Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość pumba203
steskniliscie sie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Pumba, tak, ..oczy wypłakaliśmy prawie za Tobą, niektórzy w doły powpadali, inni zestresowani na maxa, a niektórzy to nawet o odejściu z tego świata mysleli!:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...I całe szczęście, że są miłe Pomarańczki, co buziaczki ślą i nadzieje na lepsze jutro budzą. Dla miłej Pomarańczki--->😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Nieznudzonego
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Nieznudzonego
nie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko dla mnie nikt nie przewi
dzial calusow---buuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja????????????????????????????
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam odejść, nie odejdę, życie musi dalej się toczyć, więc pozwolicie, że czasem Wam tu posmęcę? :classic_cool: Chyba jestem uzależniona od kafeterii. :P Secia, chyba potrzebny nam jakiś odwyk... czy cóóóóśśśśś... Tylko gdzie to cholera jest? :P Pozdrawiam cieplutko "cały topik". 🖐️ Chociaż malutko Was tutaj, Robaczki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J asię czuję uzależniona, choć po powrocie do pracy rzadko zaglądam tutaj, bo nie mam czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nawet jeszcze nie wyraziłaś swej radości, że wróciłam... :P :classic_cool: Dobra, dobra, nie będę zachłanna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Linger!!!:) Cieszę się, że Cię widzę.....I możesz wierzyć, że to szczera radość. Oooo----->:) ))))))))))))))))))))))))))))) A ze strony dziewczyn, wiadomo...., nie spodziewaj się aż takiego znowu entuzjazmu, ot miłe przywitanie i wszystko..!;)) (I wcale zarozumiały nie jestem:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznudzony, to, że Ty się cieszysz to ja doskonale wiem. :P Nie musisz tego mówić. :D Co do pomarańczek, to wiesz jak to z nimi jest, rzadko kiedy się ujawniają.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No maszzzz,.. skąd mogłaś wiedzieć, że ja się cieszę , skoro ja sam nie tak dawno się o tym dowiedziałem,....... po dłuższej z sobą rozmowie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja wszystko wiem. :classic_cool: :D Wiedziałam, że się cieszysz jeszcze zanim Ty sam się o tym dowiedziałeś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×