Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

no ja niekupiłam mebli ale juz mam wybrane ale cały czas mysle czy nie przesadziłam są cholernie drogie sama niewiem zawsze wolałam kupic cos drozszego bo jak to sie mowi leprzego chociaz niezawsze droższe to leprze. dla dziecka to mam 4 worki ubranek hihi siegające mi do bioder;p chodzik a w zasadzie pchacz lezaczek i narazie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my postanowilismy ze kupimy wszystko po nowym roku i nie mam dla malenstwa nic ale wiem ze trzy miesiace to bedzie duuuuzo czasu zeby nadrobic te straty zreszta wozek i mebelki mamy juz upatrzone :) szczerze to nie rozumiem tego szalu kupowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Fonia29 ja mam tak samo... Mąż ucieka jak tylko moze do innego pokoju ;P ale nic się na to nie poradzi;) mi się serki niestety skończyły, będe musiała wyciągnąć Męża do sklepu aby uzupełnić zapasy;) Dziewczyny Wy juz tyle rzeczy macie nakupowane a ja kupiłam 2 komody ,jedne śpioszki i bluzeczke do kompletu ... Jus29 wyszło mi 90 ale nie wiem czy dobrze zmierzyłam ;P nigdy nie wiedziałam co gdzie dokładnie zmierzyć;P Suelen ja dopiero jakieś 3 tyg temu zaczełam powoli znowu jeść normalnie... prędzej na nic nie umiałam patrzec bo na sam widok robiło mi się niedorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez jeszcze nic nie mam, ciesze sie na samą myśl o zakupach, ale tez nie bardzo rozumiem to szaleństwo zakupowe :) planuje wszystkie rzeczy kupić po nowym roku, teraz ogladam i porównuje ceny, a co do mebli to równiez zachwyciłam sie tymi z MEBLIKA, ale tyraz doszłam do wniosku ze kupię raczej coś z KLUPŚ sa o polowe tańsze, pomaluje ściany w różne wzory, zwierzaczki itp zeby pokój ożywić no i pościel bedzie kolorowa, dyywanik i w sumie bedzie oki:) Ubranka tez kupie w styczniu, niestety nie mam nic od znajomych poza tym, chyba nawet nie chciałabym brać bo wole mieć takie jakie sama wybiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupiłam łóżeczko :) na allegro używane klupś, jeszcze go nie widzialam bo stoi u siostry w wawie , a ja w Krakowie :) ale wybieram sie doniej moze w przyszlym tyg. bo chce przywiezc lozeczko, moze trzeba je troszke podreperowac i pomalowac... a co do ubranek to mam od kuzynek, a dzis ide do kolezanki bo Ona ma ubranka od 0 mies. a wszystkie ktore ja dostalam sa powyzej 3 :) moze cos wybiore... a jakie wam sie wozki podobaja??? mi sie podobaja takie http://allegro.pl/jane-slalom-pro-caly-zestaw-okazja-i1260959182.html, nowki ok 3000... troche duzo.... a jak tam wasze kilogramy??? u mnie 20 tydz. 3 d i 2,7 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia my mamy wlasciwie ten sam termin:) ale mi przybyło 5 kg :) trzymałam sie mocno 3 kg, ale ostatnio mam taka ochte na słodkie ze wchłaniam czasami cała czekolade na raz :) poźniej żałuje ale to silniejsze :) mnie sie podobaja wóżki Mutsy, np ten http://www.wozki-mutsy.pl/index.php?d1=9&d2=1148&d3=-1&d4=0&id=2131&p=0&x=0&p1=0&p2=0&session=UyTuIpLa&k=0&dd=2&pp=1 i tez kosztuje około 3 tysie i ja po doświadczeniach koleżanek zdecyduje sie na wóżek 4 kołowy....a czytałąm troche o meblach KLUPŚ i maja bardzo dobre opinie nie forach, więc też sie zdecyduje na cały zestaw, na allegro jest za 1700 zł więc nie jest to wysoka cena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szał zakupowy to bedzie :)) wszystkie ubranka dostałam od siostry po bliźniakach wiec mam dla chłopca i dziewczynki siostra miała parke:)) wiec super bo co bym ja nie miała to sie przyda:)) jedynie dokupie kocyki itp meblik ma fantastyczne te meble ale fakt sa cholernie drogie;/ juz sama niewiem;/ wózeczki dziewczyny super ale3000tysiace chyba szkoda mi bedzie tyle na wozek dac moj M to sie za głowe złapal jak chcialam x-landera xa 2010 za 2000 i znalazłam JEDO: )http://allegro.pl/jedo-fyn-4ds-spac-gond-fotelik-parasol-gratis-i1263888822.html tylko niekupie na allgero tylko w sklepie u mnie w miescie ten sam zestaw ,który tu macie 1200zł!!400zł roznicy szok i cena do zniesienia przynjamniej jak dla mnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak narazie mam wszystko do lozeczka inosidelko do samochodku ktore dostalismy lozeczko bez materaca tez dostalismu.szalec nie szaleje ale wole kupowac co miesiac po troszku niz pozniej wszystko na raz a tez z duzym brzuchem po sklepach mi sie nie usmiecha biegac.druga sprawa mam termin na poczatku marca a prawdopodobne jest ze moze malenstwo chciec wyjsc wczesniej bo ja sama jestem wczesniakiem, gin stwierdzil ze to bardzo mozliwe i jest duze prawdopodobienstwo ze tak sie zdazy.wiec musze sie przygotowac wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja jeszcze nic nie mam dla maleństwa. Stwierdziliśmy z mężem, że zaczniemy kupować po nowym roku. Strasznie się gdzieś przeziębiłam :( Dzisiaj to już nie mogę mówić - gardło mi wysiadlo :( Najgorzej jak kaszle... Mam nadzieję, że nie zejdzie mi na oskrzela :( Masakra! No ale nic muszę dać jakoś radę... Jutro zaczynam 19 tc :) Dobraj nocy mamuśki :) Kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie jeszcze nic nie kupilam, zamierzamy jedynie niedłuo kupic szafę dla Maluszka, znalazlam fajne nklejki na ścianę fajnie dzięki nim nie trzeba malowac ścian w jakies wzorki http://mebledladzieci.com.pl/naklejki-dekoracje-%C3%82%C5%9Bciane-dzieci-disney-kubu%C3%82%C5%9B-puchatek-p-901.html http://mebledladzieci.com.pl/naklejki-dekoracje-ściane-fisher-price-precious-planet-p-1121.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
ja łóżeczko i wózek mam dostać od kuzynki ale musze sie do niej wybrac zobaczyc;) słyszałam ,ze podobno są lepsze łóżeczka turystyczne od takich zwykłych drewnianych... a co Wy o tym myślicie? bylismy w tesco i była przecena spioszków, niestety Mąż był już głodny i nie dał mi nic wybrać ale i tak Go tam jeszcze zaciągne;D Elwir_a mi sie takie wóźki nie podobają, jakos takie dziwne są:P ale każdy woli coś innego, ja wole w stylu co Andzia pokazała:) Sonka78 ja też jestem wcześniakiem i nie zdziwie sie jak dziecko pójdzie w moje slady ale mam nadzieje,że nie zaszaleje tak jak ja! Urodziłam się 2 miesiace predzej, zamiast w pazdzierniku to w sierpniu:P Szczęsliwa78 leż w łóżku jak najdłuzej i pij herbate z cytryną! Nawet lekkie przeziębienie jest złe dla Maleństwa... Jus29 ja tez myslałam o naklejkach na sciane ale musze poczekać aż zwolni się pokoj a potem będę myśleć jak pomalowac. Mój brat wymyślił sobie co i też zrobił,że 2 ściany będą szare-wg niego- a dla mnie to jest czarny a 2 na pomarańczowe... I jak ja mam to niby przemalowac?:p chyba będe zdrapywać ta farbe;/ zjadłam chleb z serkiem a i tak jestem głodna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a mam pytanie bo mój mąż, albo gdzie usłyszał, albo się nasłuchał o monitorze oddechu i mi też naopowiadał. Planujecie zakupić? co w ogóle myślicie o tym wynalazku? Wiem, że kiedyś nie bylo i ludzie żyli, ale pytam o stan na dzień dzisiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe no jasne każdy wybiera wg wlasnego uznania, ja sugerowałam sie opiniami użytkowników tych wózeczków :) Suelen są dziewczyny na topiku które kupiły i pisały wcześniej że nie zawsze moga zlokalizować serduszko dziecka, ale moze teraz coś się zmianiło, dziewczyny jak tam przydaje się monitor oddechu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wózka cały czas szukam, chcę kupić używany bo mi tak jak mamom które będą miały pierwsze dziecko już ten wózek na kolejne dzieci się nie przyda. To ostatni dzidziuś ;-)) tuethe jesli chodzi o łóżeczko to ja wlaśnie zakupiłam kojec, po pierwsze mamy małe mieszkanie a po drugie składam je i zamierzam zabrać, jak to tylko będzie możliwe pogodowo na działkę do końca sezonu letniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
mi się srednio przydaje monitor oddechu. Czuję ruchy dziecka a serce ciężko mi zlokalizować. Nie używam za często, tak raz w tyg ale chyba z zasady ze juz zakupiłam:) mi się zaczął 5 miesiąc - 18 tydzień ciąży. Brzuch mam tak mały ze znajomi mi mówią ze jak mają wzdęcia to taki mają brzuch:)no prawie niewidoczny. Nie wiem czy się cieszyć czy smucic. wkleiłabym zdjęcie ale nie mam takiej możlwości. a jak wasze brzuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 18 tyg tez brzuszka nie mialam, a teraz 20 tydz i 4 d i jest duuuzy... juz kazdy moze zauwazyc ze jestem w ciąży. takze nie stresujcie sie, nawet nie zauwazycie kiedy wam brzuchy wyskocza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez mam juz spory, u mnie dzisiaj 4 dzien 6 miesiąca :) u mnie był widoczny jkuz tak od 15 tygodnia, jakos szybko wyskoczył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też szybko wyskoczył brzuch, koleżanka ktora nic nie wiedziala zorientowala się jak go zobaczyla,szkoda ze jest zimno bo pod ciepłą kurtką go nie widać, a tak bym chciała paradować z brzusiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczynki mi tez brzuszek wyskoczył szybko bo juz tak 14-15tydzien i bylo go widac teraz tez jest juz fajniusi:)) tez mam monitor oddechu i jestem zadowolona:) na poczatku owszem bylo trudniej zlokalizowac a teraz juz dzidzia jest wieksza i jest latwiej mi konczy sie 18 tydzien czuje ruchy dzidzi i to narazie wystarcza jak chcesz kupic to moze uzywany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale monitor oddechu wkłada się do łóżeczka, jak dziecko śpi i gdy maluch ma bezdech to pika, po 20 sekundach pika głośniej, aby wystraszyć maluch i nabrał powietrza. To jest przydatne dla mam, które planują, aby dzieci w łóżeczkach spały. Sprzęt jest dość drogi bo ok. 500zł :( Np taki: http://allegro.pl/angelcare-ac401-monitor-oddechu-niania-wys-0zl-i1266735773.html A u mnie brzuch wyskoczył w 9 tygodniu, a teraz to naprawdę widać mnie i brzuch. Ostatnio jak kupowałam spodnie ok. 13 tygodnia to Pani w sklepie powiedziała, że śliczny brzuszek, który to miesiąc 5-6? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeju ahah mi sie pokiełabasilo z moim nonitorem tetna plodu;p przepraszam:))) no wiem oco chodzi angelcare jest ok widziałam po 200zł uzywany ale osobiscie jesli bede miala wydac te 200-500zł na tai monitor to kupie SNUZA HALO jest malusienki i mozesz go zabrac wszedzie z dzieckiem nietylko w domu jak spi ale wszedzie. bo angelcare ma wklady pod materac i jest mało mobilny przesle ci linka to poczytasz i sama ocenisz http://allegro.onet.pl/sklep-firmowy-snuza-monitor-oddechu-snuza-halo-i1224859659.html :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Fonia29 dobry pomysl z tym skladaniem kojca i braniem na działke:) ja na szczescie mam duże podwórko i kącik dla dziecka się zrobi;] Lidian mi dalej wszyscy mowia,ze nie widac brzucha a jest on juz dość widoczny... jak zawsze miałam płaski to teraz fajnie zaokraglony jest i odstajacy... wszyscy chyba mysla,ze odrazu zrobi się wielki;/ no ale jak Jus29 napisała,teraz trzeba ubierac grubą kurtke i brzusia nie widac... A ja dziś mam 20tydz i 3 d;) Mąż się cały czas śmieje,ze Julka chciałaby już biegać po pokoju bo coraz czesciej i mocniej kopie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIAAA nawet nie wiedziałam, że taki rodzaj monitoru istnieje :) Już przesłałam dla męża do analizy, niech czyta i debatuje na tymi monitorami :) My co tydzień od 11 tygodnia robi zdjęcia brzucholka i jak tak porównałam dzisiaj te tygodnie od 11 do 17 to się przeraziłam jak szybko rosnę :) TUETHE zazdroszczę tych kopniaczków, Ja mojego małego jeszcze nie czuję, czasami się zastanawiam czy Ja w ogóle rozpoznam je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jal tam u was z wyproznianiem ja sie tak strasznie mecze mimo tego ze mam na to tabletki dane przez gina.dzisiaj probowalam na sile to mam wrazenie ze zaraz wycisne malenstwo. masakra jakas:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam początkowo problemy, ale zmieniłam troszkę jadłospis za radą Pani doktor i teraz jest już super :) Ale jak Ty bierzesz i leki malo pomagają to już sama nie wiem :( trzymam w każdym bądź razie kciuki, aby wszystko się unormowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie masakra pod tym wzgledem ból i krew, powiedzialam ginowi ze mam hemoroidy więc przepisal mi jakies czopki, ale potem sobie pomyslalam ze tak naprawde nie wiem czy to hemoroidy bo nikt tego nie stwierdzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mialam ale zaczelam jesc duzo jablek i śliwek i suszonych tez, polecam :) teraz to smigam 2 razy dziennie :D a mam tez do Was pyt. otoż jak wstaje rano to zanim pujde siusiu to strasznie mnie boli tam... i ten bol promieniuje tak jakby do kosci ogonowej... ma tak ktoras z was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, ja także miałam wprowadzić do diety suszone śliwki, dodatkowo morele i jabłka, ale jabłka twarde (nemu .ligol) bo podobno gryziemy je dłużej i dzięki temu ich forma jest bardziej przyswajalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×