Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

Dosyć tego przymilania się :P Idę spać, muszę być wyspana jutro co by się skupić na drodze... Kolorowych snów Dobrze i Ty Facecie :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze stracila dziewictwo jak
miala 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Singiel wcale się do ciebie nie przyczepiłem, po prostu mam takie podśmiechujki @Lady "Głodnemu chleb na myśli kolego" Głodny głodnemu wypomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dobrze stracila dziewictwo jak miala 16 lat" epic fail + face palm. Co to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym stracił cnote w wieku 15 lat bo się wtedy strasznie zakochałem, niestety byłem zbyt nieśmiały bądź głupi by coś z tym zrobić. Jak by ktoś chciał oceniać ludzi po wieku....itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 lat to takie szaleństwo? W dzisiejszych czasach 13 latki mają już doświadczenia a o dzieciach już nie wspomnę :P Ja w wieku 15 lat byłam jeszcze ciemna o co w TYM chodzi :P Fubar cicho... Musisz wypominać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-D ojj kochani nieprzejmucie sie ktos jaja sobie robi jak zwykle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel ma postanowienie :D Nie za późno trochę? :P Nie spotkałyśmy się... Rozglądałam się ale nikogo podobnego do Dobrze nie widziałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to i tak odemnie nie zalezy więc sobie mogę robić dowoli te postanowienia :D :D A tak w ogóle to od jutra aż do niedzieli mnie nie ma, nie rozpaczejącie zbytnio z tego powodu. :P Mówię dziś bo jeszcze tu jakiś lament zrobicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady mnie na ulicy zadko kiedy spotkasz..kiedys wam wytlumacze dlaczego:-P Singiel zawalu serca przez ciebie dostane:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( czemu Cię nie będzie? :( Zaraz będę płakać.... No nie... uschnę z tęsknoty jak kwiatek :P Dobrze czemu? Przecież ładna dziewczynka jesteś, nie musisz się swojej facjaty wstydzić... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel no co Ty... Tajemnice masz przed nami? Pewnie jakieś małe wakacje w fajnym miejscu... nie chcesz powiedzieć, żebyśmy z zazdrości nie padły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze na slowo Lady_:-) jak to Singielek masz tajemnice przed nami.😭 j b mowisz o tym wieku 36 lat a ja juz jestem posadzna o 16;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wcześnie zaczęła :P :P No co? Co jest złego w tym żeby odbyć pierwszy stosunek w wieku 36 lat ? :D Są jakieś przeciwskazania? :) A tak małe wakacje, Teraz możecie zazdrościć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... W górę serca, niech zwycięża Lech... :D Niech zwycięża Lech... Niech zwycięża Lech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady swietny demot:-D Singiel dalej mow gdzie ruszasz w droge:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze się nie łam :P A co nie dasz rady tyle wyczekac :P :P Nie powiem gdzie jadę bo to tajemnica nad tajemnicami i to nie jest Wielkopolska, bo tam ptaki spadają do rowów :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×