Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

B to takie porozumiewawcze bylo;) przeciez ciagle sie smiejemy tu:P N trzeba sie zdac na los:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia szkoda ze sie nei zaznajomilyscie bardziej w ciagu tygodnia! moze bys teraz byla na griliku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia watpie straciłam humorek ale moze przystojniak by mi go przywrócił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia oj nie mozna nigdy watpic;) tez bym chciala teraz przystojniaczka w swym pokoju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie marzenia. Mnie by się po prostu przytulak przydał. :P Nie musi być przystojny, ale taki mój... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger mi tez wystarczy przytulak :) eh tragedia...Setunia ciezko wystrzegac sie znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko.....
Wpadłam po sweterek, niekcem aby mnie obce ciała przytulały:P Lece bo plotkuja o mnie:P komafufffff barac:D Ale mam humorka:D Nieznudzony dla Ciebie dwa buziaczki😘😘 Buziolki ald Wszystkich;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadam sie popluskac i mzoe cos obejrze:) Kropciu musisz uwazac na takie emocjonalne pijawy bo sie wessa i nie beda sie chcialy odczepic musisz pomyslec o sobie musisz byc asertywna!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ok idz sie popluskać ;) tak wiem ze musze uważać dziekuje za troskę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seti tylko
trzeba uwazac zeby nie zostac asertywna stara panna ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam iść spać, ale mi smutno :( :( :( Dawno tak się nie czułam. Kurczę, muszę nabrać szybko energii do nauki i do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie tez mialam taki spadek energii i ogolnie dołek ale jakos sie podniosłam i to w miare szybko a myslalam ze w najlepszym przypadku zejdzie mi do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zaraz pójdę spać. Jutro w końcu jest nowy dzień i tak dalej... Ale i tak mi smutno. To wszystko przez niego. Tęsknie za nim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jestem z Toba duchem...Nie analizuj,nie roztrzasaj itd nie ma to sensu...tylko dla Ciebie gorzej...Pozbieraj sie póki sie jeszcze nie rozpadłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, płakać nie będę. Twarda baba jestem :classic_cool: Tylko muszę się zmusić do tej nauki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierze w Ciebie :) ale przede wszystkim musisz sie wyspać ;) raczej chodziło mi o to żeby nie zaprzatał Twojego umysłu bo pózniej są problemy z koncentracja itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×