Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagoda 3333

Wspólne odchudzanie 10 kg w dół

Polecane posty

Gość na dietce :)
to bylo zwykle MŻ, jadłam wszystko tylko po prostu mniej no i ruch, jezdzilam sporo na rowerze, troche skakanka i jakos poszlo. tak konkretniej to nie byly same wakacje a maj, czerwiec, lipiec i sierpien ale przez wakacje bardziej sie pilnowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie mysle tak
Hej! Ja sie mogte doloczyc:)Jestem 10 dzien na diecie DUKANA i jak narazie mam - 7 kg:)Jestem niesamowicie zmotywowana i licze na to by zrzucic jakies 25 kg jeszcze...Mam spora nadwage bo przy wzroscie 178 cm w chwili rozpczecia diety wazylam 115 kg - bez komenatarza:)W chwili obecnej waze juz 108...blizej dwucyfrowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na diecie - to gratuluje ! na wakacjach łatwiej się odchudzić ;D a ja sobie mysle tak - too dużo 7 kg . Życzę dalszych sukcesów i silnej woli ! ;) Zaglądaj do nas i opowiadaj jak ci idzie ;) A u mnie 1 dzień z A6W ;D Teraz właśnie robie mielone na parzee mówie wam pycha ;d I do tego mieszanke chińską na patelni z 1 łyżką oleju lnianego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dietce :)
Onaaa17, te ostatnie kg sa najciezsze ale daje sobie na nie 2 miesiace, wiadomo ze bardzo bym chciala zeby zlecialy szybko ale wazniejsze jest zeby pozbyc sie ich na stale. na obiad byla gotowana piers z kurczaka i salatka z kapusty kiszonej a teraz uciekam nad jeziorko spalac kalorie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jakjuz pisałam na początku nie miałam konkretnego planu na pozbycie się mojego tłuszczyku ale zaczne stosować dietę z topiku http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4536321 założycielka wszystko fajnie opisała i wydaje się to przyjemne odchudzanie bo mogę jeśc to co lubię a niewiele jest wyżeczeń jak dla mie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankula - ja właśnie ostatnio też trafiłam na ten temat i go troche poczytałam wydaje się dość ciekawy napewno warto spróbować;) na diecie ;) - no zapewne ostatnie kg są najcięższe do zrzucenia bo im człowiek ma większa nadwagę tym szybciej chudznie poodobno ;) No ja niestety mam 10 kg do zrzucenia ; O I nie wiem ile to mi zajme ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche spozniona ale jestem:) pierwszy dzien 6 weidera za mna szczerze mowiac nie bylo tak zle, jutro bedzie gorzej:P onaa17 nie boli Cie kregoslup podczas cwiczen?? dzien pod wzgledem dietki nie najgorzej chociaz mogloby byc lepiej... a ja sobie mysle tak - witamy serdecznie:D i zyczymy powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak macie czas to zapodajcie jakies przepisy na szybkie i dietetyczne obiady, bo mi sie pomysly koncz:( kurczak z warzywami juz mi sie przejadl, ryba tak samo... juz nie wiem co mam gotowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka 28,, - mnie kręgsłub nie boli bo ja biore duży miekki koc składam go na pół i na nim sięcała kłade jest mi wygodnie ;) tylko ze najgorsze przy tych cwiczeniach jest jak sie napina mięśnie na 3 s to tak strasznie bolą ;OO czuje że pracuja a ćwiczenie 5 to wgl. haaha mało tam nie krzycze xD a jesli chodzi do obiadków. ;p To ja robie mielone na parze jeżeli nie masz parowara to możesz chyba nad garnkiem na jedno wyjdie pod przykryciem . ;) Robi się je tak : mielone w zaleznosci ile chcesz, magi, pieprz do smaku jedno jajko i dość sporo koperku pyycha naprawde . ;) i do tego gotowany kalafior np. z fasolka;> ja dziś spróbuje pierś grilowaną z piekarnika oczywiście z odrobiną cytryny ;) zobaczymy co z tego wyjdzie. ;P Jak lubisz tuńczyka to mam jeszcze jeden przepis : tuńczyk smażysz na łyżce oleju ja używam lnianego podspażasz dodajesz około 3 ząbki czosnku paprykę ostrą jak się podsmazy dodaj troche jogurtu naturalnego zastępuje on śmietane xD mieszaj dopoki tunczyk nie wchłonie jogurtu ;) mówie Ci pysyyszne jadłam na kolacyjke wczoraj ;D Koolejny dzień rozpocząty już 5 ;D i 2 z A6W ;D Lece pojeżdzić 40 min na towerku stacjonarnym i potem za A6W ;) Powodzenia kobiitki w dietowaniu dzisiejszym ! Aaa zapomniałabbymm ! Mój maly sukcesik, wczoraj jak byłam u mojego chłopaka oczywiście zabrałam do niego mój podwieczorek to co zostało z obiadku ;) A on miał ulubione spagetti ; OO Ale niie ja miaałam swoje jedzenie i nie prosiłam żeby mi nałoożył. ;D Niby nic ale cieszy ;D MAm czyste sumienie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranny ptaszek z Ciebie Onaa17:P Ja dopiero wygrzebalam sie z lozka i zaraz czas leciec do pracy, ehh:/ Pije wlasnie moja kawke zaraz sniadanko i dzien rozpoczety:) Onaa17 z tym kocem to dobry pomysl bo ja te cwiczenia robilam na wykladzinie, dzisiaj podloze sobie cos miekkiego:P A no i gratuluje ze potrafilas odmowic, powiedzenie komus NIE to duuuuuuuuuuuzy sukces, u mnie z tym jest nie najlepiej, nie potrafie odmowic:P a w szczegolnosci jak ktos mi proponuje cos slodkiego, a pozniej te straszne wyrzuty sumienia... no coz lepiej zeby mnie nie czestowano:P Dzieki za te przepisy, parowar mam wiec moze jutro sprobuje te Twoje slynne kotlety:D To ja lece odezwe sie pod wieczor ok 22.00 Piszcie jak wam idzie dietkowanie dziewczyny:D No i powodzenia w dzisiejszym dniu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka 28,, - no jakoś tak wyszło że dziś wcześnie wstałam lało niesamowicie i nie mogłam spać .. ćwiczenia za mną a w A6W jak miamy dziś 2 serie to zrobilam 12 cylki pod rząd ! Jestem dummna z siebie ;] Na obiadek robie zaraz pierśgrilowaną z piekarnika zobaczymy co wyjdzie z tego ;) Spróbuj, spróbuj na kocu nic nie boli;) Ja staram się odmawiać bo potem takie wyrzuty sumieniaa mam :( Ja też beede wieczorkiem;) Wieć powodzenia w detowwaniu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie melduje ze jestem:D 6 weidera zrobie za jakies 30 min:) onaa17 cos mi sie wydaje ze zostalysmy same, inne dziewczyny nie pisza:( no chyba ze sa bardzo zajete... a u mnie dzisiaj swietnie, wszystko zgodnie z planem i zadnych odskoczni od normy nie bylo, wiec jestem zadowolona z siebie:p a po 6 weidera to juz wogule bede happy:D od 2,5 tyg nie ubylo mi zadnych centymetrow, i to nigdzie i mam wrazenie ze moj brzuch jest taki wypukly jakbym byla w 3 miesiacy ciazy:( za tydzien mam dostac miesiaczke, myslisz ze to dlatego.. czuje sie taka cieeeeeeeeezka, masakra... no i nie ukrywam ze im blizej celu tym gorzej. Na poczatku kilogramy i centymetry spadaly jak oszalale a teraz 0.5 kg na tydzien to wielki sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka 28,, - też brzuch to napewno przed okresem taki jest ! tak samo mam jakbym polknela balon masakra i wgl cieezka taak jestem i te mooje humoryy . Wlasnie co z reszta? Może się dziewczyny odezwą niebawem ;) U mnie dziś też okey dzień wszystko jak należy coś jeść mi się nie chcialo wgl jakoś tak dziwinie . xD Suukces drugi dzis poszlam ze znajomymi do baru i oni zamówili sobie piwka a ja sooczek ;) ;D Ale znowu jutro ide na grila i chciałabym wypić i zjeść z jedną kiełbaskę . I nie wiem zastanawiam się a wiem że będzie wódka i gazowane napoje . Ehh nie wiem co robiić :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onaa17 moze masz racje ze ten brzuch to przez okres, no ale zeby az tydzien przed? rano mialam problem z zapieciem spodni:( Wlanie skonczylam 6 weidera, z tym kocem to swietny pomysl bo kregoslup mi sie az tak nie meczyl.. a jesli chodzi o brzuch to aaaaaaaaaaaauuuuuuuuuccccccccc boli jak cholera, ale to taki dziwny bol, taki 2 sekundowy i wtedy puszcza... mam nadzieje ze dotrwamy do konca:) Raz na jakis czas jak zjesz jedna kielbaske i wypijesz drinka nic Ci nie bedzie.. nie pij wodki z kieliszka bo wtedy wiecej wypijesz:P niech Ci ktos zzrobi drinka i sacz go pomalu, ale nie z cola, najlepiej z jakims sokiem bez dodatku cukru np. foruna... a jesli bedzie jeszcze cos innego zamiast kielbasy to juz gitara... ja ostatnio jak szlam na grilla to wzielam sobie swoje skrzydelka z kurczaka i jedna piers.. wszyscy sie zajadali kielbacha a ja kurczakiem bez chleba:) hehe czego sie nie robi zeby czuc sie dobrze we wlasnej skorze:P Nie wiem jak ty ale ja zupelnie nie potrafie zaakceptowac swojego ciala, 5 lat temu kiedy wazylam 47-48 bylo zupelnie inaczej, czulam sie dobrze.. a teraz tylko sie stresuje jak wygladam, czy cos mi nie wyplywa zza spodni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka 28,, - Ja jak byłam mała już byłam tuczona można powiedzieć ... Nie byłam szczupła i nigdy nie miałam płaskiego brzuszka a marze o takim . Jedynie co w moim ciele mi się poodoba to piersi i pupa tyle ze mam celulit ale fajne są pośladki i nie mam płaskiej pupy dziewczyny zawsze mówiły ze fajnie odstaje. Ale moj problem jest w tym ze jak tyje to wszystko idzie w brzuch :( mam boczki i z tylu na plecach rowniez no i na brzuchu troche tłuuszczu :( Karolinka 28,, - mozessz wrzucic swoje pomiary ;> z ciekawości ;) tez nie lubie spogladac na siebie w lustrze ale mam nadzieje ze sie to zmieni najgorzej jest z tym brzuchem :( a wiesz co slyszalam, znaczy czytaałam na forum ze ta wódka wcale taka zła nie jest . Ze do jej wchłoniecia czy cos potzreba duzo energi i w prawdzie ona tak nie tuczy . Poozwolę sobie na troche swoobody tydzien przestrzegałam diety nie podjadłam nic kompletnie nawet miedzy posiłkami ! jedyne slodie to byl batonik fitnes ktory zjadlam na podwieczorek i to raz a on ma ponad 100 kcal to nie duzo ;)) Co do A6W mam to samo uczucie jak napinac jest ok ! Ale jak klade sie to jest maskara rwą mnie aż te mięśnie nie wiem jak to opisać ! i zaraz jestem cała mokkra. zmieniam te nogi szybciutko żeby tylko skonczyc ! bo to mękaaa i potem jestem wykonczonna po nich hehe ;) mam nadzieje ze dotrwamy ! wtedy zobaczymy czy efekty są czy nie ;D i sie przekonamy na wlasnej skorze czy warto cwiczyc A6W czy też nie . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udo 54 cm biodra 92 cm brzuch w najszerszym miejscu 82 cm talia w najwezszym miejscu 72 xm biust 84 cm ehhhhhhhhhhhhh nic tam nie ma:P no to jestem ja i moje wymiary:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie ja mam budowe gruszki, ty pewnie masz jablko, wiec caly tluszcz osadza sie na brzuchu... w moim przypadku wszystko idzie w nogi i tylek, mam masywne lydki, uda i duzo pupe, za to od pasa w dol jestem o rozmiar mniejsza:( troche nieproporcjonalnie no ale coz taka jestem i juz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aah co poradzimy mozna tylko cwiczyc i sie odchudzac ! ale w biodrach mamy tyle samo ! i w tali w najwęższym miescu tez mam tyle co ty ;) ja zawsze zwalam na moje piersi moja wage ze w nich z 2 kg sie ukrywa hehe bo ja mam 93 cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moge Ci tylko pozazdroscic,, piersi to moj kompleks, miseczka A czasami male B, boje sie ze jak jeszcze schudne z 5 kg to bede miala z przodu plecy.. miejmy nadzieje ze cos tam zostanie:P.. Ty tam masz na pewno ze 2 jak nie 3 kg:P:P ale to lepiej dla Ciebie:D Ja jak bylam mala to mialam nadwage:( w wieku 15 lat wazylam 69 kg wiec sobie wyobraz, a mialam moze 152 cm na pewno nie wiecej... no coz mama lubiala mnie podkarmiac... od 18 roku zycia do 22 wazylam 48 kg no i pozniej zmiana stylu zycia fast foody no i 62 kg ktorych sie teraz pozbywam:P:P to moja historia z waga:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozumiem cię doskonale chodz ja tyjac nigdy nie mialam tak ze raz wazylam 60 kg a raz 45 kg po prostu stopniowo tyłam .. ale wiesz co ! ja sobie powiedzialam niewazne ile bym schudla czy 3 kg czy 8 kg wazne jak wygladam a nie ile mi waga pokazuje . bo osoba moze miec nadwage ale moze miec duuuzo miesni ktore bardzo duzo waza i ciezkie kosci czy jak to sie mówi xd mi tak powiedziala pielegniarka ze moge miecc grube kosci bo po mnie niby tak nie widac maskuje sie ubraniami to wiadomo. Ale to moze byc prawda co ona powiedziala bo jeszcze nigdy nie miałam nic złamanego wybitegoo a wiesz jak to w dziecinstwie sie skakało niewiadomo z czego hehe l;) ale to na moja korzysc ze nie mma kruchych kosci i nie biegam od lekazra do lekarza ; ) ahh fast foody to co luubie no ale coż nie chcem mieć 120 kg i założyć posta chcem schudnąć 50 kg. wgl nie rozumiem jak mozna sie do takiego stanu doporwadzic no ale szczerze współczuje takim ludziom im to dopiero jest trudno . I to takie koło zamykajace sie ; d my byśmy chcialy bys szczuplejsze a tacy ludzie pragna wygladac tak jak my . hehe . dziwne to troszke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi koscmi to masz racje, u mnie widac ze mam grube kosci po nadgarstkach, sa takie masywne i szerokie, a no i tez nigdy nie mialam nic zlamanego:P ja wspolczuje takim ludziom ktorzy waza ponad 100 kg, to musi byc naprawde przerazajace nie moc zawiazac sobie butow:/ moja kuzynka ma chora tarczyce i wazy 150 kg a je tyle co ja:( mamy szczescie ze mamy do zrzucenia 5- 10 kg a nie 50- 80 kg ja lece spac bo juz mi sie wszystko rozmazuje:P do uslyszenia jutro milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie cieszmy się że tylko tyle ! Bo 3 miesiące dobrego odżywiania i aktywności fizycznej i 10 kg może ubyć zdrowo i bez efektu jo - jo ! Ja też lece spać rano wstaje rowerek, A6W sniadanko i trzeba zbierać siły na imprezkę wieczorną ! ;D Dobranoc ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja niedawno wróciłam ze spaceru z mężem dlatego dopiero się odzywam Ja zaczęłam stosować się do 'diety" z topiku o którym pisałam wcześniej jak na razie czuję się dobrze i nie jestem głodna. Ja też mam budowę gruszki bo mam drobne ramiona ale za to bioderka 90cm udo 55cm no i łydeczki też takie dosyć dosyć No ale niestety z biodrami to już nic nie poradzę bo musiałabym sobie kości sobie chyba zmiażdżyć ;) bo np mam troszkę boczków powyżej bioder ale na biodrach już mam praktycznie tylko skórę więc nawet jak schudnę to one będą dalej tak samo szerokie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankula - 90 cm z biodrach to idealny wymiar ;) tez mam tylee ;) po prostu jakby się pozbyc tych cholernych boczkow to inaczej sie wyglada. to dobrze ze glodna nie chodzisz to najwazniejsze;))) A u mnie kolejny dzień z dietą i cwiczeniami rozpoczetty. Leń niesamowity to chyba przez tą pogode jakos sie pozbieralam z wyyra pojeżdziłam na rowerku zrobilam A6W jakoś wczoraj nie mialam problemu a dziiis ledwo sie podnosilam ! Ale sie zmusilam i dokonczylam ! ;) Teraz tylko prysznic i śniadanko ;) poowoddzenia diewczynki ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim.. Ankula ja mam taka sama budowe, szerokie biodra to taka moja natura i nic sie z tym nie zrobi, trzeba sie z tym pogodzic:P Ja dopiero wygrzebalam sie z lozka, normalnie wstyd:P popijam moja kawke i zaraz jakies sniadanko i cwiczenia:) odezwe sie pozniej powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie gotuje pomidorową; p I zaraz II sniadnaie ale sie nawcinam arbuuzaa mniam ! ;D Ale mam lenia dzis maaskara jakas . ; ooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie skonczylam moje cwiczenia, godzinka czasu wlaczajac 6 weidera:) Onaa17 ja tez mam lenia to pewnie przez pogode nic sie nie chce.. Ja na sniadanie zjadlam 1 jogurt toffi light 190 g (100 kcal) z bananem i troche musli do tego, mniaaam, lacznie to jakies 270 kcal.. potem byly cwiczenia a po cwiczeniach szklanke kefiru naturalnego... a co bedzie na obiad to jeszcze nie wiem:P i jeszcze mam male pytanie powinno sie cwiczyc na czczo, czy moge po sniadaniu?? bo tak na czczo to mi sie nie usmiecha, jak tylko otworze rano oczy to mi burczy w brzuchu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×