Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała_czarrna

1200 zł alimentów na 2 dzieci - czy mam szansę na podwyżkę?

Polecane posty

Gość palacz malboro
a wydaje mi się ze jesteś pazerną i chciwą babą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palacz wyrośnie pokolenie roszczeniowych konsumentów ale czarrna tego jeszcze nie pojmuje, do czasu aż Jej latorośle każą sobie zapłacić za opiekę nad czarrną...drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm śliski temat
Moze nie babsztyl ale kobieta która wie ile potrzeba na dzieci w tym wieku i nie chce dopuścić abyś w ch.... zrobiła swojego ex. A swoją drogą to musisz być z niezaradnym gościem, skoro wymagasz od ex większych alimentów bo mieszkanie i rachunki. A on co? Sam płaci też alimenty i wam nie starcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pitole :D
oczywiście że jest. skoro były daje 1200 zł na dzieci to ty też tyle dawaj i już masz 2400. nie masz? zmień pracę a nie żeruj na innych! przyznaj że kasę chcesz dla siebie! i co ty za 80 zł dziennie kupujesz skoro jedzenie na dzieci już odpada bo dyche dostały? przestań się ośmieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm śliski temat
autorak się zmyła bo niestety nikt nie obdarzył ją zrozumieniem:-p w tej trudnej sytuacji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ma rację nowa Kobieta (przez duże K) nie chce aby taki "byt", jak czarrna doiła pieniądze od Jej mężczyzny, znając doskonale realia życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarrna
Mój obecny mąż, też płaci alimenty na czworo swoich dzieci. No i nie na wszystko nam wystarcza. Mój interes słabo działa. Proszę Was o wsparcie nie o potępienie. Może ma ktoś ubrania po swoich dzieciach w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie poczytałam mamy z M. jego 18 letniego syna na utrzymaniu 1200 zł? jestemw szoku młody dostaje stówę na swoje wydatki na miesiąc poza tym dostaje na przejazdy resztę, czyli ksiązki, ubrania, jedzenie - finansujemy mu we własnym zakresie żeby nie wiem, jak liczyć, to 1200 nie wyjdzie i jeszcze jedno mnei uderzyło niech mu mama kanapki robi starym chłopom po 17 lat robić kanapki?!? miejcież litośc nad ich przyszłymi żonami! Noża w ręku nie utrzymają czy nei wiedzą, gdzie jest chleb i lodówka w domu? młody od początku, jak z nami mieszka, robi sobie kanapki sam i jakoś żył sobie z tego powodu nie podciął ja rozumiem - matczyna opieka, troska itd, ale wszystko ma swoje granice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarrna
Jestem z okolic Warszawy. Zasanawiam się czy nie zawiesić swojej działalności jak nie podniosą tych alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa masz rajt nie chodzi oczywiście o "robienie" kanapek ale o zapobiegliwość moje tez sam sobie robią chociaż jako mamcia :O lubię i m czasem zrobić kanapki, wtedy takie gały robią, że "gotowe" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn nawet aplikował do gastronoma szału nie ma, ale coś drgnęło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem kobietą
autorka teraz litosci szuka? ubranka? kuuurwa prowo jak nic, ześmy się dali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O wpis o ubrankach to prowo przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, to będzie ktoś miał pociechę z niego, mumi :) tak na przyszłośc mówię, żeby nie było, że już Ci życzę ;) kiedyś o tych kanapkach rozmawialiśmy, to w klasie młodego niewielu przynosi kanapki w ogóle, a już własnoręcznie robione, to może ze trzech zgroza mnie ogarnia, jak słyszę coś takiego a najczęściej - to właśnie dycha w łapę i z głowy no i dycha idzie na fajki i piwo, a cały dzień na drożdżówce żyją za 80 groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa mam nadzieję, że "ktosia" a nie "ktoś" :D to tak osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem studentką
i utrzymuję się przez cały miesiąc (odliczając opłaty za zakwaterowanie) za niecałe 500zł (jedzenie, odzież, kosmetyki, rozrywka, materiały naukowe), więc nie rozumiem tych 400zł na własny użytek dla 16latka na własny użytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem studentką
sorry za powtórzenie 'na własny użytek'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstantynopolitawianeczka
my mamy miesiecznie juz z alimentami 1230 zł na 4 osoby...a ja i siostra studiujemy a brat sie uczy i jakos musimy dac rade wiec wez sie lecz zachlanna babo.owszem, Twoje dzieci potrzebuja teraz na papieroski i wodeczke/piwko bo to taki wiek szpanu przed kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi, jak tak ogólnie, ktoś-człowiek (wszak kobieta tez człowiek, chociaż niektórym to nie pasuje :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacz malboro
może na dziwki zbieraja po te 10 zł a ty swoja droga mamuśko jesteś cipą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem kobietą
dobra to jak to podszyw- to pisz:chorują ciężko?jakie masz opłaty? ile wydajkesz na ich ciuchy?na wakacje? na żywność? na mat. szkolne? twoje 10 zł do ręki nie jest dla sądu wiarygodne, i nie ma podstawy do podwyżki podstawa jest gdy brak wam na chleb a tymczasem ty masz po 10 zł dziennie na kieszonkowe... na jednego łebka masz rachunki na wydatki? na wydatki w kwocie 2*alimenty? pewno nie masz... ale jestem gotowa oczytać jeśli dajmy na to dziecko ma drogie pasje i talent warto inwestować ale trza udokumentowac poniesione koszta tj. w marcu startuje o kasę np.700zł na dzieciaka- pod warunkiem że mam dla sądu rachunki na poniesione koszta od stycznia na kwotę 1400, i nie ważne że póki co alimentów mam 300- 1100 wykładam sama tak to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacz malboro
napewno te szczony na piwo u papierochy przepierdalaja te pieniądze a mamuśka chce im pewnie kieszonkowe podwyższyć na wakacje żeby mieli za co się zabawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tymi pasjami to też ostrożnie powiedzmy że ma pasje podróżnicze - to rodzice bulą po 2 tys na wyjazdy co chwila, bo dziecko ma takie pasje? jak rodziny nie stać, to trzeba sie dostosować, a nie płakać, że na pasje nie ma co innego podstawowe potrzeby, a co innego hobby też bym chciała np., mieć fajne auto, bo mam taką pasję, że sobie lubię pojeździć dobrym samochodem i co? i nic, bo mnie nie stać na to a jak mnie nie stać, to sobie znajduję tańsze pasje i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacz malboro
współczuje temu gosciowi pazernej i chciwej cipy i dwójki młodocianych penerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×