Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamila 65

odchudzajmy się razem

Polecane posty

Gość kamila 65
kamila83 cos t ywcale nie jestesmy motylkami-powaznie... kazdy ma inna przemiane materi i inne wymiary... takze nie boj sie i smialo do nas dolaczaj opowiedz nam swoja cala historie nie no cos ty!! nie jestem i nie zamierzam:) narazie, po slubie heheh:) a ty karola nie chcesz narazie? delllla eee tam mlodziutka, tak ci sie wydaje ze jestem mloda i nie powinna sie odchudzac ale naprawde jestem gruba, tzn grubsza niz inne no i lepiej teraz jakos zaczac niz przez cale zycie sie meczyc... ja widze po swojej mamie teraz... ma prawie 50 lat i cale zycie pulchna, to tez po niej w genach mam ta tyendencje... :( ale z wami wytrwamy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
oj kobitki nie ma co sie licytowac i takie tam..... nie ma co sie oszukiwac trzeba nazwac rzeczy po imieniu -wszystkie jestesmy "grubsze" i mamy cos do zrzucenia bo inaczej nie odwiedzalybysmy tych forum, i stronech poswieconych odchudzaniom... mam nadzieje ze pod koniec sierpnia bedziemy szczesliwe i zadowolone... :) nie no cos ty tylko tak ogolnie o tej ciazy powiedzialam, bo moja mama po kilku ciazach bardzo tyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, ja tez mam geny "po mamusi" ;) Tez w ciazy baardzo tyla i pozniej tak zostawalo, czasami pare kg stracila.. Ja bym chciala schudnac i miec wreszcie swiety spokoj, bo juz ponad rok zyje dietami i nic z tego nie wyszlo. Teraz MZ i efekty musza byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina-chudnijmy razem
karolina 83 w jakej firmie szkoleniowej pracujesz? na jakim terenie działacie ? bo jak podlaskie to chętnie się dowiem szczegółów. kamila - aj trzeba by było ,wkońcu coś na poważnie o tym myśleć .no ale co jakiś czas mam rozmowe o pracę i w ciąż mam nadzieję że dostanę robotę tą...i tak czekam i pozatym mąż sam pracuje .ale może w tym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w wlkp, ale szklenia robimy praktycznie na terenie calej Polski:) Najwiecej opiekunczych, aktywizacyjnych, z zakladania spoldzielni socjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
znajdziesz spokojnie i cierpliwosci... wem jak jest teraz ciezko... ja po maturze mysle wyjechac na 4 m-ce gdzies pracowac... jak dobrze bedzie to zrobie sobie rok przerwy i dalej pracowac... zobaczymyyyy.... no moja mama strasznie tyje... tyle ze ona jak sobie cos postanowi to moze nie jesc i jakos tam chudnie, niestety ja tak nie mam.... zmagam sie z tym... jeszcze najgorsze ze sie tego wstydze i zawsze ukrywam te moje diety i "niejedzienie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w wlkp, ale szkolenia robimy praktycznie na terenie calej Polski:) Najwiecej opiekunczych, aktywizacyjnych, z zakladania spoldzielni socjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w wlkp, ale szkolenia robimy praktycznie na terenie calej Polski:) Najwiecej opiekunczych, aktywizacyjnych, z zakladania spoldzielni socjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
to ciekawa praca mysle?? czesto wyjezdzacie karolina83 ? kurde ja tez nie wiem co mam wybrac... jaki kierunek... chce na wakacjach zajac sie odchudzaniem zeby juz w roku szkolnym nie myslec o slodyczach tylko skupic sie na nauce:) a karolina83 masz faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina-chudnijmy razem
Karolina 83 -a to nie .myślałam że może coś pod kątem administracji... kamila-ja bym chyba nie mogłam wyjechać za granice ,sama.mój mąż,a wtedy jeszcze chłopak miał okazję wyjechać ,na rok.załatwił wszystko prawie ,ale nie mógłby mnie zostawić .i bardzo dobrze :-) ale rozumiem jak trzeba to trzeba jechać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
rozumiem cie, jakbym miala faceta to tez-w zyciu bym go nie zostawila... ale jak narazie nie mam, a co bedzie za rok-zobaczymy... no i musze teraz zapisac sie na prawko... zobaczymy.... nie jadlas nic od 14...? o matkooooo .. czy zjadlas cos jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina-chudnijmy razem
nie jadłam nic od 14 .wypiłam chyba litr zielonej herbatki ,jakoś mnie za bardzo nie ssie ani nie burczy w brzuchu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
o no to jak nie masz glodu to nie jedz masz racje... ja od 7 bodajze nie jem... ale od jutra juz rygorystycznie podchodzic zaczynam... bo dzisiaj to zmiękłam...;/ to co porabiacie dziewczyny w wolnych chwilach hm? oczywiscie nie mam na mysli sportow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
najgorsze jeszcze ze za jakis tydzien bede miala przymiarke sukienki na wesele!!! bo szylam.... szlak!! jak nie wejde to nie wiem co zrobieeee... kochane widze ze cos was nie ma juz...:) ja tez juz bede spadac... bede jutro z ranca:) badzcie musimy sie podzielic naszym menu:) powodzonka i nie budzcie sie w nocy z glodem- karolcia (bo malo zjadlas) haha...:) aaa!!! i nie wiem czy mi sie to uda ale mam zamiar jutro o 7 albo 8 wstac,zjesc i zaczac biegac... chociaz troszeczke watpie w moje zamiary. trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnijmy razem
sportów? :-) ja w wolnych chwilach kiedy nie uprawiam sportu :-) ,to pisze z tobą kamila. ale tak ogólnie to wynajduję różne zajęcia bo nudzę się ,sprzątanie gotowanie pielenie ogródka itp ja miałam problem zkafe albo z netem i nie mogłam wejść na stronkę tą. ale już jestem i spada bo nikogo nie ma. ja jak zasnę to nie siły żeby mnie obudzić ,no chyba że mój mąż.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila troche jezdzimy :) Co do studiow- wiesz jaka kase robia wykladowcy z psychologii w firmach szkoleniowych?? MASAKRA! karolina-chudnijmy razem jedz co 3 godz, inaczej metabolizm zwolni i nie schudniesz, powaznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila troche jezdzimy :) Co do studiow- wiesz jaka kase robia wykladowcy z psychologii w firmach szkoleniowych?? MASAKRA! karolina-chudnijmy razem jedz co 3 godz, inaczej metabolizm zwolni i nie schudniesz, powaznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila troche jezdzimy :) Co do studiow- wiesz jaka kase robia wykladowcy z psychologii w firmach szkoleniowych?? MASAKRA! karolina-chudnijmy razem jedz co 3 godz, inaczej metabolizm zwolni i nie schudniesz, powaznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnijmy razem
sportów? :-) ja w wolnych chwilach kiedy nie uprawiam sportu :-) ,to pisze z tobą kamila. ale tak ogólnie to wynajduję różne zajęcia bo nudzę się ,sprzątanie gotowanie pielenie ogródka itp ja miałam problem zkafe albo z netem i nie mogłam wejść na stronkę tą. ale już jestem i spada bo nikogo nie ma. ja jak zasnę to nie ma takiej siły żeby mnie obudzić ,no chyba że mój mąż.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnijmy razem
witam w ten piękny letni i pewnie upalny dzionek :-) ja w trakcie śniadanka już;2 kromki chleba wedlina sałata ogórek pomidor.kawa bez cukru i 1 bułka z serem . wiem ze chleba nie powinno się jeść ...ale te moje wczorajsze "wegetariańskie kanapki" trochę się przejadły :-) co do bułki to też pewnie nie można ,ale była mała i prawie nie słodka-a to w nagrodę że daję rady 4 czy 5 dzień. tylko ta kawa bez cukru to nie całkiem dobrze smakuje...ale dam rady jeszcze wypić ją. a jak tam u was? kamila mnie nie budził w nocy "mały głodzik" ten z reklamy danio :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki Ja juz od 8 w pracy, właśnie nadrobiłam zaległości i przeczytałam resztę topików. Nie uwierzycie ale wczoraj poszłam biegać i nawet dobrze mi poszło a po bieganiu jeszcze poćwiczyłam na brzuszek:) Ale jestem z siebie dumna....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja dzisiaj na sniadanko mam musli z rodzynkami i orzechami + jogurt owocowy :> Mi sie wydaje ze nie mam wolnych chwili za duzo :D Wczoraj do 20 pracowalam na kompie ;) W weekendy jade czasami nad jeziorko albo z facetem rybki polowic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudnijmy razem nie myślałaś żeby do kawy dodawać słodzik? Kawa wtedy jest dużo lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mademoisele w sumie jem 5 razy dziennie i bardzo tego pilnuje :) Nawyki tez zmieniam, , bo nie ma juz tyle winka, drineczkow co kiedys:) Jak mamy grill to pol kielbaski, kawalekczek mieska i salatke zjem :) Z tym, ze akurat do grilla o dziwo mnie nie ciagnie :) Jezdze na orbitreku, ale max 20 min, bo wiecej narazie wytrzymac nie moge. Nie chce jezdzic na "chama", bo wiem ze sie zniechece. Wole powoli sie rozkrecac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnijmy razem
do kawy się przyzwyczajam od niedzieli bez cukru to już może bez słodzika poradzę .ale może spróbuje z ciekawości jak smakuje ze słodzikiem. a kamila 65 zaspała :-) nie stawia się na ranną zbiórkę na forum :-) nie wiem ile obecnie ważę po kilku dniach ,ale chyba mi po cm ubyło :-) zaczynam się mieścić w za ciasne spodnie.albo mi sie tylko tak wydaje. żeby tak 5 cm zeszło mi z ud i łydek i z tyłka :-) byłabym szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze robisz, ja wczoraj tez jak biegałam to na początek bez zmuszania się żeby zakwasów nie mieć... Ale najważniejsze to żeby nie rzucić się na zakazane produkty, co do winka to ja codziennie piję mały kieliszek wytrawnego, są różne zdania na ten temat ale mi jakoś pomaga na trawienie więc nie odstawiam. Mam nadzieję ze wytrwasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudnijmy razem- faktycznie chyba ktoś zaspał, ale może zaraz do nas dołączy, a jak mija ranek? już po śniadaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×