Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Obejrzę jak będzie w TV :P To moje jedyne "ale" ;) Surówką to bym się jeszcze napchała, ale ziemniakami to nie ma co. W ogóle napychanie się jest złe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie wow biegasz systematycznie?:) ale dwa schaboszczaki az wpierniczylas?:D ja zjadlam z polowe udka srednio sie najadlam ale tak chbya zdrowiej na kolacje jak zglodnieje to pomidorowa zrobie;) N nei amsz wlasnych pomidorkow?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak linie chcesz utrzymac to niestety..ziemniaczki tylko od święta:) Ja nigdy nie miałem problemu z utrzymaniem linii:)), więc trudno mi to zrozumieć, ale jakoś sobie wyobrażam po swojemu te rygory diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weglowodany podobno nalezy jesc przed wysilkiem a bialka po wysilku;) Fajnie film z 2006r to pewnei w tv juz nie raz byl N dni???????? o zgrozo;) za 65tygodni:classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygodni?????!!!!!:((((((((( O ja nieszczęsny!!: I taki wyposzczony mam tylachna czasu łazić???:( To już lepiej sie utopić!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pomidory ale to chbya te zielone:P wiec zrobie chyba salatke obiadowa;) N od tego jeszcze nikt nei umarl;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, nie umarł!:(... nie chciała bys widzieć tych wszystkich, którzy z tego powodu odeszli na wieczne łowiska!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAJNIE...może napychanie się jest złe, ..ale jakie miłe!??..prawie tak samo miłe jakkk...nooo,..eee juz Ty wiesz jak co!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N ale ta odmiana nalezy chbya do wiecznie zielonych:P sa takie jajowate a nie okragle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sett, ... niedaleko mij uz na tamta stronę, bo już od prawie tygodnia na diecie jestem, a w łaściwie to poszczę...., jak w Wielkim Poście przed Wielkanocą!;) ))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na przyklad nei lubie sie napychac ani opychac, dla mnei nei ma \w tym jakos nic milego lubie dobre jedzenie ale nei lubie uczucia przejedzenia:P pozniej nei mozna sie ruszac i nici zzzzz,,,,,,,,y no wiesz z czego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha...:) no sa takie, słyszałem, ale ja ich jeszcze nigdy nie spotakłem - musze poszukac na warzywniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania96489
Mam wymarzonego faceta którego bardzo kocham , ale jest pewien problem... nie mam nikogo prócz niego..! dziwne? a prawdziwe.. czuje sie smotna.! chce wyjsc z domu a nie mam z kim jak go nie ma. nawet nie mam z kim porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, wiem z czego się nici robi!:P Matuchno!!!Tydzień w tych sprawach, to więcej niż ...epoka w dziejach ludzkości!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrze sobie kolejny film a Ty N idz sie wyladowac poprzez jazde na rowerze end pozniej gotowanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzą wszyscy, wygania mnie na roweR!...:) Ania... taka samotna jestes biedulko..;) A ile masz lat?? Jak masz ponad trzydziestke to gotów jestem Cie pocieszac a pocieszać!:)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, nie słuchaj jej - twierdzi, że nie ma faceta wymarzonego! A ja się jej juz tydzień usiłuje przypodobać i .... nic, ..na rower mnie wygania!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, dobrze :(...ide już na ten rower się wyładować (ale nigdy z rowerem sie wyładowywałem przecież):P:P bay bay maszkary😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z linią nie mam problemów większych, bo ciągle mam niedowagę :O Ale chcę trochę mięśni narobić i tak sobie biegam już z 9 tygodni. Mam taką ambicję, żeby biegać godzinę non stop, ale szczerze mówiąc to chyba dość odległe marzenie :( A ziemniaki tak średnio lubię po prostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×