Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagoda 3333

Wspólne odchudzanie 10 kg w dół

Polecane posty

Gość pink14
czesc dziewczyny, przepraszam ze nie pisze, ale mam kryzys... po prostu mam kryzys. nie mam juz sil na cwiczenia a sadelko jak bylo tak jest... mam ochote zezrec ogromna paczke chipsow i miec wszystko gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka02
pink, nie martw sie, kazdy tak czasem ma, zebys wiedziala ile razy ja rzucalam wszystko w cholere, no ale trzeba przetrzymac, warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzień diety + ćwiczenia zakończony pomyślnie 1. aktivia 2. płatki z mlekiem + kawa z mlekiem 3. aktivia + 2 śliwki 4. kurczak+fasolka szparagowa+jajko 5. owsianka + kawa z mlekiem do tego jeszcze oczywiście woda i zielona herbata A jak Wam minął dzionek? Pink nie łam się będzie ok!! każdy ma gorsze dni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! Ja dzisiaj nie przekroczylam 1500 kcal i to uwazam za sukces:D nie jest zle i musze sie pochwalic ze siostra zajadala sie goframi z bita smietana a ja jadlam jablko:P to byl dla mnie nie lada wyczyn ale dalam rade:) Pink14 kazdy ma czasem kryzys, to normalne, postaraj sie to jakos przetrzymac.. Ja jak mam ochote na cos slodkiego to robie sobie goraca czekolade light:P tylko 50 kcal w kubku, pomaga na jakichs czas, oszukuje moj mozg:P postaraj sie jakos oszukac swoj organizm i nie daj sie pokusom:) dziewczyny ja dzisiaj bylam w sklepie i widzialam 12-14 letnia dziewczynke, ale moooj Boze, to byl potwor.. naprawde dawno nie widzialam kogos z taka nadwaga, szkoda mi sie jej zrobilo... trudno jest mi opisac jak wygladala, ale przypominala maly wieloryb, z trudem sie poruszala... musimy sie trzymac zeby nie doprowadzic sie do stanu z ktorego trudniej wyjsc.. lepiej sie odchudzac teraz niz jak juz bedzie naprawde zle... wiec nie poddajemy sie dziewczyny walczymy dalej, kryzys nie kryzys idziemy dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka ja już nie raz widziałam dzieci z ogromną nadwagą (zwłaszcza tu w Irlandii) nawet takie małe ok 3-4 latka tych to dopiero szkoda bo rodzice cisną w nie wszytko co tłuste i słodkie nie patrząc że to dziecko będzie kiedyś przez to cierpieć. Ja uważam że nawet dziecku trzeba czasem odmówić słodyczy itp. Jak się takiemu dziecku rozciągnie żołądek to dopiero problem:( Pamiętam jednego chłopczyka było mi bardzo szkoda byliśmy na zakupach i weszliśmy do burger kinga coś zjeść, moja córcia dostaje zawsze małe frytki i np banana lub coś innego kupionego w sklepie a stolik obok siedziała rodzinka z chłopcem w podobnym wieku 2-3 latka on zjadł 2 cheesburgery ale takie z dodatkami nie jak w mc d. ze tylko chamburger i ser nawet ja bym nie dała rady tyle zjeść na raz. Ale ten maluch wyglądał strasznie nawet nie widać było jego szyi a ręce to fałda przy fałdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink14
dziekuje dziewczynki z Wami razniej, ja nie mam pokus tylko nie czuje by moja sylwetka sie zmieniala, rezultaty owszem sa, ale slabo mnie zadowalaja. chyba wezme psa i pojde pobiegac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pink u mnie tez jakos nie ciekawie :( ale nie mozna sie zalamac trzeba dac rade ;) no dziewczyny macie racje to straszne jak takie male dzieci sa tuczone od malego.:( jemu nie bedzie przeszkadzal wyglad w wieku 5 lat np. ale gdy pojdzie do szkoly i dzieci zaczna sie z niego smiac :( przykre jest to ze rodzice swoja nadopiekunczoscia wyrzadzaja mu taka krzywde :( a co do dzisiejszego dnia na sniadanie zjadlam 2 sucharki posmarowane serkiem wiejskim z chuda szyneczka;) na obiad warzywa na patelnie z piersia z kurczaka ;P a dalej sie zobaczy ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka02
ja mam babcie wlasnie w stylu zjedz jeszcze to, jeszcze tamto no i teraz trzeba sie meczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Wczoraj dzień okay. Dziś mam za sobą aerobik i A6W. Wyjeżdżam na tydzień, więc odezwę się w sobotę. Życzę Wam udanego, dietetycznego tygodnia. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! ja juz po sniadaniu platki owsiane z suszonymi morelami, na drugie sniadanie bedzie jakis owoc, a obiad, no i tu mam problem... ide z siostra do restauracji, macie jakies pomysly co powinnam zamowic, cos dietetycznego, moze jakas zupe?? albo salatke z kurczaka ale taka bez sosow i sera?? jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka - myślę że sałatka z kurczakiem to dobry pomysł:) a może będą mieli jaki sos na bazie jogurtu :) Ja niedawno zjadłam dopiero śniadanie późno wstałam bo znów dopadł mnie ból głowy :( Zaraz biorę się za sprzątanie. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka02
własnie wrocilam z godzinki rowerka :) a przedtem upiekłam ciasto, obym tylko sie na nie nie skusila... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzisiejsze menu: 1 owsianka +kawa z mlekiem 2 aktivia 3 mięso drobiowe, papryka, ogórek konserwowy i sos jogurtowy 4 serek wiejski z rodzynkami + kawa z mlekiem 5 mały jogurt naturalny (125g) Hej kobitki macie jakieś ciekawe przepisy na dania z ryb? poza zwyczajnie pieczoną rybą w piekarniku? No i nie może być smażona na tłuszczu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!!! A wiec wczoraj zamowilam sobie salatke w restauracji i nie zjadlam wszystkiego bo nalozyli mi taka porcje ze matko boska, nie bylo zadnych tlustych sosow, bo kazalam sobie zrobic sos czosnkowy na bazie jogurtu naturalnego wiec jest dobrze:D Niedawno wstalam i wlasnie popijam swoja kawke, pozniej zjem platki, a potem sie zobaczy... Jutro dziewczyny wazenie jak sie czujecie?? ja chyba nic nie schudlam, ale jestem dobrej mysli wiec zobaczymy:) <stopka>wzrost 158 cm 1.06.10 --> 62.7 kg 09.08.10 --> 54.7 kg</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też nie wiem czy schudłam :/ ale jutro też się zmierzę to zobaczymy czy coś ruszyło. Ja właśnie po śniadaniu niestety płatki i kawa z mlekiem 5% :( bo nie było tego 2% a o mleku 0,5% w moim miasteczku to w ogóle można tylko pomarzyć. Za tydzień będzie już miesiąc jak stosuję tą dietę czy zdrowy sposób żywienia jak kto woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh dziewczynki ja dopiero sie wygrzebalam po imprezce natanczylam sie ze szok ! Ale zgrzeszylam ;( szkodaa gadac j=najadlam sie fast-fodow ;( ehh jutro sie napewno nie zwaze nie ma mowy ;( rano w sobote sie zwazylam i bylo 58.1 a teraz przed chwila 60.6 jak to mozliwe to przez to co zjadlam ;( czy po prostu jeszcze nie strawilam . maasakra po co ja to jadlam ! dzis do wieczora nic juz nie zjem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie boj Onaa17, jutro waga wroci do normy:) nie waz sie kiedy jestes przejedzona bo wtedy waga potrafi zszokowac:P ja pamietam kiedys poszlam na wesele i na drugi dzien waga pokazala mi prawie 2 kg wiecej, a na nastepny juz w normie... szczerze mowiac nie wiem dlaczego tak jest, macie jakies sensowne wytlumaczenie?? A ja jak narazie tak: *sniadanie platki owsiane na wodzie (135 kcal) + ciastko zbozowe (56 kcal) *2 sniadanie szklanka kefiru zmiksowana z otrebami pszennymi, jednym bananem i jedna mandarynka *obiad warzywa z piersia z kurczaka (siostra jadla pizze, wiec jest dobrze bo sie sie nie dalam namowic ) *kolacja jeszcze nie wiem:P no i do tego jeszcze 2 kawy z mlekiem 0% i kubek goracej czekolady light (50 kcal)... rano 30 min jogging + A6W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno jesli macie problemy z zaparciami polecam wywar z suszonych sliwek pity na czczo.. ja zalewam woda 3-4 sliwki odstawiam na noc i rano wypijam zaraz po przebudzeniu, rewelka:) ja od zawsze borykalam sie z tym problemem, az do teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko dziękuję za słowa otuchy ;* mam nadzieje ze tak bedzie bo nie wiem co wtedy ; ( jem wlasnie jogurt naturalny z ziarnami zboz na nic innego nie mam ochoty ! hehe . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka02
Onaaa17, ja dzisiaj zawalilam. porazka slodyczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka02
Onaaa17, ja dzisiaj zawalilam. porazka slodyczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink14
ja zjadlam niewiele, ale mam porazne cwiczeniowa, bo dzis juz nie mam sily cwiczyc, wszystko mnie boli. Nienawidze moich boczkow! gdyby ich nie bylo bylabym najszczesliwsza na swiecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ważę i mierzę! Trzymałam się diety żadnych uchybień nie było a za tydzień będzie już miesiąc na tej diecie Dziś jadłam : 1 owsianka 2 rosół z ryżem i marchewką 3 jogurt 4 2 plasterki pieczeni 5 aktivia Mam nadzieję że jutro będzie znów choć odrobinkę mniej. Kurcze wczoraj wieczorem bolały mnie chyba nerki bo na tej wysokości mam nadzieje że to nie ma związku z tym że jem dużo białka bo przecież owoce i warzywa też jem poza tym piję bardzo dużo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowybalonik
Witajcie... czy można się do Was przyłaczyć? zaczynam jutro dietę i zmieniam swoje życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Ja postanowilam sie jutro nie wazyc, i poczekac do nastepnego poniedzialku.. Wiem i czuje po sobie ze nic nie schudlam, a znajac siebie jak nie zobacze mniejszej liczby na wadze motywacja mi sie pogorszy, wiec mam nadzieje ze nie bedziecie mi miec za zle jak opuszcze jutrzejsza kolejke?? Ostatnimi dniami przez pobyt siostry liczba zjadanych kcal mi sie powiekszyla a to nie dobrze:( niedawno zjadlam z nia lody, bleeeeee teraz mam wyrzuty sumienia:( jak pojedzie to biore sie ostro do pracy. jeszcze kilka dni Ankula ja zauwazylam ze ty bardzo malutko jesz, 800- 1000 kcal.. nie czujesz sie glodna?? albo to ja poprostu jem za duzo i dlatego mi sie wydaje ze Ty jesz malo:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko ja nawet nie mam pojęcia ile jem kalorii szczerze to wydawało mi się że jem dużo więcej!! dziś faktycznie zjadłam mało bo byłam poza domem i na imprezie. Ale głodna nie jestem bo jem co 2,5 - 3 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś na imprezce (takiej małej kameralnej ;) ) było multum pyszności i słodkości ale nie poddałam się najpierw zjadłam mały jogurt naturalny a potem te 2 plasterki pieczeni Nie jadłam więcej bo wszystko inne było tłuste lub słodkie. Dlatego tak mało dziś zjadłam..... A wypiłam 2 kawy z mlekiem no i dużo wody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×