Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamila 65

odchudzajmy się razem

Polecane posty

Gość chudnijmy razem
ja chyba do was wrócę bo mimo wszystko i tak ciągnie mnie by wejść na forum to.kamila a na czym polega 10 dniowa co ty teraz na niej jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem... Miałam krótkie spotkanie... ja już po dwóch kefirkach z tego jeden prawie cały wylał mi się na dywan w firmie:( jak pech to pech... ale nic kupie sobie jeszcze jeden na kolacje jak będę do domku wracać... kamila65 a tobie jak mija dzień? nie ciągnie cie do zakazanych produktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Widzę, że dietujecie na całego ;) Ja dzisiaj wstałam bladym świtem (dosłownie) i poszłam pobiegać. 3 minuty biegu, 3 marszu i tak przez pół godziny. Mało, bo mało, ale to dopiero początek. Jutro zaczynam A6W i tak jeszcze wczoraj przemyślałam sprawę z dietami, i doszłam do wniosku, że na początek ta Wasza dziesięciodniowa dieta nie jest zła ;). Się zaopatrzę w kefir i goł . BTW jestem z podkarpackiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
tzn ja na niej jeszcze nie jestem, od poniedzialku dopiero xzaczynam bo w sb wesele i bedzie obzarstwo troszke :( a dzisiaj sobie robie tylko dzien kefirowy bo sie dobrze po nim czuje. wiec od poniedzialku: 1 dzien: kefir 2 kefir 3 ser bialy 4 ser bialy 5 jajka 6 jajka 7 mieso gotowane 8 mieso gotowane 9 owoce i warzywa 10 owoce i warzywa WSZYSTKO W DOWOLNYCH ILOSCIACH no i picie; kawa, herbata, duzo wody... o fajnie motylku ze masz motywacje... ja niestety zero... ale jest za goraco!! jak troche zejdzie w dol to wtedy zaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnijmy razem
o to nawet mogę się do ciebie przyłączyć.da się zjeść to.może od jutra zacznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, jak czytam to forum, to aż chce mi się odchudzać ;). A mam do zrzucenia 15 kg. Pomyślcie, dajmy na to we wrześniu będziemy szczuplejsze, ładniejsze, szczęśliwsze ;). Szczęśliwsze przynajmniej z racji swojego wyglądu. Jak dla mnie zacznie się szkoła, co w sumie też jest pozytywnym faktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaa1992
Czesc dziewczynki!!! No ja od dzis mialam sie odchudzac ale musialam tzn chcialam pojechac do kolegi do pracy (bo jest fotografem:) ) i przed wyjazdem nic nie jadlam, bo nie mialam czasu. Po drodze kupilam sobie pieczywo chrupkie wasa, by je jesc u niego, ale u zjadlam u niego 2 kawalki pizzy i nic wiecej nie jem dzis. Takze dzionek o dwoch kawalkach pizzy. Jutro juz racjonalne, reguralne odzywianie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
no mnie tez sie wlasnie podoba ta 10dniowa. nie! Karolcia poczekaj na mnie i w ndz zaczniemy co??? zeby byla motywacja...:) motylek wlasnie jakby nie forum to nadal bylabym taka jakbylam, co ja mowie gorsza!! a tak to wiem ze nie moge was zawiesc. ewelinka nie przejmuj sie, pij dzisiaj duuuzo wody a wieczorkiem z jedno jabluszko zjesz na kolacje i bedzie ok:) i od jutra zaczniesz z nami na nowo. ja dzisiaj tylko o kefirku, ale powiem wam ze o wiele lepiej sie czuje niz np co w tamtym tyg jadlam warzywa, pieczywo itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnijmy razem
ok kamila to od niedzieli,a jutro zrobię zakupy do diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
ok to fajnie:) a ja jestem teraz, ale pozniej juz raczej dopiero wieczorem....:( jade do rodzinki cos tam pomoc i potem musze zrobic sie na bostwo, tzn doprowadzic sie troche do porzadku przed jutrem:) paznokcie, maseczka i takie tam:) 3majcie sie :D moje małe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) Dzisiaj zaczęłam dziesięciodniową dietkę. Piję od rana sam kefirek, wodę i herbatę. Jest fajnie :) Rano nie pobiegałam, bo nie wstałam wystarczająco wcześnie. Może lepszym pomysłem byłoby bieganie wieczorem? Wypróbuję dzisiaj i się przekonam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mootyl Ja jestem na 10 dniowej drugi dzień i jest super:) tylko ze ja piję maślankę bo bardziej ją lubię, dziś rano miałam już taki super płaski brzuszek i ogólnie chyba działa ta dietka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnijmy razem
hej. a ja muszę się pochwalić bo zeszłam poniżej 8. a było jakieś 82 lub więcej :-( 79.7 teraz ważę .jeszcze tak minimum 7-8 kg i będę mieć wagę w normie.a właśnie znacie dobry kalkulator BMI ?bo mi na jednym tak a na drugim inaczej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnijmy razem
super stronka z bmi .wszystko pokazuje od razu.i tylko do normalnej wagi braknie 6,75 kg. motywacja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
witajcie kochane moje :* co tam u moich dietowiczek? :) ja sie wkurzylam bo dzis sie zwazylam i nic w dol... ale pocieszam sie ze nie w gore:D powiem wam ze brzuszek mam super plaski-jakiego nie mialam daaawno, tylko jeszcze te boczki mnie doprowadzaja do szału ......ale jest dobrze, do przodu heheh:) dzisiaj to wesele wiec juz potem nie będę, jeszcze do fryzjera i takie tam:) kurde szkoda ze jest tak goraco, ale z 2 strony moze nie bede musiala jesc tyle... ale tanczyc sie nie bedzie dało ale i tak trzymajcie kciuki, zeby wszystko bylo ok. dzis sie troszke zlamie, a od niedzieli albo pn 10dniowa z karolinką, moze ktos jeszcze z nami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHUDNIJMY RAZEM
hej.dobrze że nie w górę waga idzie . oj tam raz ci się nic nie stanie chyba jak pogrzeszysz na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaa1992
To milego wesela Kamila zycze!!! :) JA sie dzis zwazylam i waze 57.5, a w sumie od dwoch dni sie odchudzam wiec musialam wazyc grubo ponad 58. :( No ale nic... Mam nadzieje ze waga bedzie spadala w dol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnijmy razem
cześć kamila .jak tam wesele było? w sumie to dobrze że zaczynamy dietę od kefira ,znaczy tobie potrzebny na pewno ,bo na kaca :-) ale tak na serio to może i te kefiry są lepsze na upały .a maślankę mrągowską owocową można pić ?czy tylko kefir?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
hej laseczki!!! co tu tak cicho???????? powiem wam ze sie pilnowalam wczoraj:) z jedzonkiem heheh ale spoko bylo:) potanczylam... ale mi jest goraco! zaraz sie udusze chyba... dzis bede leniiuchowac. oo super ewelinkaa w takim razie zaczynasz:) oby tak dalej mowcie co u Was kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
o w tym samy momencie sie odezwalysmy heheh:) no ja dzisiaj piję tylko maslanke raz normalną a raz truskawkową bo mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnijmy razem
ja właśnie dopiero jem kefir jakiś lekki pisze i o % tłuszczu.naturalnej maślanki nie lubie ,ale mam owocowa brzoskwiniową ,owoce leśne ,i truskawkowa.smakołyki męża ,to mu "ukradnę "jak najdzie ochota na maślanke.ale ogólnie nie jestem głodna bo to przez ten upał .ale skoro jeść trzeba na tej diecie ,to myślę że za kefirem 0,5 l przeżyję .dobrze że można kawę pić. polecam na takie upały herbatę z cukrem i cytryną (lub kwaskiem cytrynowym) jak wystygnie herbata , to włóż do lodówki na schłodzenie. lepsze niż napoje ,soki które mi się przepiły już. a co do tego chłopaka ?to coś będzie z nim? kamila podam ci adres meilowy ,napisz swoje gadu to pogadamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaa1992
Hej!! Jakos zapominam o tej mojej diecie... Ciagle sie cos dzieje... Nie wiem czy slyszalyscie o wypadku w zakopanem we wtorek... Zginal tam chlopak z ktorym sie kiedys na imprezie bawilam, jeszcze jego zdjecie mam w tele i jego numer...:/ A dopiero wczoraj sie o tym dowiedzialam. Dzis wazylam 57,2, a wczoraj zjadlam i kawalek ciastka u kolezanki i kilka paluszkow.... Ciekawe jak bedzie jutro z waga... Dzis jadlam pieczywo wasa, kilka paluszkow i leczo... Jeszcze zamierzam cos zjesc ok 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deelllaaaa
hej dziewczyny chyba czesciej musze odwiedzac topik bo nie jestesm w temacie;) przez weekend (nocne zycie) robi sowje takze nie jestem z siebie do konca zadowolona... ale wzielam sie od dzisiaj juz tak bardziej rygorystycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnijmy razem
ja też nie jestem do końca z siebie zadowolona bo miałam dziś jeść tylko kefir ...ale zjadłam tez pomidor ,i podjadałam szparagi ...ale to nie duży grzech bo mają mało kalorii warzywka te .gorzej że właśnie wcinam loda .1/4 część z kilogramowego opakowania zjadłam już i szczerze to mam ochotę na jeszcze :-( ale jutro będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
dziewuszki jakos taka zaganiana jestem lekko:) kurcze lody dzis zjadlam.... jutro jade do babci pewnie troche u niej posiedze, ze 2 nocki czy cos... w koncu trzeba cos bo sie obrazi:) no i musze cos pomoc... takze nie bedzie mnie.....:( trzymajcie sie kochane moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze i ja sie tu przylacze dzietowalam sie ladnie a teraz jakas masakra mialam rodzinna impreze i dzis na wadze 60 znowu.. widze ze probujecie tu tez 10 dniowej a byla ktoras z was na samych kefirach abbo czyms takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnijmy razem
witam koleżankę nową .ja właśnie dziś wyczytałam o tych kefirach .1 wypiłam ale te lody były już nie potrzebne ...ale mam zamiar na kefirach jechać dalej samych ...mam nadzieję że się schudnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zostalo 5 dni do wyjazdu i chyba bede na samych kefirach ewentualnie doloze jakis serek wiejski albo cos takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaa1992
Hej! :) Chyba jako pierwsza dzis napisze... Nie wazylam sie, bo jadlam wczoraj ciastka i pilam piwo i nie chcialam sie dolowac dzisiejsza waga... :) Teraz zjadlam surowke i jest mi lepiej, bo wczesniej energii nie mialam w ogole jesc mi sie chcialo... :( A jak tam wam idzie dzisiejsze odchudzanie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×