Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamila 65

odchudzajmy się razem

Polecane posty

Gość chudnijmy razem
ja sobie zrobiłam stacjonarny w garażu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnijmy razem
i gdzie uciekłaś koleżanko?oby nie do lodówki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deelllaaaa
Hej dziewczyny chetnie sie do Was przyłącze;)codziennie sobie powtarzam ze od dzisiaj sie biore i tak mija dzien za dniem i nic... ale postanowilam ze od jutra zaczynam na 100% moze napisze cos o sobie mam 167 cm waze 61 kg. cel:57:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
jestem jestem:) nie do lodowki-na szczescie:) pozmywalam troszke... i ogarnelam w domciu... a ty co tam porabiasz? co zazwyczaj jesz na sniadanko? mam nadzieje ze nie zawsze kromeczki...? ooo witam deelllaaaa !!! :) bardzo dobrze trafilas jesli tak jak my zmagasz sie ze swoim cialkiem i codziennie jest to samo: od jutra od jutra...:) bedziemy razemz Toba:) ja zaczelam od wczoraj, chudnijmy razem-od 3 dni, a mademoisele od chyba od kwietnia:) jesli czytalas wczesniejsze wypowiedzi to wiesz ze ja od 2 lat zmagam sie z tym problemem, no i ehfekt jojo... ale teraz bedzie inaczej co nie....? no wiec powiedz nam cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnijmy razeem
co porabiam?nic,patrzeę jak mąż loda wcina :-( a ja nie mogę na to sobie pozwolić.puki co daje radę ,już po 18 a ja nie zjadłam nic. witam nową koleżankę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
ojejjjjj prosze nie mow mi o lodach bo to moja najwieksza slabosc.... poprostu kocham!!! byl taki czas ze jadam lody na sniadanie, na 2 sniadanie na obiad i kolacje.... koszmar-ale nic nie poradze ze to moja milosc... ale cvzas od czasu pozwalam sobie np na big milka czy top milkera z sorbetem truskawkowym, bo hjak patrzylam to maja mniej kalorii niz niektore jogurty, wiec w upalne dni jak najbardziej sobie pozwalam... szkoda ze juz truskawki sie skonczyly bo to tez moje ulubione owoce. a i podaj swoje imie albo jakis nick bo nie bede pisac do Ciebie "chudnijmy razem"... o ktorej wstajesz tak mniej wiecej codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deelllaaaa
Kamila rozumiem Cie bardzo dobrze ... cos o sobie ,wiec mam 23 lata studiuje dziennie , teraz mam wakacje,szukam pracy na czas wakacyjny mam nadzieje ze cos znajde ... bardzo chcialabym schudnac lepiej poczuc sie ze soba zalozyc krotkie spodenki t-shirt obcisly i nie myslec o tym ze tu boczek tam boczek;) a przede wszystkim miec lepsze samopoczucie... mam nadzieje ze razem wytrwamy i osiagniemy swoj cel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina-chudnijmy razem
truskawki też lubię.a jak tam przejażdżka rowerem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
delllla noooo... masakraaa:) wlasnie... i jesczze my sie najlepiej rozumiemy bo mamy ten sam problem, koszmar poprostu... a najgorzej jak sie ma przyjaciolki szczuple... ja mam 3 takie najlepsze przyjaciolki i wszystkie sa chude !!!!!!!!! i one nie zruzumieja nigsy mojego nieszczescia!!! są kochane ale to nie to samo jak sie ma kolezanke ktora rowniez ma tendencje do tycia... zawsze: idziemy na impreze, czy tam zapraszaja mnie gdzies a ja tylko..........: nie, mam cos do zrobienia czy odpowiadam jakims beznadziejnym pretekstem ze mamie pomagam w domu czy cos!!! a tak naprawde nie mam sie w co ubrac albo czuje sie gruba bo jedna w towarzystwie gdzie sa szczuple.....! mam juz tego dosc! mam duzo modnych i nie starych ciuchow w ktore mam sie wcisnac pod koniec sierpnia!!! mam dosc ukrywania sie pod bluzami i dosc nie cwiczenia na w-fie! dla mnie zawsze liczy sie mobilizacja od innych dlatego tez uwazam ze to grono, ze sobie pomozemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
delllla noooo... masakraaa:) wlasnie... i jesczze my sie najlepiej rozumiemy bo mamy ten sam problem, koszmar poprostu... a najgorzej jak sie ma przyjaciolki szczuple... ja mam 3 takie najlepsze przyjaciolki i wszystkie sa chude !!!!!!!!! i one nie zruzumieja nigsy mojego nieszczescia!!! są kochane ale to nie to samo jak sie ma kolezanke ktora rowniez ma tendencje do tycia... zawsze: idziemy na impreze, czy tam zapraszaja mnie gdzies a ja tylko..........: nie, mam cos do zrobienia czy odpowiadam jakims beznadziejnym pretekstem ze mamie pomagam w domu czy cos!!! a tak naprawde nie mam sie w co ubrac albo czuje sie gruba bo jedna w towarzystwie gdzie sa szczuple.....! mam juz tego dosc! mam duzo modnych i nie starych ciuchow w ktore mam sie wcisnac pod koniec sierpnia!!! mam dosc ukrywania sie pod bluzami i dosc nie cwiczenia na w-fie! dla mnie zawsze liczy sie mobilizacja od innych dlatego tez uwazam ze to grono, ze sobie pomozemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
delllla noooo... masakraaa:) wlasnie... i jesczze my sie najlepiej rozumiemy bo mamy ten sam problem, koszmar poprostu... a najgorzej jak sie ma przyjaciolki szczuple... ja mam 3 takie najlepsze przyjaciolki i wszystkie sa chude !!!!!!!!! i one nie zruzumieja nigsy mojego nieszczescia!!! są kochane ale to nie to samo jak sie ma kolezanke ktora rowniez ma tendencje do tycia... zawsze: idziemy na impreze, czy tam zapraszaja mnie gdzies a ja tylko..........: nie, mam cos do zrobienia czy odpowiadam jakims beznadziejnym pretekstem ze mamie pomagam w domu czy cos!!! a tak naprawde nie mam sie w co ubrac albo czuje sie gruba bo jedna w towarzystwie gdzie sa szczuple.....! mam juz tego dosc! mam duzo modnych i nie starych ciuchow w ktore mam sie wcisnac pod koniec sierpnia!!! mam dosc ukrywania sie pod bluzami i dosc nie cwiczenia na w-fie! dla mnie zawsze liczy sie mobilizacja od innych dlatego tez uwazam ze to grono, ze sobie pomozemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
nie pojechalam jednak... dziewczyny cos im wypadlo, z reszta im to sie nie chce jezdzic po co jak sa chude jak patyki... :( :( a samej to wiesz... ale nie no od jutra sama biegam albo jakas gimnastyka:) tylko musze wiecej jesc bo dzis to bylam taka slaba ze musialam sobie potem podjesc... i tak juz zgrzeszylam...:( ale od jutra no dzisiaj to bede caly czas bo nigdzie sie nie wybieram ani nie mam zadnej robotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina-chudnijmy razem
zapomniałam odpisać na pytanie twoje.wstaje tak 7-8 jak mi się zechce.ale przeważnie koło 7.co jem na śniadanie? różnie.czasem jem pózne śniadanko czyli około 11 .przeważnie kanapkę z warzywami i wędliną ale bez chleba,taki rulon zwijam w sałacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deelllaaaa
Tez musze sie zmobilizowac do cwiczen;) dla mnie nagorsze sa slodycze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina-chudnijmy razem
a ja mam takie pytanie nie związane z odchudzaniem.da się na tym samym laptopie założyć drugie gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
a ja wlasnie jakos rano mam bardziej ochote na mleko czy jogurt tylko potem odbija sie na reszcie dnia bo mam wiekszy apetyt... dzisiaj juz nic nie bede jadla, a jutro rano zjem solidne sniadanie, potem z 45 min biegania i potem do konca dnia juz bede mniej jadla i pila wode i herbaty mojeeee...:( ja jak nie sa wakacje to musze wstac 4.45 :( bo 5.40 wychodze, 6.00 autobus-bo ucze sie jeszcze.... a teraz wreszcie wakacje....... to tez tak 8 codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deelllaaaa
karolina pewnie ze tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deelllaaaa
Kamila ile amsz jesli to nie tajemnica;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
nie tylko twoja-- slodycze to takze moj i wiekszosci wrog:) ale od jutra cwiczymy ok? da sie napewno.. wiem bo moj brat ma swoje, dziewczyny i moje-mamy wszyscy na hasla, ale nie powiem ci jak bo ja nie zakladalam sobie, tylko on. a teraz pisze z normalnego kompa i tez mam 3 gg-swoje siostry i brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina-chudnijmy razem
a ty studiujesz czy w średniej? nie pozazrościć godziny wstawania.ja wstawałam pół podstawówki o 6.na autobus.potem jak dostałam prawko to o 7 ,nawet po trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deelllaaaa
Kamila ile masz lat jesli to nie tajemnica?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
jeszcze ostatni rok sredniej.... niestety... teraz bedzie matura studniowka... noo przed 5 wstac jesczze w zimie to jest masakra a dojsc w ciemnosci na przystanek to nie lada wyzwanie mowie wam... potem jakies studia trzeba zaczac... co studiujecie? to co ze nie gadamy tylko o odchudzaniu ale trzeba cos o sobie chociaz bo zglupiec mozna przez te diety... opowiedzcie wiecej o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina-chudnijmy razem
o to fajnie że się da.wiecie co ,chciałam schłodzić sobie herbatkę.otwrzyłam lodówkę i piękny widok ujrzałam ,schabowego z obiadu....ale niestety to był męża obiad nie mój :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
o kurczaczek:) nie latwo obejsc sie takim widokom:D ale rozumiem ze nie skusilas sie...?:) nie wolno!! nie pozwalam karola! :) ja napewno po ciazy bede miala wielkie problemy z wroceniem do formy, juz to wiem bo jak juz teraz mam problemy to co dopiero w pozniejszym zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina-chudnijmy razem
o a ja już prawie uwierzyłam że ty w ciąży jesteś! i chciałam cię opier... że nie można się odchudzać wtedy tylko jeść zachcianki np .kiszone ogórki z miodęm i bkanapką z boczkiem :-) :-) :-) nie skusiłam się ale -narazie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deelllaaaa
to mloda dziewczyna jestes;) studiuje Geografie specjalizacja klimatologia i ochrona atmosfery:)a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina-chudnijmy razem
witam nową koleżankę .przyłączaj się ,i bez obrazy ,ale do tej pory ja się tak czułam przy nich :-) Kamila ,tylko dziwnie byłoby dla tego chłopaka brać cię w pakiecie 2w 1 ,skoro do niego startujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina-chudnijmy razem
a ja skończyłam administrację , rosyjski i bezrobocie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zaproszenie :) To teraz ja robię jako największa zwierzyna w stadzie ;) Ja mam 27 lat i pracuję w firmie szkoleniowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×