Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość gula......
Nie było mnie przez jakiś czas a tu takie zmiany, no i nowe osoby się dołączyły super.:) Witam nowe mamusie i maluszki:) Git wózek jest fajny a pościel podoba mi się ta zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
hej co się stało gdzie są wszyscy ?????Aż taka straszna to nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Jestem jestem pewnie obiad podają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle cos podjadam:P....juz sobie obiecalam ze ogranicze do minimum slodycze i w sumie tak tez sie stalo ale jeszcze takie podjadanie musze wyeliminowac:)....zamiast tuczacych rzeczy albo slodyczy w miedzy czasie to zastapie to owocami:) Ostatnio mam straszna ochote na gruszki i tez nimi sie objadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Ja już jestem po teraz jemy domowe ciasto kokosowe pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku byly mandarynki....jadlam kilogramami. Potem byl czas na soczyste, kwasne jablka...szczegolnie wieczorami:)...a teraz gruuuszkiii mniam:) ciekawe co potem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
A teraz co jest grane ... jestem jestem chyba mamy taką siłę że wróżki przyciągamy :)Może mają ochotę na moje ciasto albo twoją gruszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
ja też jestem jeszcze w sumie to do 17. a nie pisalam bo najpierw był klient, a teraz myslałam, że nikogo nie ma... a wiecie co jest najśmieszniejsze- jestem dziś wyjątkowo w pracy i mam czas na pisanie, a jak w domu jestem to jakoś tego czasu nie ma...muszę sobie herbatkę z cytryną zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Jaki przepis ciasto kupiłam obok domu bo są domowe wypieki. Ja jedynie umiem szarpańca , jabłecznik, sernik,i sernik na zimno.Z pieczeniem to gorzej ale obiady robię ponoć dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
git widzisz jakie są plusy siedzenia w domu na L4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zapomniałam napisać ze siedze sobie na zwolnieniu lekarskim, w pon się umowilam do gina tylko po zwolnienie, a okazalo się niestety ze zaczęło mnie gardło boleć i dostałam kataru tak więc musiałam iść do rodzinnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co pieczenia ciast ja niestety nie mam szans by cos upiec bo tesciowa daje wiecznie jakies ciasto noi trzeba to wszystko wyjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
ranyteż bym zjada co dobego tylko co!??? macie pomysł co można na szybko upichcić, tak mega szybko to wjadę do lidla i coś kupię...tylko nie na słodko coś na słono!pomyślcie szybko a ja czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
git ja to lubię te talarki Lajkonika, a dziś kupiłam krakersy bo też miałam ochotę na coś słonego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
jus 29 to masz dobrze, tylko się cieszyć, ja w niedzielę byłam na chrzcinach w restauracji myślałam, że zjem coś dobrego...a tu....klops...dobre były tylko devolaye, ale zjadłam tylko pół, bo późno przynieśli, a juz wcześniej było rosół i inne mięsa, pozatym smaczne ciasto, ale ja jak juz mówiłam wole słone...za to wczoraj mąż zabrał mnie na obiad do restauracji, a własciwie zajazdu- co pon. tam bywa więc wie co dobre, i tak znowu zjadłam pół devolaya, i pół karkówki z grilla-mmmm palce lizać, teraz dzielimy sie po pół, żeby próbować wszystkiego, no i mąż stwierdził, że mi to jednak apetyt dopisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wiesz te ciasta co robi tesciowa to mi nie do konca smakują, bo ja nie przepadam za ciastami jedynie tylko zjem murzynka, o wlasnie moze zrobie hihi, ech tylko mleka nie mam a z moim gardłem wole nie wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
a jaki nacęściej obiad na szybko robicie, taki mało czasochłonny i prcochłonny!???ja lubię pizze domową, ale to potzreba troche czasu za to z ciast to mąż najbardziej lubi murzynka i tiramisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatuska;)
Puk Puk... właśnie znalazłam to forum ? Termin mam 27 marzec można się dołączyć ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
beatuska:)witamy, napisz co robisz na szybko na obiadokolację to mnie uratujesz...tylko na słono, żeby było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne:) wpisz się do tabelki kilka stron wcześniej i napisz coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatuska witamy serdecznie;)i cała resztę;) kurczę ale się nas namnozyło od wczoraj;) i widzę że coraz więcej chłopców w brzuszkach...u mnie też hihi;)dziewczynki będą rozchwytywane;) połówkowe mam na 27.10. Gratuluje wszystkim mamom które mają już za sobą to usg i wszystko okazało się ok. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatuska;)
Ja mam dziś straszną ochote na pizze własnej roboty i chyba zaraz ją zrobie pieczarki salami jakieś pomidorki papryka i dużooo sera ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatuska;)
Już się robi: NICK-----------WIEK---------MIASTO-------TERMIN-----PŁEĆ ---IMIĘ ewka4127......24..........Szczecin.......28.02.11.... tahitiana.......23..........podhale .......28.02.11..... Nassani.........26.........Wwa.......28.02.11x2...K+M...A gata+Dariusz Milutek.........23.........śląskie........28.02.11 x 2... ja tez marzec 2011....31Wejherowo...1. 03.11... ja też marcówka.....29.zach-pom...1.0 3 .11... madzia_ .......25.............świętokrzyskie...1 .03.11... Paulka_Paulka....30..Radom..........1.03.11... mama 35 35 małopolska 1.03.11..... Shastraa.......26 ............Łomża..........2.03.11... Upsy ...........26.............podlaskie........2.03.11... Rybki_trzy...23....śląskie...........2/3. 03. 11 Staś Historynka....23............Kraków........3.03.11... elwir_a.........32..\Warszawa......3.03.11...synek ??? Andzia .........24............Kraków........4.03.11... jestem jestem..27.Rzeszów........4 .03.11... Magda_1980....30..........łódzkie.........4.03.11... tuethe..........21TG(śląskie)....4-6.03.11...Dziewczynk a....Julcia ewelunia21....24..........Skierniewice. ....5.03.11... mooniśka......25...........Niemcy..........5.03.11... Cymbałka.....26.............Wejherowo.......6.03.11 Kathaya.......23Jastrzębie Zdrój...6.03.11... sonka78.......32\Dąbrowa górnicza..7.03.11...damian ,tomasz Agawa_Agawa...37..........Poznań.........8.03.11... ewelona.......29.świętokrzyskie....9.03.11... katia 30.......28.Żary(lubuskie)...10.03.11... szczęśliwa78....3.............WLKP..........12.03.11... puszek666....30.............Carlow IRL......12/13.03.11 x2... gula...........34..............kuj-pom...............14.0 3.11... git............23.........kuj-pom......ok. 16-20.03.11..!?..Julian/ Laura single_mama....28...........Dublin.........14.03.11... fonia29..........33..........Wawa.........14.03.11... Betty82.........28..Wielkopolska....14.03.11... Jacobs..........23...........wielkopolskie...15.03.11...< br /> Eli122...........27...........Wielkopolska....poł.marca. .. melonik85......24..........lubuskie.........17.03.11 Agniecha8087...23.........Slask->Rybnik..18.03.11... ORLLA..........28...........Belfast...........23.03.11... ila78............32Wieruszów(łódzkie)...21.03.11...< br /> kalina..........22..........śląsk...........21.03.2011. . . Nesteatropica..............................23.03.11... malwka85.....25........\Ruda Śląska........23.03.11... ilosiaaa........25.........Płock............23.03.11...< br /> kasia1919....24Katowice..........24.03.11... drunia.........23.......Łódż.............24.03.11...< br /> dorcia80......30.......Wwa..........ok.24.03.11... swem..........33dolnośląskie.......ok 25.03.11... mzebr.........28......Białystok............25.03.2011... < br /> Drugie Szczęście ...32Warszawa..............25.03.11... anka87........23..........Wieliczka...........26 .03.11... oRunia.........33.Gliwice..............26.03.11... singri..........26Warszawa.........26.03.11..... kropeczka2011....23.....podlaskie.........27.03.11... dani_83.......27kuj-pom.............27.03.11... beatuska;) 19 LUBUSKIE ............27.03.11... aniorek9.....38pomorskie...........28.03.11... manika74....36...........zach-pom............30.03.11...< br /> jus29.........29..........\.mazowieckie.........31.03.11. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Witamy beatuska:) Git zrób kiełbaski smażone z cebulką jak już będą lekko usmażone połóż ser żółty i smaż pod przykryciem aż ser się roztopi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×