Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość Setunia mnie tu zaprosiła
a powinna się bać? boś ty pewnie podrywacz, kafeteryjny amant:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No maszzzz:)) To jaki tam ze mnie podrywacz!??:)) A bac się nie ma czego - zawloke do jaskini iii...już.;) tam miło,..ciepło, muzyka cichutka, leciutkie swiatlo, takie nastrojowe..itd.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłaaam! I, cholera, nic nie kupiłam :O :P Witam pomarańczko ;) A foty w bikini nie dam, bo będzie gorsząca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, nie będzie gorsząca na pewno, dawaj:). Szkoda, że zakupy sie udały bo to bardzo poprawia nastrój.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Setunia mnie tu zaprosiła
jaskinia straszna jest:P chyba, że to ta Wasza męska jaskinia, w której czasem się zamykacie, ale tam z kolei panuje samotnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Setunia mnie tu zaprosiła
Fajnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaskinia, o której mówię, jest fajna, to tylko ta symboliczna nazwa jest straszna. I nazwa ta jest celowo uzywana, żeby od samego progu zniewolić "zdobycz", żeby się nie broniła zbyt gorliwie , a własciwie ,żeby się broniła ale słabo takkk.... symbolicznie tylko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj będzie gorsząca :P Mam wieeelki tatuaż niczym kryminalistka ;) A co do zakupów, to myślę, że lepiej nic nie kupić niż kupić jakieś barachło. Może jestem za wybredna ;) Pogubiłam się i nie kapuję o co chodzi z tą jaskinią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Setunia mnie tu zaprosiła
ktoś tutaj ma wielkie marzenia:D Setuniu, wracaj! Romeo czeka! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaskinia symbolizuje miejsce, gdzie dawniejszy men przynosił zdobycz. Zdobyczą była zarówno zwierzyna, jako pokarm dla ciała, zdobyczą była też kobieta, jako pokarm dla "ciała" ale i ducha też!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAJNIE,...masz rację, lepiej nie gorszyć na forum,...może na priv będzie bezpieczniej!?:) )))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo, FAJNIE - masz nowa stopke chyba?:) Ale co Ty tez tam wypisujesz, to byłoby klęską dla...świata.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takich, na priv foty mam wysyłać? No way :P :D Może wstawię jakąś, ale jak wrócę, bo teraz to ja nie jestem przygotowana ;) A ja robię z mamą ciasto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o stopkę, to wczoraj oglądałam 66 niezapomnianych przebojów i tam się wypowiadał m.in. koleś z zespołu Leszcze (teraz prowadzi Tak to leciało). W każdym razie robili sobie jaja i tłumaczyli ten tytuł i jego konkluzja była taka, że "no woman, no cry" znaczy "nie ma kobiet, nie ma łez", czyli "bez kobiet jest lepiej" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Twojej stopki, to rzeczywiście mozna było to zrozumiec, przy odrobinie wysiłku - ale to za subtelne jak na mnie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kolację chyba zrobię gaspacho z pomidorów.. Ale nie chce mi się do marketu dymac po pomidory, bo mam z pięcset metrów, a kto wie czy nie pięcset pięćdziesiąt nawet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, ja to zjadłam 2 schabowe. To będzie całe moje jedzenie na dzisiaj, bo muszę pobiegać i na ok. 3 godziny przed nie mogę jeść, a potem to już będzie za późno na jedzenie. Życie jest ciężkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
500m? Ja biegam po 3-5 km :D Mogłabym pobiec po te pomidory jakbyśmy mieszkali blisko, ale tak to bez szans :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej:(... to rzeczywiście ciężkie, jak nie możesz sie solidnie ponapychać, ziem,niakami, surókami różnymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NNNN oj oj marudo jedna! lazisz obok mnie dopierom od kilku dniu!:D ledwie tydzien nawet nie;) troche pokory :P;) Linger zrob sie na czarno bo zaraz sie podszywy pojawia;) obejrzalam przefajna komedie rom milosc na zamowienie polecam bez zadnego ale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×