Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kosmonautka2

faceci - dlaczego mowicie NIE

Polecane posty

"Dodatkowo trzeba pokazać się jeszcze z niemowlakiem, te starsze w okolicach 26 - 30 gdy nie mają swoich , ustawiają się do foty z cudzym." słuszna uwaga mnie obrzydzają te pedofilskie galerie - 789 zdjęć z bobasem - rozebranym, bez pieluszek, w kąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no ja takich zdjęć nie mam- zawsze jest ubrany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" nie zamierzam miec faceta który bedzie chciał seksu raz na tydzien....razn a dzien to moze być mało, w sumie nie moge sie doczekac " czyli nadal czekasz? :D ja nie mam konta na n-k, ani nawet na facebooku, w ogóle nigdzie nie mam. nie wiem po ch.. ludziom foty z bobasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wizję społeczną to ja mam tak głęboko, że aż nie da się tego wyrazić." flirtujesz ze mną? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anomalia.. no czekam, czekam - wiem że to dla niektórych trochę dziwne, ale nie zamierzam iść do łózka z facetem który mnie nie kocha, może to i dla niektórych dziwactwo, ale ja zdania nie zmienię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettttttt34253
anomaIia " by dobrze wypadać będąc sobą trzeba być kimś.. " eee tam, można być nieciekawym i związać się z kimś równie nieciekawym. sporo ludzi wiąże się z byle kim, byle był/a parter/ka. a na tych, którzy szukają czegoś głębszego, patrzy się jak na wariatów. i potem są rozwody tych byle jakich małżeństw powstałych z byle jakich związków. bo był byle jaki seks i wyszło byle jakie dziecko, na dodatek okazało się, że zmajstrowane przez sąsiada zelek dobrze pisze wiec sa jeszcze kobiety myslace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kobita i mysle jak
zelek vel anomalia. co obieram za dobra monete. glupich nie sieja sami sie rodza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciutki - ja cię rozumiem w całej rozciąglości :P ale chodzi o to, żeby coś ROBIĆ, a nie czekać :) oczywiście jeśli zauważasz kogoś wystarczająco interesującego na horyzoncie. a jeśli nie - może należy poszerzyć horyzont ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciutki, a ile masz mniej więcej lat> jeżeli nam się zwierzysz, powiemy Ci, ile masz jeszcze czasu w zapasie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anomalia, staram sie i bynajmniej w domu nie siedzę.. nie ma nic gorszego niż sfrustrowana dziewica ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiem że to dla niektórych trochę dziwne, ale nie zamierzam iść do łózka z facetem który mnie nie kocha, może to i dla niektórych dziwactwo, ale ja zdania nie zmienię" wybacz, ale ja się nie zakochuję w miesiąc (i żaden normalny facet), co oznacza, że będziesz kogoś trzymała rok, może dłużej zanim będzie seks - ergo - czekają Cie sami desperaci, bo tylko taki spotyka się z kobietą nie wiadomo ile bez seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee, to młoda jeszcze jesteś. dużo łatwiej niż sfrustrowaną dziewicą być sfrustrowaną mężatką z marudnym chłopem i nieplanowanym dzieckiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgdfgsdfg
slyszalem ze zelek jest gdzies tam z pod judelodzi :D Ale wyrobila sie z pogladami dziewczyna wiec jest dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciutki, no to jeżeli zaczniesz szybko, to jeszcze drugie tyle korzystania z utraconego dziewictwa przed Tobą. Tak mi się przynajmniej wydaje, ze zdrowy osobnik do tego wieku spokojnie "może" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się wyrobiłam? ja mam takie same poglądy co najmniej od 5 lat... i nic się w tej kwestii nie zmienia, najwyżej krystalizuje czy rozwija. ale kafe traktuję jako intelektualną piaskownicę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nasza topikowa dziewica widzi to tak... pozna pana powiedzmy 30 letniego, z którym będzie się spotykać tak długo aż ten ją pokocha i wtedy pójdzie z nią do łóżka... NIEREALNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne pytanie doCIEBIE
jezdzisz na rowerze? ale takim normalnym nie stacjonarnym na siłce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa tchorzami i boja sie odpowi
kobiecie slub nic nie daje i patrzac na dzisiejszych mezczyzn tylko wyjatkowo mozna podjac taka decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" pozna pana powiedzmy 30 letniego, z którym będzie się spotykać tak długo aż ten ją pokocha i wtedy pójdzie z nią do łóżka... " a to nie można najpierw poznać i znać jakiś czas, potem zakochać i na 1 czy 2 randce iść do łóżka z panem już trochę znanym? :P chyba większość ludzi najpierw przechodzi jakieś koleżeństwo czy coś, żeby się w ogóle poznać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelek zmienila sie nieco
wczesniej miala inne zapatrywania. sciemnia ze ma 5 lat te same poglady :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chyba większość ludzi najpierw przechodzi jakieś koleżeństwo czy coś, żeby się w ogóle poznać " tak właśnie wiekszość ludzi robi, tylko słowo koleżeństwo z deko nie pasuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co żeby sobie skrócić drogę a raczej czas, i wskoczyć facetowi na pierwszej randce do łózka, a kto powiedział ze ja sie zakochuję od razu, pierw trzeba sie chyba poznać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia nie czepiaj się :P mam na myśli znajomość nie będącą jeszcze związkiem. mniejsza o terminologię :classic_cool: jak zwał tak zwał, ja to nazywam 'znajomością z podtekstem' :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jezdzisz na rowerze? ale takim normalnym nie stacjonarnym na siłce " tak, lubię jeździć na rowerze - a czemu pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a to nie można najpierw poznać i znać jakiś czas, potem zakochać i na 1 czy 2 randce iść do łóżka z panem już trochę znanym? " ale nasza dziewica pójdzie tylko z gościem, który ją będzie kochał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym ciutki widzi tylko 2 rodzaje zachowań... wskakiwanie do łóżka obcemu facetowi i seks tylko z takim, który się zakocha - żadnych pośrednich możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poza tym ciutki widzi tylko 2 rodzaje zachowań... wskakiwanie do łóżka obcemu facetowi i seks tylko z takim, który się zakocha - żadnych pośrednich możliwości " Albo tak po prostu tłumaczy/usprawiedliwia swoją dziewiczą sytuację, dla uspokojenia co by ją tam nie niepokoiło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
' ale nasza dziewica pójdzie tylko z gościem, który ją będzie kochał... " no to powiedzmy po 10 miesiącach znajomości pokochają się i potem po miesiącu pójdą do łózka :classic_cool: nie dokuczaj dziewicom 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×