Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

MURZYNEK witaj serdecznie wśród marcówek. U mnie także pierwsze dzieciątko, planowane, bardzo chciane i bardzo wyczekiwane. TUETHE, z tym łóżeczkiem to zazdroszczę, mnie nie ma kto podarować, bo większość spodziewa się dzieci, a druga połowa ma już duże. Mnie się wydaje, że co do wózka to musisz się zastanowić w jakim jest stanie, czy jest odpowiedni i wygodny dla ciebie i maluszka, jednak sporo czasu będzie ci służyć i będziesz wozić brzdąca. Ale myślę, że masz jeszcze sporo czasu i możesz się zastanawiać. Ja już nie wiem co zrobić z tym gardłem, płuczę szałwią, piję herbatkę z cytryną, a w chwili obecnej jest jeszcze gorzej. Jak jutro tak będzie przejdę się do lekarza internisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Witamy murzynek 2011:) Tuethe to fajnie że dostaniesz jakieś rzeczy ja niestety muszę wszystko kupić sama.Ale wózki są takie różne że jestem w szoku jaki wybrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA Ja ciebie rozumiem, wszystko człowiek sam musi kupić :) ale ile radości z wybierania :) chociaż moja mam zaopatrzyła moje dziecko w ubranka, aż ciężko ją powstrzymać. Tak wygląda szafka młodego: http://img225.imageshack.us/img225/6482/szafeczkanatanielka.jpg Rozumiem co do wózków :) tyle ich jest, że aż nie wiadomo na co tak naprawdę zwracać największą uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też głowa boli od tych wózków, potrafiłam siedzieć do 23 na necie. i wiecie co wybrałam kupiłam i mam z bańki, ł óżeczko turystyczne z podwyższanym dnem kupiłam także też spoko na kolację mamy dziś naleśniki z serem ;-)) tak gadacie dziś cały dzień o jedzeniu że ja już nie mogę ;-)) Suelen to rzeczywiście niedobrze skoro się pogarsza, idź koniecznie do lekarza może to początek anginy ? Witamy Murzynek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Nie wiem juz czy to na tym topiku pisałam czy na innym bo ostatnio tyle piszecie ze nie mogę znaleźć swojego ostatniego wpisu:) Ale widze że się juz tematy zakupowe zaczynaja a ja właśnei także na takim etapie:) wszystko mamy po starszym synku i dokupujemy tylko wózek wybraliśmy murę 4 dla nas bez porównania materiał wykonanie no nie ma dla nas konkurencji. Ale zakupimy dopiero po nowym roku może się jakaś promocyjka trafi. Zwłaszcza że maluch całą wiosnę i lato przeleży w tym wózku:) no i musiał mieć jak dla nas system travel że tak to nazwę bo wakację sie już zapowiadają wyjazdowo:) a resztę mamy łóżeczko wanienkę większą część ubranek kocyki tetrę. Dokupuję tylko ubranka na razie body w PEPCO nie wiedzialam o istnieniu takiego sklepu i byłam wręcz zdziwiona że sa tam body w tak niskich cenach ( średnio 6 zł za sztukę) a przy tym 100 % bawełny mięciutkie i bez żadnych nadruków których wręcz nienawidze błyszczących które przy praniu sie zmywają:) no może jeszcze dokupimy komudkę do łazienki taką z małą wanienką i przewijakiem:) i to wszytsko :) wtoraweczka gotowa:) A co do łóżeczek to turystyczne dostaniemy od koleżanki a takie do domu mamy po synku drewniane sprawdziło się przez 3 lata rewelacyjnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
suelen widzę że na początek jesteś już przygotowana:) Fonia ja też lubię naleśniki z serem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Suelen myśle,że zrobie tak jak napisałas;) Jak nie przejdzie Ci z tym gardłem to idz do lekarza! Lepiej szybko działać,zeby nic poważnego ie nie zrobiło! Ja nie lubie nalesnikow z serem;P Dziewczyna brata przyniosła mi troche śledzi na skosztowanie wiec wpycham je z chlebem choc za śledzami nie przepadam;) powinno mi starczyc;) Dziewczyny ale sie dzis rozpisałysmy, jak nigdy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUELEN ty się tak nie rozpędzaj z tymi małymi ubrankami bo do marca daleko, a maluszki baaardzo szybko rosną.Ale szafka wygląda okazale.Ja tez dostane łóżeczko drewniane i wózek.Dziewczynki uwazam że nie ma sie nad czym zastanawiać bo sama pomagałam chrześniakowi ten wózek wybierać,a jak mi sie nie sprawdzi to po ok 3 miesiacach kupimy wiekszy.Bardzo podobają mi się tzw kosze mojżeszowe.Odkupie od koleżanki jeżeli będzie Hania bo jest różowiutki.Fajnie się sprawdza na początek taki kosz zajmuje mało miejsca i ma funkcję kołyski.Jaśka mieliśmy nie bujać ale jak dziecko miało kosmiczne kolki do 9go miesiąca to chciałam na rzęsach stawać żeby mu jakoś ulżyć i w sypialni stał wózek do bujania.W łóżeczku spał kawałek pierwszej nocy i.......na tym koniec.Do 3 lat spał z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka ja też lubię robić zakupy w pepco niestety ubolewam że nie ma tego sklepu w Warszawie, czekam kiedy poznam płeć, bo jeśli chodzi o dziewczynkę to jak tam wparuję.............;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do małych ubranek, pamiętam kiedy przy pierwszym dziecku zaszalałam i kupiłam parę ubranek i wyprawkę w rozm.56.Niestety w szpitalu okazało się że przy wadze 4200 i długości 58 położna ubrała dziecko do wyjścia i kazała po powrocie natychmiast je zdjąć ponieważ były za małe..........także mam w tym rozmiarze tylko dwa pajacyki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
nie słyszałam o takim sklepie jak pepco... u mnie w mieście napewno tego nie ma a w poblizu nawet nie wiem... Dlatego wlasnie ja kupuje ubranka 62 a nie 56,żebysmy nie mieli niespodzianki jak Jula większa się urodzi;) Jutro zrobie sobie kanapki na cieło... takich smaków jak po dzisiejszym czytaniu dawno nie miałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiulka
Hej dziewczyny!! Z miłą chęcią dopisuje się do Was :) u mnie w sumie ciężko z tym terminem, mam koniec lutego, początek marca, ale znając życie i będąc w pierwszej ciąży, maluch może sobie poczekać z przyjściem na świat:) Niedawno dowiedzialam się, że będą miała córeczkę :)) Znacie już płęć swoich maluchów? A co do ubranek, faktycznie lepiej mieć 2 zmiany w rozm.56 i kilka 62. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEŻ MARCÓWKA, ale Ja nawet jednej sztuki nie kupiłam, wszystko to zakup mojej mamy, ale spokojnie są od 56 do 74 :) więc troszkę będzie je miał, a Ja wszystko włożyłam do jednej szafki. Mnie tylko chodziło o to, że moja mama jako babcia szaleje. TUETHE, Ja masz ''ssanie" na kanapki na ciepło to nie odmawiaj dziecku tylko koniecznie rób i jedz :) Oglądałam łóżeczka na allegro :) czy myślicie, że szuflada jest potrzebna lub przydatna? pytam z ciekawości, bo na pewno nie które z was mają bardzo cenne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsws
Suelen - zeknęłam na zdjęcie, które wstawiłaś i zauważyłam kupkę welurowych śpioszków - powiem Ci z doświadczenia, że lepiej kupować śpiochy i pajacyki bawełniane (100% bawełny), a nie welurowe. Welurowe pięknie wyglądają, ale takie maluszki często mają problem ze skórą i z odparzeniami po pieluszkach i wtedy trzeba je ubierać jak najbardziej przewiewnie, a takie pajacyki welurowe są mało przewiewne i niestety tylko na wyjścia się przydają, bo w domu to jak położna zobaczyła mojego synka w takich śpiochach to natychmiast kazała zmienić je na bawełniane. Także tyle mojej rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Byłam w poniedziałek u gina. Sprawdził serduszko ale kurcze 10 minut szukał a ja zrobiłam się zielona i prawie płakałam że coś jest nie tak. Zrobił USG dla uspokojenia mnie i zobaczyłam mojego malucha. SSał piąstke i strasznie się kręcił z boku na bok, nawet stópke do sondy pokazał. 18.11 mam usg połowkowe u swojego lekarza i gdzieś w tych okolicach usg prenatalne już drugie żeby wykluczyc reszte chorób. Co do ubranek to mam po swoich córeczkach i wszystkie są bawełniane bo inne materiały strasznie drażniły moje dziewczynki, mamy 3 komplety pościeli no i 2 wózki. Reszte musimy kupować. Mieliśmy to robić teraz ale mamy teraz taki wydatek że głowa mała. A mówiłam dla męża żeby wykupił AC, miałam jakies przeczucie. Wczoraj jakis cymbał na parkingu wjechał nam w przód samochodu. Kurcze to juz 4 raz w tym roku. Samochód jest tak młody a bity juz tyle razy , jakis przeklęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen chodzi ci o taką szufladę ktróra jest na dnie łóżeczka tak jakby?? Bo jeśli tak to ja mam łóżeczko z taką właśnie szufladą ale moja jest zakryta dopiero jak jest łóżeczko na maxa na dole bo tak to nie ma od góry zakrycia. Ja tak sie na nia napaliłam przy Jasiuli że musi byc że sie przyda itd. A potem wcale nie używałam bo kto by sie tam schylał aż do podłogi:D potem trzymałam tam miśki którymi się nie bawił więc jak dla mnie średnia przydatność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen szuflada pod łóżeczkiem jest bardzo przydatna tylko musi byc zamykana z góry bo inaczej wszystko strasznie się kurzy. Ja na początku trzymałam w niej pieluchy i cieplejsze kocyki a później grzechotki i zabawki i pościelke. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSWS, Ja pisałam, że Ja nawet jednej sztuki nie kupiłam. Dokupię pajacyki bawełniane i czego nie będę mieć, a będzie przydatne. No właśnie chodziło mi o sens tej szuflady widzę, że mam zwrócić uwagę na to czy jest zakryta. MZBER ładnie cię nie straszył lekarz, mnie samje chyba by się serce zatrzymało, ale najważniejsze, że już wszystko jest w porządku, ssnie tej piąstki musiało być niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia: sklep PEPCO jest w Wawie przy ul Świetlików Nie obawiacie się kupowania tych ciuszkow chińskich, kiedyś byla taka afera ze są farbowane jakimiś trującymi farbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus29 dzięki bardzo, a ja jeździłam do Legionowa ;-) mzebr współczuję, zrobić i sprzedać jak taki pechowy. Mój też dziś o 8 rano zadzwonił i pytał jak tam. A nigdy nie dzwoni o tej porze więc wiedziałam że jest coś nie tak. Sprzęgło padło w samochodzie, też jeszcze nie wiem jaki będzie koszt ale już się trochę zdenerwowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc to wszystkie są chińskie i nie łudźmy się że nie ja niestety należę do osób które zawsze czytaja opakowania (jesli chodzi o jedzenie , kosmetyki) i metki przy ubraniach. Łaszki w H&m też są produkowane w chinach tajwanie itd. i to niestety w tych samych fabrykach przez te same malutkie rączki dzieciaczków tylko po przyjeździe do europy są im przyczepiane metki danego sklepu i wtedy cena idzie w górę. ja osobiście zawsze sprawdzam z każdej strony ubranko szycie, czy nic nie odstaje i jaki to materiał. no i nigdy nie kupuje niczego z żadnym nadrukiem. z racji tego że mieszkam w Szczecinie dość często jeździmy do niemiec na zakupy i tam na przykład łaszki z h&m dokładnie te same co w naszych galeriach są o wiele tańsze. To samo tyczy się ubrań dla dorosłych nie tylko dla dzieci. Swego czasu jak moja babcia była jeszcze bardziej na chodzie (a mieszka w USA) to podawałam jej np. model i rozmiar ciuchów wranglera, lee butów sportowych typu adidasy czy nike i ona mi tam kupowała wranglery przykładowo na nasze za 200 zł a w Polskim sklepie te same kosztowały 600 zł. Więc cena i kraj wyproduklowania wcale w większości przypadków o niczym nie świadczą przynajmniej moim zdaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Fiulka witamy! :) Gratuluje dziewczynki:) Macie już dla niej imie? Jak się czujesz? Napisz coś o sobie;] Suelen dużo już tych ubranek masz!Babcia szaleje:) ja mam smaki na wszystko o czym piszecie i potem sama nie wiem co bym zjadła;P Mzebr przykro,ze ktos obił Wam samochód... abyscie dorwali tego gnojka!! My tez mamy ciągle jakieś wydatki, auto stoi bo trzeba jechac do mechanika ale za co? z jednej wypłaty ciągniemy od lipca:/ Jedziemy z M na kontrole do chirurga, ciekawe co mu powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
dzień dobry, na początek tuethe: z mężem napewno wszystko dobrze- tak o niego dbasz, że nie może być inaczej. wczoraj na kolację zrobiłam makaron z piersią kurczaka i sosoem sojowym- w lidlu niestety kiełbasek prawdziwych nie było- tylko same paczkowane parówki itp. zrobiłam tego makaronu taka ilość, że zostało też coś na dzisiaj na kolację, a na obiad myślę, żeby zrobić faszerowane pomidory- bo dostałam ostatnio od rodzinki całą skrzynkę i nie mam co z tym robić, a mam mięso mielone, taże coś wykombinuję. Elwir_a płaszczyk Hurry bardzo mi się podoba, bardzo podobny widziałam na allegro za ok 190 zł, ale nie mogę już odszukać linka,a i myślę, że to inna firma była. Suelen tyle masz już rzeczy, a ja nic- kompletnie nic...wiem, że wanienkę dostaniemy od szwagierki, łóżeczko i meble ma zrobić mąż- na wzór mebli z vox-a- MAGGELAN ale kolor taki jaśniejszy- chcę, żeby te meble posłużyły też starszemu dzieciaczkowi- i wymyśliłam komodę 160 dł. wys.80-85- żeby do przewijania była dobra- z szufladami po środku i szfkami po bokach, do tego szafa 2 drzwiowa, z szufladą na dole podzielona połowa wieszak, połowa półki-bo dziecko małe nie ma rzeczy do wieszania dużo, i koniecznie chce coś na zabawki, kocyki itd i wymyśliłam skrzynię zamykaną od góry,dość dużą, plus w pokoju będzie stał duży wygodny fotek, który w tej chwili trzeba tylko obić ładnym materiałem, ale to też w styczniu moje kochanie zrobi- mam nadzieję, że będzie miał czas i słowa dotrzyma, żebym nie misuała się denerwować na zapas...a po 4 listopada, czyli po połówkowym zaczynam szukać ciuszków nikt i nic mnie juz nie powstrzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----------WIEK---------MIASTO-------TERMIN-----PŁEĆ ---IMIĘ ewka4127......24..........Szczecin.......28.02.11.... tahitiana.......23..........podhale .......28.02.11..... Nassani.........26.........Wwa.......28.02.11x2...K+M...A gata+Dariusz Milutek.........23.........śląskie........28.02.11 x 2... ja tez marzec 2011....31.......Wejherowo...1. 03.11... ja też marcówka.....29........zach-pom...1.0 3 .11... madzia_ .......25.............świętokrzyskie...1 .03.11... Paulka_Paulka....30..Radom..........1.03.11... mama 35 35 małopolska 1.03.11..... Shastraa.......26 ............Łomża..........2.03.11... Upsy ...........26.............podlaskie........2.03.11... Rybki_trzy...23....śląskie...........2/3. 03. 11 Staś Historynka....23............Kraków........3.03.11... elwir_a.........32..\Warszawa......3.03.11...synek ??? Andzia .........24............Kraków........4.03.11... jestem jestem..27.Rzeszów........4 .03.11... Magda_1980....30..........łódzkie.........4.03.11... tuethe..........21TG(śląskie)....4-6.03.11...Dziewczynk a....Julcia ewelunia21....24..........Skierniewice. ....5.03.11... mooniśka......25...........Niemcy..........5.03.11... Cymbałka.....26.............Wejherowo.......6.03.11 Kathaya.......23Jastrzębie Zdrój...6.03.11... sonka78.......32\Dąbrowa górnicza..7.03.11...damian ,tomasz Agawa_Agawa...37..........Poznań.........8.03.11... ewelona.......29.świętokrzyskie....9.03.11... Zuzka23..24opolskie..10.03.11Bartuś katia 30.......28.Żary(lubuskie)...10.03.11... szczęśliwa78....3.............WLKP..........12.03.11... puszek666....30.............Carlow IRL......12/13.03.11 x2... gula...........34..............kuj-pom...............14.0 3.11... git............23.........kuj-pom......ok. 16-20.03.11..!?..Julian/ Laura single_mama....28...........Dublin.........14.03.11... fonia29..........33..........Wawa.........14.03.11... Betty82.........28..Wielkopolska....14.03.11... Jacobs..........23...........wielkopolskie...15.03.11...< br /> Eli122...........27...........Wielkopolska....poł.marca. .. melonik85......24..........lubuskie.........17.03.11 Agniecha8087...23.........Slask->Rybnik..18.03.11... ORLLA..........28...........Belfast...........23.03.11... ila78............32Wieruszów(łódzkie)...21.03.11...< br /> kalina..........22..........śląsk...........21.03.2011. . . Nesteatropica..............................23.03.11... malwka85.....25........\Ruda Śląska........23.03.11... ilosiaaa........25.........Płock............23.03.11...< br /> kasia1919....24Katowice..........24.03.11... drunia.........23.......Łódż.............24.03.11...< br /> Suelen.........26.......Zgierz...........24.03.11....chł opiec...Nataniel dorcia80......30.......Wwa..........ok.24.03.11... swem..........33dolnośląskie.......ok 25.03.11... mzebr.........28......Białystok............25.03.2011... < br /> Drugie Szczęście ...32Warszawa..............25.03.11... anka87........23..........Wieliczka...........26 .03.11... oRunia.........33.Gliwice..............26.03.11... singri..........26Warszawa.........26.03.11..... kropeczka2011....23.....podlaskie.........27.03.11... dani_83.......27kuj-pom.............27.03.11... beatuska 19 LUBUSKIE ............27.03.11... aniorek9.....38pomorskie...........28.03.11... manika74....36...........zach-pom............30.03.11...< br /> jus29.........29..........\.mazowieckie.........31.03.11. .. Dopisuje sie w tabele. U mnie dziewczyny chłopczyk choć na USG połówkowym nie było widać. Za to miesiac wczesniej lekarka była pewna na 100% i potwierdziła to kilka razy. Brzuszek jeszcze mały choć jeszcze kilka dni i 21 tydzien;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomęcze was dzisiaj bo mi sie nudzi:) posprzatałam , pranie wstwione, grochówka sie gotuje:) wpisałam sobie w google listę najpopularniejszych imion i wyskoczyła mi lista takowych imion z Warszawy. W tabelce jest tez liczba dzieci jakim nadano takie imię. I po prostu padłam jak zobaczyłam dół tabelki a tam imiona nadale raz albo dwa. Ja wszytsko rozumiem ale jak do można nazwać syna Żyraf, Zoe, Thorgal, Torkil, Myszon, Levente, Imre a dla dziewczynki Daida, Delfina, Guantanamera, Margarita, Niunia, Viorika, Żywia no ludzie litości. A wy co o tym sądzicie?? przesyłam link http://gorny.edu.pl/imiona/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
już wcześniej miałam okazję zapoznać się z tą stronką:)ponieważ chciałam uniknąć takich mega popularnych imnion,nie chciałbym wołając synka, czy córką na boisku odwracało się 15 dzieci, a te imiona z końca listy to jakiś koszmar, a słyszałam nawet, żę ktoś dał w Polsce synowi na imię Toster-to dopiero masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thorgal to prawie jak Rogal ja nie chce sobie nawet wyobrażać co te dzieci czują przez całe życie bo to juz nawet nie jest zabawne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×