Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Łałłłłłl:) Jest buziak:):):)!!! , dziękuję😘 Mam tylko nadzieję, że nie jestes facetem, tajemnicza wielbicielko??;) Cześć Settt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, ta pantomima jest znacznie lepsza, chociaż zbyt impulsywnie odtworzona jak na mój gust,... ale da się przeżyć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla topiku
Kate Bush byla pierwsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....jasne, że każdy szuka czegoś innego, i dlatego świat jest taki zróżnicowany i chwilami piękny.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla topiku
tylko chwilami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Nieznudzonego
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Dziekuję, miła pomarańczko....:) Dziś buziak ma szczególny wymiar ( czytaj: smak) bo z podróży wróciłem dopiero co,.. i baaaardzo mi się chciało czegoś szczególnego - no iii.. jest.:) Dla Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję, dobrze, Sett.:) Brakowało mi miłego towarzystwa tylko.;) Chciałem posiedzieć w neciku wczoraj po powrocie, ale prawie 600 km pod słońce (i w jedną i w drugą strone, jak to zwykle bywa przy przemieszczaniu sie w kierunku wschodnim rano, a zachodnim pod wieczór) tak skopało mi moje śliczne niebieskie oczęta, że nie mogłem juz w monitor ich wlepiać.:) I tylko ten buziak czekający na mnie, tu na forum, pozwolił na chwilkę ukoić ich ból.;) Troszke tego mało na całkowitą kurację ale dobre i to. Dobrze, że cos takiego tutaj mi sie trafia, bo ta moja znajoma dzidzia, z którą piszę czasem, to taka skneraaaa w tych sprawach, że szok.:P Myślę, że jakoś się z tą dzidzią rozkręci i w razie takiej potrzeby jak wczoraj to kurację będę miał jak należy. Sett, powiem Ci w tajemnicy, że ta dzidzia jest bardzo miła, i bardzo ją lubię, ale strasznie ostrożna jest w okazywaniu takich czułostek, i podejrzewam,... cnotliwa jak Święta Teresa.:P Może i dobrze, bo to znak, że porządna jest z natury i może i ma zamiar na coś więcej, iczeka na rozwój sytuacji. Jest jak wiekszośc kobiet w tyc sprawch...i za to lubię. No dość tych zwierzeń, bo to wygląda na ekshibicjonnizm forumowy...:) )))))))))))))))) Miłego dzionka;) Będę później jeszcze. PS. Boję sie tylko, że ta miła pomarańczka to jest ona, ta dzidzia, że mnie tutaj wyśledziła.:P Ale może i dobrze, bo to był znak, że jednak coś się dzieje i coś z tego będzie.;) A jeżeli to nie ona, to może coś z pomarańczką się ukręci, kto to wie.:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N to trzeba bylo zalozyc okular przeciwsloneczny:) a co do Twojej "dzidzi" to nei wiem co Ci doradzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Settt, miałem okular i jasniejszy i ciemniejszy... Ten jasniejszy niewiele chronił , a w tym ciemniejszym z kolei niedokladnie widziałem te miłe dziewczyny, które przy dogach stoją.... One są tak gustownie (ale oszczędnie) ubrane, i takie miłe, bo usmiechały się do mnie szeroko i kiwały łapkami,..i nie wiem dlaczego, przecież ich nie znam!??:P Zmartwiłaś mnie co do tej mojej znajomej..... liczyłem, że cos doradzisz, może podpowiesz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Nieznudzonego
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Settt, już ja Ci dam "przygruchać" taka "leśniczynę" - ni e kce takiej, kce skromniej ubraną i wyglądającą, ale nie spod drzewka na trasie;)!:PP Chyba, żeby taką insceniację zrobić i jaka znajoma ( koniecznie musi byc miła) pod drzewkiem by stanęła.;) Ale co będzie jak mi ktos ją sprzątnie sprzed nosa??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Nieznudzonego
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×