Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

No my równiez mielismy dziś połówkowe. Niestety ja z badania nic nie widziałam, w przeciwienstwie do meża. Ale pomiary wszystkie wyszły ok - maż mówi, że dokłądnie obejrzał obydwa maleństwa (małżonek widział co sie na monitorze dzieje)i pomierzył, potwierdził płeć dzieci i jest ok. Nie zadowolona jestem, że nic nie widziałam z badania, no i lekarz generalnie nie byl zbyt sympatyczny... ale cóż. Najważniejsze, że nie dopatrzył się żadnych nieprawidlowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybki_trzy super ze z synkiem wszystko dobrze, sonka78 gratuluje synka :) i faktycznie wiecej chłopców niż dziewczynek chyba bedzie :) u mnie lekarz żmiał się jak zobaczył paluszki u rąk małego bo stwierdził że ma bardzo długie - po tatusiu - i ze bedzie pianistą :) ******** tuethe co do pieniazków, to zalezy kto Ci płaci bezpośrednio, jeżeli pracowdawca to kase powinnaś mieć od ręki, a jeżeli ZUS to moze się to niestety przeciagnąć, zależy to od tego ilu pracowników zatrudnia Twoj zakład pracy jeżeli do 20 to płaci Ci ZUS i wtedy dzwoń do ZUSu czy wpłynęła info o Twoim zwolnieniu lekarskim, a jeżeli zatrudnia powyzej 20 osób to płaci pracowdawca i rozlicza sie z ZUS- w tej sytuacji dzwoń do pracy. Ja bym nie czekała. ******* Nassani szkoda ze nie wiedziałas maluszków, ale najwazniejsze ze sa zdrowe i rozwijaja sie prawidłowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dużo informacji :) dzieję się u was dziewczynki, dzieje. Trzy rybki gratuluję synusia :) Gula u nas Pani ginekolog powiedziała, że na 85% chłopczyk, bo jak to powiedziała, jak coś urosło to już nie odpadnie :P nie powiem liczyłam na wszystko w różu, ale z chłopczyka bardzo się ciesze, staram się polubić niebieski. Więc u nas na 85r% będzie Nataniel. Ja nigdy wcześniej nie brałam zwolnienia, a teraz tak wyszło i troszkę ciężko mi się zebrać i robić coś nie zawodowego, zwłaszcza, że ostatnio moja firma połączyła sie z 3 innymi i pracowałam po 10-12 godzin. Dzisiaj wstałam z okropnym bólem gardła i zapchanym nosem, no i teraz nie bardzo wiem co robić, bo żadnych leków nie wolno i czytam co tam ludzie radzą. A może maci jakiś sposób na ból gardła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Cześć dziewczyny i maluszki w brzuchu:) Suelen herbata z cytryną i miodem jest dobra na przeziębienie.Ja za miodem nie przepadem ale działa bo dzieciom daje.A co do płci to moja starsza córka na 99% według lekarza miała być chłopcem ,fakt że wtedy było inne Usg nie tak nowoczesne ( córka ma teraz 12lat) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
kiedy powinnam dostac? hmm jeszcze za sierpien mi nie wypłacił więc same widzicie ile czasu juz mineło;/ Elwir_a szef ma pare pizzeri wiec zatrudnia grubo powyżej 20 osob, zobacze na kogo w piątek trafie jak przyniose nastepne l4... Nassani widze,ze trafiłas na takiego co ja będę w poniedziałek na usg, niby specjalista a nawet nie odwroci monitora a nawet nic nie wytlumaczy;/ Suelen jeśli chlopczyk będzie Nataniel to dziewczynka byłaby Natalka?;) Ja właśnie wróciłam z pobierania krwi.. zimno strasznie, aż mnie głowa boli;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie rozpisalyscie:P:) co do urlopu to chyba ja cos pokrecilam:P...moze faktycznie to bylo cos o 2 dodatkowych tygodniach....zreszta o tym powiedziala mi mama ze slyszala w radiu.....a wiecie jak dziala GUMOWE UCHO:P...ale niewazne....narazie trwamy do porodu:) gula witamy:) na temat pieskow sie nie wypowiem bo nie mam zielonego pojecia co i jak;) POLOWKOWE mamy w pn i moj nie moze sie doczekac:) zreszta ja tez:)....zobaczymy znow nasze malenstwo;) mam nadzieje ze wszystko w porzadeczku....i zobaczymy co nosze w brzuszku:) Moj strasznie chce chlopca i nawet nie dopuszcza do siebie ze ''jest'' dziewczynka:D....mowie do niego ze nagram jego mine bo bedzie bezcenna jak nie zobaczy siusiaka tylko co inne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadal nie wiem jaki wozek.....chcialabym ladny i praktyczny, z kolkami przednimi i tylnymi rownymi, pompowanymi....by nie byl wielki tylko zgrabny i oczywiscie by cena nie zwalala z nog:)......czy jest taki wozek?:) aaa i nie chce uzywanego zreszta maz tez nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
A wy już zaczynacie kupować rzeczy dla maluszków? Ja to jestem przerażona tymi zakupami bo dziewczynki są już duże więc wszystko muszę kupić od nowa ,ale jeszcze nic nie kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula..... ja juz cos mam pare sztuk spiszkow:), bodziaki..... kupowalam bo trafialo sie ze cena byla fajna albo zwyczajnie bardzo mi sie podobaly. Rozmiar mam narazie 62 ale zastanawiam sie czy nie kupic cos na 56.....czy jest sens wogole......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Jestem jestem jak okaże sie,że będzie dziewczynka to zrob zdjecie albo nagraj Męża, będziesz miała z czego się śmiać;) Mój M jak dowiedział się,że będzie jego upragniona Julka to się popłakał;) Gula ja jak narazie pare ciuszków kupiłam tzn czekam na paczke z allegro;) Z większymi zakupami muszę się wstrzymac do czasu aż dostane pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do przeziebien dodalabym sok z malin i czosnek na kromala z goraca herbata:). Natomiast nie polecam miodu jesli gardlo boli bo miod ten bol wyostrza...ale jesli nie boli to jak najbardziej tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Jestem jestem ja też kupiłam 62 bo z 56 dziecko w moment wyrośnie, lepiej mieć troszke większe, przynajmniej ja tak uważam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe calu czas mowie mezowi ze go nagram...bedzie to bezcenny widok jego miny:D..... a z malenstwem rozmawia codziennie...rano zanim do pracy wyjdzie jak i po ....:D ....ze beda "robic gola" jak wyjdzie z brzuszka:D....i codziennie..."tata, tata, tata"....uczy by pierwsze powiedzial tata a nie mama...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
witam Was, śledzę to forum, a dziś wyjątkowo jestem w pracy i bardzo się nudzę, pozatym widzę, że kilka z Was jest obecnych, dlatego i ja napiszę coś...od początku mam 23 lata to moja pierwsza ciąża, bardzo planowana i wyczekiwana, to 20 tydzień, a właściwie początek 20 tygodnia na połówkowe jesteśmy umówieni na 4 listopada, do tej pory wszystko przebiega wzorowo- nie mogę się doczekać kiedy poznamy płeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen, ja przy przeziębieniu biorę Prenelen - stawia na nogi :) gula, ja od dawna już podkupuję jakieś drobiazgi, a dzisiaj jak dobrze pójdzie kupimy wózek i materace do łóżeczek :) Nie jestem przesadna, tym bardziej, że już teraz w końcówce 5 mc co raz trudniej mi się poruszać na większe odległości z bliźniętami na pokładzie, a co będzie w 7 mc to wolę już nie myśleć nawet :D tuethe, lekarz u którego byłam ( na szczęście nie on prowadzi ciąże) mówił też jak bardzo nam współczuje bliźniąt i że on by sie chyba pociął, bo był niedawno u znajomych którzy mają bliźnięta i ponoć to niezły sajgon. Jednak takie rewelacje mógłby zostawić dla siebie... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Ja też bym chciała już kupować bo tyle rzeczy mi się podoba ale jeszcze nie wiem dla kogo :) Mąż się śmieje jak mu pokazuje zobacz w tym nasz synek będzie wyglądał bosko ,albo w tym nasza córeczka słodko:)"Stara a głupia", ale powiem wam że trochę się boje czy to nie jest za wcześnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Git witamy;)A jak Twoje samopoczucie? Jestem jestem mój M robi tak samo, dziecko wg niego powie jako pierwsze słowo "tata" a nie "mama" bo to będzie córeczka tatusia;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nassani.... rzeczywiscie....lekarz dyskretny na maxa....tylko ja jestem tak przekorna ze powiedzialabym mu ze szkoda ze trojaczkow nie ma:P bo "u znajomych blizniaki sa bardzo spokojne a tak to troche halasu by bylo";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
gula... co do kupowania ciuszków to strasznie mnie korci, ale obiecałam sobie, że dopóki nie poznam płci, albo chociaż do połówkowego (bo nie mam przecież gwarancji, że maluch będzie chciał pokazać, czy jest chłopcem, czy dziewczynką) nie będę nic kupować, chociaż oczywiście oglądałam już to i owo...m.in. wózki na allegro, pościel itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoj przynajmniej przyjmuje do wiadomosci coreczke a moj jakby echo....:P.....kwituje w kazdym badz razie ze najwyzej beda kopac pilke rozowa:) git.....w przesady nie ma co wierzyc.....pisalysmy tutaj o tym...... Moje zdanie jest takie ze na wariowanie mam czas......:) i jak ktos mi cos mowi takiego ze tego nie wolno czy tamtego to zwyczajnie pukam mu w glowe:) Uwazam ze jesli cos ma byc nie tak to bedzie ale napewno nie z przyczyn przesadow tylko losowych czy genetycznych.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Nassani to ten lekarz jakiś nienormalny;/ chyba bym go w łeb szczeliła;/ mi mój gin daje skierowanie na usg bo nie ma u siebie w gabinecie-niestety- i tam gdzie chodze jest taki "specjalista",który wg mnie do tego się nie nadaje ale cóż... Gula ja wiem,że będę mieć dziewczynke ale i tak kupuje neutralne kolory;) ale później zaczne kupować różowe ciuszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
jestem jestem..... ja już się wpisałam jestem pierwsza od końca:) Git ja też oglądam na allegro rożne rzeczy i nawet łóżeczko oglądałam jak byłam sama w mieście.Moja młodsza córka mówi że zbiera na zabawki dla brata ,a ja nadal nie wiem czy to będzie chłopiec czy dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, rzeczywiście przekora z Ciebie :D A ja zawsze myślę po fakcie jak mogłam odpowiedzieć i sobie w brodę pluję, że wcześniej na to nei wpadłam :D tuethe, no ja mam dokładnie taką samą sytuację z usg, ale już na kolejne namówię męża na prywatne - trudno wywalimy trochę kasy, ale chociaż będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Nassani gratuluje parki i przyznam że masz racje będąc w ciąży z bliźniakami z robieniem zakupów:) A masz już imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
jestem jestem...dziekuję za przywitanie, od razu miło mi się zrobiło:) za chwilę postaram się dokleić do tabelki, ale tyle ciekawych rzeczy piszecie i każdej chciałabym odpisać... my z mężem tzn. ja myślę, że będzie synek tak bardzo po cichutku bym chciała. na początku ciąży było ze mną kiepsko, mąż mnie motywował, bo nic mi się nie chciało, miałam mdłości a ulżyć sobie nie mogłam:)ale było minęło, teraz czuję się dobrze, jem praktycznie wszysko na co mam ochotę i problemów nie mam, chociaż za tłustymi potrawami nie przepadałam przed ciażą to i teraz też mi nie podchodzą, ogólnie to smaaki mam na słone rzeczy, ostatnio hitem było popcorn- sama robiłam, żeby nie był za słony i za tłusty...a wracając do tematu lekarzy.., ja jestem ze swojego zadowolona...chodzę prywatnie i podobało mi się, że od samego początku mówił "dziecko, lub maluch", ogólnie jest sympatyczny i bardzo delikatny, także mam wielkie szczęście, nie rozumiem ludzi, którzy pracują w zawodzie bez powołania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Git to już jest nas dwie bo ja też chce mieć synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×