Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość idealnie orbitalnie
widze,ze nie ja jedna nie mam co ze soba dzis zrobic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko co tu piszę stało się naprawdę. Ale fakt, chcę poznać opinie innych. Przepraszam, że wam tak dupę zawracam. Jest mi cholernie smutno, przez własną głupotę, na własne życzenie. W końcu na początku znajomości ustaliłam z nim, że spotykamy się tylko dla seksu, ale ja wpadłam przez te jego czułe zachowanie w łóżku. Wiem, że seks to za mało. Chciałabym mieć kogoś przy kim jestem sobą i kogoś, kto się śmieje z tych samych dowcipów. A z nim... naprawdę nic mnie nie łączy. Smacznego Sett :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, nie zawracasz nam gitary bo jesteśmy tutaj dobrowolnie i dobrowolnie z Tobą gadamy, no i chcemy Ci pomóc w miarę naszych skromnych mozliwości:) Ta pomoc jest i będzie niewiele warta bo zawiła, enigmatyczna sytuacja nie pozwoli na precyzyjne i bezbłędne podanie recepty na kompromis. Bo i stało się,... złamałaś, że tak się wyrażę, swoje wlasne ustalenia o nieangażowaniu sie uczuciowo w związek. Czyli to co napisałem powyżej, że to trudna i wyrafinowana droga, to prawda. W takim wypadku kończy się wszelka mozliwość racjonalnego podejścia do zagadnienia. W sprawach związanych z uczuciem , bądź odczuciem, że ono nadchodzi, nie ma mocnych, by inni mogli coś doradzić, a strona zainteresowana żeby to przyjęła i stosował się do rad.:) Mówią, że serce nie sługa, i to niestety prawda:) Bo wydaje mi się FAJNIE, że wsiąkasz w to, bronisz się jeszcze, ale przyzwycazajenie, które jest bardzo podstępne, robi swoje, i nasze wygodnictwo też w tym nie pomaga. Wszak jestesmy wygodni, bo mamy coś tam, niby swojego, chociaż nie bardzo nam pasującego, ale jest i działa, i łudzimy się, że będzie lepiej, że będzie lepsze z czasem.....!? No ale nie można powiedziec, że niektóre układy się nie dopasowują, że w końcu jest, jak sobie życzą obie strony,... bywa i tak.:) Noooo, stop, dość bo się sam upajam własnym pisaniem.:))))))))))))))))))) Przyjmij to FAJNIE, jako słowa i rady, wypływające z życzliwości, która nie chciała by być natręctwem. Settt:)), żarłoku!:) ))!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idealnie orbitalnie - a ile masz wiosenek, jeżeli to nie jest wielka tajemnica???:) Bo szukam przyjaciólki ...ale musi miec trzydziechę miniumum i najlepiej gdyby była bezpruderyjna!:P Żartuję oczywiście, ale w każdej legendzie czy podaniu, jest ziarnko prawdy!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, nie idź ;) Ja tylko skoczę pod prysznic i zaraz tu będę z tobą przesiadywała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie dwudziestka :O
ja sie odnalazlam. Fajnie,widze,ze tak jak ja sie niezle "bawisz" ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nikogo nie ma!!??:O Zgrozaaaa, odsypiają szaleństwa upojnych sobotnich wieczorów i nocy.:) A prawda, to temat dla samotnych w piątkowo-sobotnie wieczory. No, ale nie było nikogo widac wieczorem,...więc???:) Dobrego nastroju dla miłych zanjomych:*.. ..i dla nieznajomych też.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry nastrój by się przydał, ale idę na małe zakupy, to może się poprawi. Przez tę sytuację z piątku straciłam apetyt. Może to i dobrze, bo w końcu będę musiała się zaprezentować w bikini niedługo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ale co Ty tak lamentujesz ze spierniczylas ta impreza! takie rzeczy szybko odchodza w niepamiec, poza tym to byla impreza i byl alkohol no i nie wiem czemu sie kajasz moim zdaniem to on postapil glupio nie Ty! no i jedz nie ma co przez takie cos tak reagowac jestes super dziewczyna a tamtenm niech to w koncu zobaczy i9 doceni! przede wszystkim zacznij go troche olewac! i wlansie zajmnij sie swoim zyciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sett 😘 ;) Pewnie racja. I tak na razie wolę go unikać ;) Kurcze mam poważniejsze sprawy na głowie, już nie wspominając o tym, że inni mają prawdziwe problemy, a ja się tak przejmuje tym kretynem. Nadrobiłaś wszystkie posty? :P W ogóle napisz co u Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak:(...Sett dostała buziaczka za wyrażone wspólczucie...! A ja,...ech szkoda gadać.:P Dzień dobry Wam, miłe dziewczyny:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie a u mnei wporzo, nei mam takich problemow jak Ty:D wczoraj odwiedzil mnie kolega i to tyle jesli chodzi o meskie perypetie:D N to ja Ci dam za wspieranie Fajnie 👄:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że nie masz :D Ech, faceci... :P Ja się zbieram, ale pewnie będę tu i wieczorem, i przedtem, i potem też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie...., tak myslę, może bys zapodała fotę w bikini teraz, i po krótkiej kuracji związanej ze strata apetytu - bysmy porównali i oceniili???!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Setunia mnie tu zaprosiła
wiec tylko się przywitam i już mnie nie ma :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Setunia mnie tu zaprosiła
muszę to bardzo dokładnie przemyśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Setunia mnie tu zaprosiła
bo jeden rodzynek, to troszkę mało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle za to ze N nie bedzie mial nic przeciwko jak sie bedziemy nim wymieniac:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Setunia mnie tu zaprosiła
zapewne:) milutko tutaj, już to czuję, może jeszcze kiedyś zajrzę, a na razie pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×