Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość dla Nieznudzonego
👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Nieznudzonego
nie od set :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam,:) )) niezły buziak.;) ....ale porównania nie mam żadnego, bo od tego sknerusa Sett, jednego kiedyś dostałem, ale to było tak dawno, że właściwie już nic nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie liczy się, bo musiałam prosić się i to taki wymuszony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''na nic moje poświęcenie.'' No i jeszcze ci powie, że to poświęcenie było :( a ja biedna myślałam, że to z sympatii ten buziak był, ech chłopy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - Co robiłaś, że taka zmęczona jesteś? Czy to po wczorajszym grillu [ tańce, kac i te sprawy ;) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a buziak był z sympatii - ale co miałem mówić!? Zleci się pół kafeterii jak się dowiedzą, że darmowe buziaki rozdają i co???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, każda forumowiczka zażyczy sobie chociaż jednego całusa i spędzisz do rana obcałowując każdą ... ale to chyba byłoby ci nawet na rękę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to padlam, bo mnei robienie obiadu tak wykonczylo:P dla 9osob:o no a poza tym to obejrzalam dzis 3filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zaraz po napisaniu ostatniego postu ( tego tu wyżej) padł net. Tak tłumaczę się żeby nie było, że uciekłam bez pożegnania. Mam nadzieję, że jak wrócę do domu to już będzie. Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Też mam taką nadzieję, MP-30:) A juz myślałem, że mnie.....ten,..noo...;) Jak mnie zostawiłyście, to wyłączyłem kompa i oddałem sie namiętnie zajęciom sportowym, żeby żałość utulić.:) Aha.. a najpierw kota poprzytulałem, ..bo potrzebował tego, też. :P Miłego dnia MP-30, Settt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP mam andzieje, ze bedziesz miala ten internet po powrocie z pracy:) u mnie w piatek net nie dzialal bo jak sie okazalo , kabel byl przycisniety moim lozkiem i przerywalo ciagle:D N jaka zlosc? to co robiles? waliles w worek ? :D musze Wam popowiedziec, ze dzis sie w koncu wyspoalam, bo wczoraj to bylam prawie ze zwloki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierznudzony
Żałość, żałość...., nie złość,...Settt:P Nic z tych rzeczy, żadnego walenia worków..... - rower męczyłem.:P Cześć:) A mnie ciekawi, co to musiało się wyprawiać na Twoim łóżku, że aż się kabel odłączył od kompa!???;) )))))))))))))))) (nie opisuj tego na forum, bo małoletnia młodzież tu zagląda - ja mogę sobie to i tak doskonale wyobrazić:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bendom zaś", z tego co wiem,... ale to też na wodzie pisane, bo nety niektórym wsiąkają w niebyt wirtprzestrzeni, innym coś tam, jeszcze nie pasi, i tak leci.:) Tylko ja dyżur pełnię, bez perspektyw na jakikolwiek gratis.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Nieznudzonego
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×