...1. 03.11... ja też marcówka.....29...zach-pom...1.0 3 .11... madzia_ .......25....świętokrzyskie...1 .03.11... Paulka_Paulka....30.....Radom..........1.03.11... Shastraa.......26 ........Łomża..........2.03.11... Upsy ...........26.......podlaskie........2.03.11... Historynka....23.........Kraków........3.03.11... elwir_a.........32.......Warszawa......3.03.11... Andzia .........24.........Kraków........4.03.11... jestem jestem..27......Rzeszów........4 .03.11... Magda_1980....30.......łódzkie.........4.03.11... tuethe..........21......TG(śląskie)....4-6.03.11...Dzie wcz....Julcia ewelunia21....24.....Skierniewice. ....5.03.11... mooniśka......25........Niemcy..........5.03.11... Cymbałka.....26......Wejherowo.......6.03.11... Kathaya.......23...Jastrzębie Zdrój...6.03.11... sonka78.......32....Dąbrowa górnicza..7.03.11... Agawa_Agawa...37......Poznań.........8.03.11... ewelona.......29.....świętokrzyskie....9.03.11... katia 30.......28......Żary(lubuskie)...10.03.11... szczęśliwa78....32.......WLKP..........12.03.11... puszek666....30.......Carlow IRL......12/13.03.11 x2... single_mama....28........Dublin.........14.03.11... fonia29..........33........Wawa.........14.03.11... Betty82.........28.....Wielkopolska....14.03.11... Jacobs..........23......wielkopolskie...15.03.11... Eli122...........27......Wielkopolska....poł.marca... melonik85......24.......lubuskie.........17.03.11... Agniecha8087...23.....Slask->Rybnik..18.03.11... ORLLA..........28.......Belfast...........23.03.11... ila78............32..Wieruszów(łódzkie)...21.03.11...< br /> kalina..........22.........śląsk...........21.03.2011.. . Nesteatropica.............................23.03.11... malwka85.....25.....Ruda Śląska........23.03.11... ilosiaaa........25........Płock............23.03.11... kasia1919....24......Katowice..........24.03.11... drunia.........23........Łódż.............24.03.11...< br /> dorcia80......30........Wwa..........ok.24.03.11... swem..........33...dolnośląskie.......ok 25.03.11... mzebr.........28.....Białystok............25.03.2011...< br /> Drugie Szczęście ...32..Warszawa.....25.03.11... anka87........23.....Wieliczka...........26 .03.11... oRunia.........33.....Gliwice..............26.03.11... kropeczka2011.....23....podlaskie.....27.03.11... dani_83.......27.....kuj-pom.............27.03.11... aniorek9.....38.....pomorskie...........28.03.11... manika74....36.....zach-pom............30.03.11... jus29.........29....mazowieckie.........31.03.11... gula...........34....kuj-pom............14.03.11...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEZEBER już lepiej? maluszek przypomniał o swoim istnieniu? dziś poczytałam troszkę informacji w ,,Oczekiwaniu na dziecko" i podobno w początkowych tygodniach od odczuwania ruchów przez matke mogą być przestoje, bo maluch się inaczej ułożył i mam mniej odczuwa. Więc na pewno Twój maluszek postanowił się inaczej ułożyć. GULA nawet nie słyszałam o takim przesądzie :) ale faktycznie ludzie różnie wymyślają :) chociaż jak tak myślę, to jeden zabobon nawet usłyszałam. Ja ostatnio zobaczyłam męża brudnego od stóp do głów i złapałam się za twarz w geście ile brudu, ile prania itp. Babcia mojego K. aż za głowę się złapała, że nie mogę sie łapać za nic bo dziecko będzie mieć znamię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
ja nie wiem skąd ludzie biora takie pomysły... W zime oczywiste jest to,że nosi się szalik inaczej chore gardło gwarantowane. Jak myje naczynia to potrafie pochlapać nawet spodnie a odstajacy brzuch tym bardziej. A to z ogniem... nie mogłabym iść do piwnicy dorzucać więgla do pieca jak jestem sama,żeby nie bylo mi zimno. Raz mi w pracy powiedzieli,ze mam uważać bo dziecko będzie miało znamie w tym miejscu co się oparzyłam ( jak pomagałam piec pizze bądz cokolwiek robiłam przy piecu to zawsze się oparzyłam). Dziewczyny my musiałybyścmy przez cały dzień byc w łóżku jakbyśmy we wszystko wierzyły! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że masz rację leżeć i przypadkiem żadnych kończyn nie krzyżować, bo nie daj boże coś :) Z tymi szalikami to śmiesznie, bo właściwie my marcówki do samego porodu będziemy chodzić ciepło obrane, bo to przecież zima i niskie temperatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie jestem szczegolnie wierzaca ale jestem w szoku po obejrzeniu tego filmiku http://przebiegciazy.blogspot.com/2009/10/w-obronie-zycia-przezya-aborcje.html .co do tego pieca ja czesto w domu sama jestem tzn. nie do konca z babka ma 82 lata wiecto raczej ja do pieca ide , ale moze na moje szczescie mamy stary piec i jak narazie pali sie tylko drzewem a to ciezkie nie jest bo klocki sa male .gdybym nie chodzila bylo by mi zimno bo dom stary i szybko sie wychladza a i babce caly czas zimno z racji wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo wrażliwe gardło i gdybym nie nosiła szalika to co tydzień zapewne miałabym zapalenie gardła albo nie daj Boże oskrzeli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj pojechałam na zakupy z mężem to poczułam malucha jak pukał. Uspokoiłam się. Dzięki dziewczyny za rady bez was czułabym się sama :( Oglądałam ten filmik od sonki. Jest bombowy i powinno się tępić aborcje KOSZMAR! Po tym filmie są następne ale nie wiedziałam że konkretnie o aborcji. Przeżyłam szok wyłam jak bóbr. Jak tak można?????"????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
mam super sposób na zaparcia, bo czytalam ze tez macie z tym problem. Wyprobowalam na sobie i jak ręką odjął! do musli wsypuje łyczeczke siemie lniane, płatki owsiane-tez lyzeczke i zalewam ciepłym mlekiem. Pychota i naprawde dziala.Mozna dosypac jakies ziarna no pestki dyni albo slonecznik wtedy jeszcze lepiej smakuje. Probowalam sliwek i nic a po tym od razu ulga:) mzebr to chyba jest tak na mój rozum ze jeszcze dziecko ma duzo miejsca wiec moze sie tak obrocic pupą ze nie czuc kopniaków wtedy. Mi przed chwilą małe pusciło serię z dnia na dzien coraz mocniej:) od razu usmiecham sie i łzy mi stają w oczach a mój mąż tak patrzy ma mnie dziwnie i nie wiem o co chodzi:) niech faceci żałuja ze tego nie mogą poczuc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MZEBER super, bardzo się cieszę, że dzidzia pokazała ci, ze jest. Czyli tak jak czytałam, maluch ma dużo miejsca i zmienia pozycję, ułożenie, przez co np. jak puka w brzuszek rączkami lub wypina pupcię i wtedy nie czujesz. Nie długo pewnie będziesz prosić, żeby dzidziuś kopał delikatniej. A mnie dzisiaj to zimno dołuje, w dodatku od tygodnia jestem na zwolnieniu i szału dostaję w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
ja nie rozumie kobiet/dziewczyn,ktore swiadomie ida z facetem do lozka a jak okazuje sie ze zaszly w ciaze to ja usuwajawa... nie miescie mi sie to w glowie!! Suelen przyzwyczaisz sie do siedzenia w domu. Ja juz prawie 3 miesiace jestem w domu i jeszcze nie zwariowałam. Odpoczywaj dużo, dobrze Ci to zrobi;) A zimno jest o tak... stwierdziłam,ze wyciagam kurtke zimową bo chodziłam w cienkiej kurtce i grubej bluzie a i w tym juz mi zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt...szkoda że nasi męzczyźni nie moga poczuć ruchów dzieciaczka. I szkoda że podczas porodu nie męćzą się w połowie za nas;) ja swego czasu też miałam takich kilka dni gdzie maluch w ogóle mnie nie kopał..przestał i już. Przestraszyłam się ale po kilku dniach poczułam kopniaki z nawiązką;) mój mały kopie już na tyle mocno że mozna to wychwycić obserwując brzuch ( w kopniętym miejscu lekko się poruszy jakby ktoś w brzuch od środka uderzał;) tylko że mój M. nie ma szczęścia...zawsze co przyłozy rekę do brzucha żeby poczuć ruchy to mały jakby zasypiał - zero ruchów - do momentu aż tatuś odejdzie od mamusi i wtedy trach zaś zaczyna kopać. Serio...i tak od początku. Się śmieje że maluszek nie poznaje tatusia, którego nie ma całymi dniami a z obcymi nie gada i to stąd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno się przyzwyczaję do zwolnienia :) cały tamten tydzień sprzątałam, wręcz szorowałam mieszkanko. Teraz zaczynam po prostu siedzieć i odpoczywać. Myślałam o zajęciach aktywne 9 miesięcy, no ale chyba mi przechodzi powoli :) Ja już wyciągnełam płaszczyk i kurtkę zimową, a w sobotę kupiłam buty ciepłe, wybrałam zamszowe, bo teraz jakoś mi nogi puchną :/ Co do wpadek i później na siłę pozbywania się dziecka to Ja tego nie rozumiem. Tyle ludzi satara się o dzieci i nic, lub następuje poronienie :( a inne panny zachodzą w ciążę na dyskotekach i chcą się pozbyć jej za wszelką cenę :( strasznie to jest smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
widze,że nie tylko moja mała robi psikusa tatusiowi;) ja jak głaszze brzuch to kopie a jak M to robi to nic;) ja w przyszłym miesiacu poszukam jakiś fajnych butów... mam andzieje,że nogi nie będą mi puchnąć :) Ja od początku odpoczwam, nie mam kompletnie ani ochoty ani siły na sprzątanie... zreszta nigdy nie lubiłam sprzątać. Mąż się śmiejeże umowa była taka,że On sprząta a ja gotuje więc tak też robimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×