Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Łożka nie ma:(...odwołuję wszystkie zapisy na "noclegi", do odwołania! Były tylko trzyosobowe, ale to mnie nie kręci, jeszcze!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm - nie ma nikogo.... To nic, ogłoszenie jest zamieszczone, a w razie gdyby nawet, to materac się nadmucha i git.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e trzyosobowe to bedzie w sam raz dla mnie linger i mp :P a Ty na podlodze:D wlasnie skonczylam robic ruskie pierogi nei wiem co mnei naszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, bedziecie razem w jednym łóżku,tak jak wymieniłas, wg. życzenia ,...z tym że pod kluczem!:) Ja sobie zorganizuje coś zastępczego, do dyspozycji już wyłącznie własnej i gościa wyłonionego z codziennego castingu!?:P I tak nam będzie życie płyyyyyynąć!:):):)...i bedzie faaajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Co słychać ? :) Nie było mnie kilka dni i widzę, że topik rozrósł się jeszcze bardziej :D Jak zawsze to samo pytanie - odzywała się Nastka ? Wie ktoś co u niej ? A i jeszcze jedno, może ktoś słyszał - pisała tu niedawno babeczka, że idzie na randkę nazajutrz i że boi się że facet nie zapłaci za nią, a sama ma w portfelu 1,70 o ile dobrze pamiętam :) Wiecie jak skończyła się ich randka ? :D Bo tak mnie zainteresował ten temat a nigdzie nie mogę go znaleźć :) Pozdrawiam Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Co słychać ? :) Nie było mnie kilka dni i widzę, że topik rozrósł się jeszcze bardziej :D Jak zawsze to samo pytanie - odzywała się Nastka ? Wie ktoś co u niej ? A i jeszcze jedno, może ktoś słyszał - pisała tu niedawno babeczka, że idzie na randkę nazajutrz i że boi się że facet nie zapłaci za nią, a sama ma w portfelu 1,70 o ile dobrze pamiętam :) Wiecie jak skończyła się ich randka ? :D Bo tak mnie zainteresował ten temat a nigdzie nie mogę go znaleźć :) Pozdrawiam Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Nastką to,chyba jak z...Godotem!?:) - beznadzieja;)! Gościara, mająca 1,70 zł posagu pewnie kariery nie zrobiła, a jeżeli jej nie widać, to facet za nią nie zapłacił, i biedula odpracowuje teraz rachunek w pomywalni restauracji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agida🖐️:) MP jak zawsze neiz\awodna:) wierzcie lub nie ale pierogi mi wyszluy takie ze "niebo w gebie"! delekty\ujac sie nimi obejrze filmidlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Settt, wierzymy ci, wierzymy, że niebo w gębie,..az by sie chciało tez tego nieba.... Może znasz jakiś sposób na przekazanie odrobiny tej niebiańskiej ekstazy??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z czym te pierogi, bo nie doczytałam wcześniej albo nie napisałaś. Jak z kapustą i grzybami to zamawiam :) proszę mi szczelnie zapakować i jeszcze dzisiaj nadać paczkę, jak jutro dotrą to będę miała na obiad jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak wróciłam do postów wyżej i ... ruskie pierogi :( To nie chcę, takie to mam zamrożone i w każdej chwili mogę sobie wyciągnąć. A już miałam smaka [ chlip chlip]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :D A ja mam ochotę na coś dobrego. Jakąś sałatę z kurczakiem bym zjadła :P I ledwo żyję, ale przynajmniej wszystko się w miarę ułożyło w moich sprawach damsko-męskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) FAJNIE, to ułożenie się spraw d-m nie wynika czasem z emocji pooo..... udanej chwili", bo stan kompletnego wyczerpania, na który wskazuje oświadczenie "ledwie żyję", świadczyłby o tym prawie na pewno??:) Te stany euforii przemijają dość szybko, ale chęć ponownych doznań, na całe szczęście w nas pozostaje, i to napawa nadzieją na udany wypad. Wioskuję, że wspólny wyjazd został zaklepany ostatecznie i pakujesz walizy!? Uff, oby tak się stało a rzeczywistość przerosła oczekiwania.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do sałaty, to ja czasem przyrządzam ją w ten sposób, że dodaje taki dodatek: cebulka surowa w drobną kosteczkę, pieprz mielony, czarny lub lepiej biały, troszke oliwy, trochę octu, no i soli oczywiście. Spróbuj kiedyś, ma niesamowity smak:) Zdecydowanie jednak wole samą sałate, bez żadnych przypraw:) ( może z lenistwa:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Setuni
zrobię tylko tak 👄 i już mnie nie ma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjazd zaklepany, a porozumienie zostało zawarte bez seksu na zgodę ;) Ostatnio jakoś nie mamy czasu ani miejsca, ale odbijemy sobie nad morzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh:) ))))))))))))))))) ja bym tego "przybijania" nie zostawiał na później,.... co juz to juz, a póxniej może być jeszcze i sie okaże, że wyszło podwójnie od zamierzeń a to się liczy!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach! Jakbym była niezależna, to bym się z nim przybijała całe dnie i noce... Mmm... ;) Ale niestety jestem biedną studentką na utrzymaniu rodziców :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(..no tak, to problem , jak to sie mówi, natury zasadniczej. Rzeczywistość jest bezwzględna i okrutna, chociaz ślepa, zaraza jedna:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger pozdrawiam
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger pozdrawiam
i spij dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×