Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kosmonautka2

faceci - dlaczego mowicie NIE

Polecane posty

no pewno, że nie, ale masz oryginalne podejście do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ci sie nie podoba w tym stwierdzeniu - mi sie nie podoba?? chociaz najbardziej lubie - kochać się ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"90% mojej retoryki tutaj nastawiona jest na wywołanie oburzenia i zniesmaczenia u czytających te słowa, nie mających dystansu do rzeczywistości kobitek" po co? co daje prowokowanie zupełnie obcych ludzi? poważnie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 2,5 miesiąca jestem szczęśliwym mężem cudownej kobiety i tym bardziej cenię ją sobie patrząc na inne kobiety gratuluję i życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niezbyt lotny jesteś. zaliczyłam cię do grona "niektórych" " Ty za to lotna jak woda w toalecie, skoro nie zauważasz, że celowo nie przyjmuję Twoich aluzji co do mojej postawy... A co do dziewic - wybacz, ale jeśli szukałbym dziewicy w interesującym mnie przedziale wiekowym, czyli 25+ to miałbym albo psycholkę, albo wariant jak wyżej kolega opisał - taką, która jakimś dziwnym cudem nie miała faceta i jak ją rozdziewiczę, to pójdzie w długą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfsdfa
Wszystkie odp sa w serialu Bundy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po co? co daje prowokowanie zupełnie obcych ludzi? poważnie pytam." zabawa w wolnych chwilach... ludzie bez dystansu są dla mnie zabawni, a głupi są zabawni podwójnie (głupota to jakaś taka kwalifikowana forma braku dystansu) np taki topik o laskach z facetami siedzącymi w więzieniu - boki zrywać można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Komiczne czy Ty nie wiesz, że ich kofane miśki to za niewinność tam siedzą? Ukradł? Widocznie było mu niezbędne. Pobił? Bo to takie męskie. Zgwałcił? Jest mężczyzną a każdy mężczyzna ma potrzeby. Zabił po pijaku na drodze? Wódkę mu podstępęm wlali do gardłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty za to lotna jak woda w toalecie, skoro nie zauważasz, że celowo nie przyjmuję Twoich aluzji co do mojej postawy..." lotny to może być gaz, a woda w toalecie - co najwyżej bystra :P taki niuans językowy, ale jednak znaczący dla osób z zacięciem humanistycznym :D jak na bożyszcze grupy pań z kafe po 30stce jesteś wyjątkowo nudny, a jak na prawnika - bardzo kiepski w retoryce i argumentacji :) na szczęście laski lecą na kasę i zawsze jakaś na takiego poleci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komik:) kurwa:) wystarczyło napisać: dziękuję albo : chuj ci do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba muszę w nową klawiaturę zainwestować bo ta już niewyrabia... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet, lat 34, jest cholernie związany ze swoją rodzinką - mama, tatą, rodzeństwem. Od niedawna mieszkamy razem, bo dzielia nas spora odległość, jednak facet mówi mi że tutaj się męczy, nie szuka tu pracy, bo twierdzi ze nie znajdzie. On nie wyobraża sobie życia z dala od rodziny (swojej, nie tej która niby chciałby założyć). I co ja mam powiedzieć o takim facecie? Chciałam tutaj napisać jakieś pozytywne cechy o nim ale nie potrafię nawet. On widzi tylko siebie i swoją rodzinę i chyba ma gdzieś zakładanie własnej, bo jest na to zbyt leniwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do dziewic - wybacz, ale jeśli szukałbym dziewicy w interesującym mnie przedziale wiekowym, czyli 25+ to miałbym albo psycholkę, albo wariant jak wyżej kolega opisał - taką, która jakimś dziwnym cudem nie miała faceta i jak ją rozdziewiczę, to pójdzie w długą... ani nie jestem psychiczna, ani nie zamierzam iść w długa, czy to tak ćeiżko zrozumieć że można taką decyzję podjąć świadomie...jak juz sie tyle czeka to po co to zmarnować i iść szukać gdzie indziej to bez sensu i sie logiki nie trzyma, gdybym chciała sobie przetestować nowe modele -to już dawno zaczęłabym to robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy to tak ćeiżko zrozumieć że można taką decyzję podjąć świadomie...jak juz sie tyle czeka to po co to zmarnować i iść szukać gdzie" To nie trzeba było czekać tylko szukać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym wolała nie czekać, ale cóż praca, studia itp nie by6ło czasu rozejrzeć się wokoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tez bym wolała nie czekać, ale cóż praca, studia itp nie by6ło czasu rozejrzeć się wokoło" No zobacz, tak wiele dziewczyn dało radę a ty biedna na lodzie zostałaś bo czasu brakowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ani nie jestem psychiczna, ani nie zamierzam iść w długa" wybacz, ale skoro nie wiesz czym jest seks, nie znasz jego smaku to nie wypowiadaj się jak będziesz się zachowywać gdy go poznasz... to tak jakby nigdy nie spróbować alkoholu i twierdzić, że na pewni nie będzie się miało do niego pociągu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baaardzo ciekawy temat, widac tutaj wieeeelu sfrustrowanych facetow. Panowie czesciowo macie racje, ale wylewajac tak zale wychodzi z was z deczka cynizm, obluda, troche tez egoizm. Sa tez tacy, ktorzy chca brylowac jak "komiczne" ale wychodzi tylko jeszcze glebsze rozdarcie hehehe :) Ale prosze o tekstyd alej. A i pani od kontaktow z ksiedzem podziekowal, to nei dla Ciebie temat, idz sobie, a kysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" komik k**wa wystarczyło napisać: dziękuję albo : ch*j ci do tego" napisałem, ale mnie zablokowało, dlatego musiałem odczekać ileś tam, zanim się wyśle wypowiedź.. masz ją powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wygrała pierwsza opcja:P proszę cię bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wychodzi z was z deczka cynizm, obluda, troche tez egoizm.ę Obłuda to wam się kłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lotny to może być gaz, a woda w toalecie - co najwyżej bystra" skoro lotny może być tylko gaz, to czemu sama wcześniej użyłaś tego określenia do człowieka? to tylko niuans językowy, ale dla ludzi dbających o konsekwentność wypowiedzi ma znaczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rożen, ale jam jest facetem, no przykro mi, ale to widac. Sami szukaja niewiadomo czego, a od siebie niewiele moga dac hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie, piszcie faceci ciekawa jestem jakie jeszcze wady maja kobiety:-D hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a od siebie niewiele moga dac hehe " Bo takie mamy czasy teraz, że trzeba mieć coś i być kimś aby powiedzieć kobiecie, że się ją kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Generalnie małżeństwo nie jest mężczyźnie do niczego potrzebne... Mężczyzna nie ma z niego żadnych korzyści, tylko obowiązki i po prostu mało jest kobiet, które zasługują by warto było się dla niej tak poświęcić" niektórzy mężczyźni chcą mieć dzieci, czyli - kierując się wrodzonym instynktem - przekazać dalej swoje geny, a tak się składa, ze społeczne konwenanse w tym przypadku nie są bez znaczenia plus efekt uboczny w postaci znacznie ułatwionego "dostępu do seksu" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" skoro lotny może być tylko gaz, to czemu sama wcześniej użyłaś tego określenia do człowieka? " bo to przenośnia była człowieku 😴 podobnie jak "dumny jak paw". oczywiście możesz napisać "dumny jak świnia", ale chyba widzisz różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×