Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

ja osobówką jeździć nie umiem dobrze co dopiero tirem :) na sprzęt budowlany czasem wchodzę, ale ruszyć sama się boję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona ja nic ciekawego:) Bylam dlugowlosa brunetka, ale zmienilam ostatnio fryzure:O pasemka sobie strzelilam 😭 glupia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytuje o prawku na TIR i patrze coz wyczytalam "Teraz o cennie: prawo jazdy kat. C- ok. 1600 - 1700 zł, kat. C+E 1600-1700 zł, kurs na przewóz rzeczy ok. 800 -900 zł, badania psychotechniczne to ok. 80 zł + łapówa jak będzie coś nie tak ok 100 zł w kopercie." ta koncowka..::D. hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxym - of course ;) W kwiatki - a te ceny to aby aktualne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrz ile to facet musi wydać żeby Tirówke .... kwiatku ty sie na bóstwo rób jak przyjade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja ide juz ... sie szykowac Maxym:)) Na razie , jade po syna.... uuuuch, bedzie awantura jesli sie okaze , ze baba g udezyla...paaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już myślałam, że to jakieś wasze regionalne określenie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioruny, deszcze i takie tam... Mam oczy pełne łez i jakoś pozbierać się nie umiem... Czy mężczyźni nie potrafią przyznać się do błędu???? Kurwa czy ja zawsze muszę być winna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle, to za czesto sie kontaktujecie:) musicie podczas pracy od siebie odpoczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ciągle chodzi o wczorajszy wieczór, w którym to jego poniosło, a do błędu się nie przyzna i nie przeprosi. Jeśli to ja zawinię to mam się łasić i przepraszać. Nie rozumiem takiego zachowania. Jestem wrażliwa, może nawet nadwrażliwa i on to wie, a w dupie ma. Ot tak na koniec tygodnia smucę.. Udanego Wam weekendu 🖐️ ja jutro w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazne czy miał powód, ze go poniosło.. facet tez moze miec gorszy dzien:) wyluzuj, pomilcz troszkę, zateskni i przeprosi :) do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak istnieje sprawiedliwość - oduczam małego od pieluch i co zrobił tatusiowi??? Zrąbał się na dywan :P juhuuu :P Denerwuję się bo powinnam już wyjeżdżać a pracy siedzę a auto muszę małżonowi przekazać żeby do pracy zdążył :o kkkkkk.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ona:) A co Ty tu ciemna noca robisz?:) W przedszkolu dobrze, znaczy sie pani powiedziala, ze to nei bylo nic zlego. Udezyla go w noge , wiec moze niechcacy...nie wnikalam juz. Na pewno powie jezeli sie to powtorzy:) Obejrzalam film na tvp1 i sie ....psssst poryczalam😭 tez tak masz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×