Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość pumba203
oj tam,niech ludzie sie bawia,udostepniam lokal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumba203
i ucichło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''gdyby się okazało, że masz więcej niz trzydziechę, to ...'' Ja już w tym wieku, że powoli rozglądam się za kupnem jakiejś laski do podpierania żeby szybciej dreptać, bo młodzi idący za mną denerwują się, że tak wolno tuptam, a oni muszę ślimaczyć się za mną, bo wyminąć ciężko [ pół chodnika zajmuje ;) ] Jeszcze nigdy jednego dnia nie miałam tyle zaproszeń: na grilla do Setuni i na domówkę do Pumba203 :D Ech, i tak skończy się na tym, że wyląduje w łóżku zamiast imprezować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP-30 "...Ja już w tym wieku, że powoli rozglądam się za kupnem jakiejś laski do podpierania żeby..." Zaczynam z wyraźnym zainteresowaniem spoglądać.....:), i wiem że celowo przesadziłaś z laską, żeby reakcję zobaczyć;)! A nawet gdy z laską,..... toż sama radocha - przynajmniej dogonić łatwiej, a i nie ucieknie tak prędko.:) (zaciera łapska):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznudzony - Lepiej powiedz co Ty tak zawzięcie całe popołudnie kopiesz. No chyba, że to ''idę dalej do łopaty'' to był żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sitting on the moon, nie bardzo rozumiem do jakiej deklaracji zostałeś zobowiązany... Nie wiem przez kogo... Może nie ma to już znaczenia. Kiedyś napisałeś, że nie obchodzi Cię to, co mówią inni, a tylko liczy się to co ja sądzę. Niestety odnoszę wrażenie, że to, co mówią inni jest dla Ciebie istotniejsze... Setunia się o mnie martwi, zupełnie bezpodstawnie, ponieważ ja doskonale znam sytuację i nie robiłam sobie jakichkolwiek nadziei. Wczoraj prosiłam Secię żeby nie ingerowała w tę znajomość, ale napisała swoje, lecz pamiętaj, że to nie są moje słowa. Ona się po prostu martwiła, że mogę się w Tobie zakochać (wirtualnie, bo to jest możliwe), a potem będę cierpieć. Jedyne co, to bardzo się do Ciebie przyzwyczaiłam, polubiłam też baaardzo, wspierałeś mnie tutaj i wiem, ze życzyłeś mi zawsze tylko tego co najlepsze, zresztą z wzajemnością. Wiem jaka jest prawda, byłam dla Ciebie przyjaciółką wirtualną, nigdy nie liczyłam na nic więcej. Jeśli postanowiłeś zakończyć naszą znajomość to rozumiem. Nie martw się o mnie, myśl tylko o sobie i o tym, co dla Ciebie jest najlepsze. Będzie mi Ciebie bardzo brakowało, te rozmowy wiele dla mnie znaczyły, słusznie wspomniałeś, że rozumieliśmy się bez słów czasami, sądzę też, że wiele nas połączyło, te same tematy, smutek i uśmiech, to jest bardzo cenne, ale jak widać musi się skończyć... Będę myślała jak Ci się życie układa, czy jesteś szczęśliwy i uśmiechała się do Ciebie czasami przez te tysiące kilometrów... Dziękuję Ci, że we mnie uwierzyłeś i że czułam się dzięki Tobie tak wspaniale... Wiem, że zawsze byłeś szczery i uczciwy wobec mnie i nie ma we mnie ani jednej złej myśli. Wszystko jest piękne i dobre. :) Ja też Cię 😘 w policzek, trzymaj się ciepło i pamiętaj o uśmiechu. Znikam z forum, miałam to uczynić już dawno temu, potem założyłam tamten temat... Teraz nadszedł odpowiedni moment. Życzę Ci wszystkiego najlepszego. Bądź szczęśliwy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumba203
:((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP-30:) )))))))))) jak słusznie się domyśliłaś , "pójcie do łopaty", oznacza powrót do zajęcia zasadniczego, najczęściej powrót do pracy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumba203
oj biedactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to biedactwo to ja, to spoko:)))..........bo nie taakie biedactwo;) Dzięki temu jestem...."nieznudzony", ciągle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumba203
tak tak Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzięki za wspólczucie Pumba;) Dałbym buziaka w podzięce, ale się boję, że się rozkochamy w sobie na amen!:P:P:P Co myslisz o tym??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumba203
ja o tej porze juz nie mysle ale opory mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O.... rozmowa w takim tempie spoduje, że nim sobie cokolwiek powiemy to pomrzemy ze...starości.:))) A w najlepszym wypadku, zapomnimy o czym to chcieliśmy powiedzieć, Pumbo;) Zmykam do "óżeczka",narka. Miłego tym, którzy jeszcze markują, Paaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumba203
w takim razie 3ba dzialac :D spij i snij slodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger skoro to tak jak piszesz, to mysle ze znikanie z forum nei jest wspolwymierne jesli o te sytuacje chodzi;) wiec lepiej to dokladnei jeszcze przemysl i odezwij dsie tu jak emocje nieco opadna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N co do wegla to mzoe byc: - brunatny - kamienny -i drzewny :P a mzoe jeszcze jakis jest ale nei znam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Settt, diament jest też węglem, i to najbardziej czystym.:) I taki wlaśnie do Ciebie wyslałem.;) A co do zajęć w nocy, to do dzisiaj byłem przekonany,że raczej powinno się spać. Rączki na kołderce, oczka zmknięte i lulu. Można co najwyżej śnić, albo przez chwilę przed zaśnięciem powsponinać wieczór, jeżeli był udany.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak straszne spiochy ja sie mega neiwyspalam nie spie od dawna tylko ze siostra kompa oblegala a nie chce mi sie lapa uruchamiac u mnie pada troche jest super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×