Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagoda 3333

Wspólne odchudzanie 10 kg w dół

Polecane posty

Hej ja jem 5 posiłków dziennie co 3 godziny stosuje się dalej do wytycznych z topiku o którym już wspomniałam. Nie jestem w ogóle głodna przez co łatwiej mi oprzeć się pokusom np dziś poszłam z rodzinka na lody tzn oni na lody ja tylko woda ;) no i pije ok 2 litry wody i zieloną herbatkę. Czuję się świetnie ale zważę się w przyszłym tygodniu ale jestem pozytywnie nastawiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankula - to gratuluje ! malymi kroczkami trzeba dążyć do swojego sukcesu ;d trzymam kciuki oby tak dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trzymam kciuki za nas wszystkie :) Damy rade dziewczyny wystarczy cierpliwość i sumienność :) Nie dajmy się pokusom takim jak słodkości i tłuściutkie jedzonko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje ;) chyba zaczne skakac na skakance i krecic hula hop.;) ale kuurde szybko mi spada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy która z kobitek stosowała plastry vita slim? myślałam nad zakupem może to pomoże pozbyć się cm w udkach i boczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie umiem krecic hula hopem:( Kupilam kiedys ale oddalam kuzynce bo mi spadalo po 1 sekundzie:( Ale za to mam twistera, myslicie ze pomaga?? nie krece sie na nim systematycznie wiec nie potrafie ocenic, zaczne go uzywac codziennie i zobaczymy co z tego wyjdzie:) Ankula ja nie stosowalam tych plastrow ale wyczytalam gdzies na forum ze to wyrzucanie pieniedzy w bloto, no ale nigdy nic nie wiadomo.. Dziewczyny jeszcze mam male pytanie, zazywacie jakies tabletki typu bio cla, allle?? jakie macie zdanie ma ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po ciąży stosowałam clarinol bio cla - i nic to nie dało przynajmniej ja żadnej zmiany nie czułam! Ale w zeszłym roku piłam aqua slim i nawet waga trochę spadła niestety w Irlandii tego nie można kupić:/ bo nawet bym znów zakupiła, ale miałam wtedy dość nerwowy okres więc to tez mogło wpłynąć na spadek wagi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onaaa17 Jeśli chodzi o tatuaż to nie planowałam robić ale byłam w Niemczech na pracach sezonowych i tam był taki Facet który robi tatuaże i to był taki poryw chwili. Bałam się jak szłam to tak jakbym szła do dentysty. Ale nie bolało lekkie ukucia ale na łopatce tak nie boli jak np. na kostce bo tam jest delikatniejsza skóra i na plecach tez boli ale to da się przetrwać. Bardzo szybko mi się wszystko zagoiło :) A z tą pomyłką to pewnie przez nocne wstawanie. Sorki dziewczynki mam nadzieję że nie macie mi za złe że opisałam swój poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipinka oczywiscie ze nie:D a tak poza tym sliczny ten TWOJ MALUSZEK, glosowalam juz 2 razy:) nie mam jeszcze dzieci ale bardzo chcialabym miec, nie teraz ale niedlugo napewno, slyszalam od swoich kolezanek ze tak samo jak Ty mowisz w momencie trzymania dzieciatka na rekach wszystkie bole odchodza w niepamiec:) a tak swoja droga ile kg przytylas podczas ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prawie 20 :( Ale teraz ważę z 2 kg więcej niż przed ciąża ale ja nigdy szczupłą nie byłam a poza tym to mi został jeszcze brzydki brzuch :( a niedługo trzeba do pracy wracać i jakiś wyglądać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno uda Ci sie zrzucic to co sobie zaplanowalac:) podobno pociazowych kilogramow nie tak latwo sie pozbyc ale wierze ze dasz rade:D 3mam kciuki za \ciebie i za nas wszystkie lece spac dobranoc do jutra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc tak mieszkam w centrum Irlandii sam środeczek :) JA w ciąży przytyłam 25kg to też wina niedoczynności tarczycy przed ciążą ważyłam 50 i nigdy nie umiałam przytyć nawet pół kg teraz waże ter 55 i od porodu waga idzie w dół ale powolutku.... a to już 2 latka.... no ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemetri
no i nie udało sie wytrwac nawet 2 glupich dni.. wczoraj bylam u znajomych i jadlam prazony slonecznik solony.. nie mam pojecia jak walczyc z ta slaba 'silna wola'. no ale nie bede sie zalamywac od dzisiaj znowu zaczne. dzis postawie na sportowy dzien:)milgo dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) popijam wlasnie swoja kawe, zaraz sniadanie.. Ankula ja jestem z Cork:D nemetri niczym sie nie przejmuj pocwiczysz dzisiaj troszke wiecej, nastepnym razem zjedz bardzo malo jesli ktos Ci cos zaproponuje, powolutku wyrobisz sobie silna wole:) Ja na sniadanie jak zwykle bede jadla platki, obiad pieczona ryba z warzywami kolacja i 2 sniadanie jeszcze nie przemyslane:) do uslyszenia i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) ja sie jakos zmusilam i na czczo 30 min rowerku a teraz na sniadanie zjadlam 1 mojego mielonego bo zostal z obiadku wczorajszego i do tegoo jogurt naturalny z ziarnami zboz ;) zarz trzeba leciec obiadek gotować dziś jarzynowa wiec na 2 dni bedzie ;D Karolinka 28,, jak tam ci idzie A6W;> dziś 7 dzien ;d widzisz jakies efekty ? bo ja narazie niee . ale to pewnie bedzie cos za 2 tygodnie widac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko ja jestem z Longford i mam córeczke :) Faktycznie 2 latka to fajny wiek :) Ja zaczęłam od activi na I śniadanie a na drugie 2 małe kromki razowca z cienką szyneczką serem żółtym i pomidorkiem no i oczywiście kawusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia91
Filipinka ja też miałam cesarke 24 marca 2010. A teraz po ciązy zostało jeszcze 10 kg dzisiaj się ważyłam było 70kg a jest 69,1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie skonczylam cwiczyc, pol godziny skakania na skakance, 15 min rowerka, 50 pajacykow no i oczywiscie 6W:) Onaa17 efektow jeszcze nie widac, mysle ze ok 20-tym dniu zauwazymy roznice, czyli jeszcze duuuuuuzo pracy przed nami, ale co tam damy rade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zrobilam sobie ten pilling kawowy, normalnie rewelka, cellulit oczywiscie nie zniknal bo to nie takie proste ale skora jest naprawde gladziutka:) jestem naprawde zadowolona z efektow.. lazienka wyglada strasznie bo wszedzie jest kawa ale warto.. zaraz ide posprzatac ten balagan:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa7
Karolinko a jak to nakladalas ? i ile czasu to trzbea trzymac ;> ja tez chetnie sobie to zrobie niedlugo . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ten pilling nakladalam reka, bo to taka papka jest i trzymalam 25 min pod folia spozywcza, nie wiem czy dobrze, ale podzialal wiec chyba tak:P:P a ja juz po obiadku pieczona ryba z przyprawami (tak na ostro z pieprzem cayenne i szczypta chilli) i do tego warzywa gotowane na parze (kalafior, marchewka, szparagi).. musze przyznac ze sie najadlam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa7
Oj ja tez sie najadłam zupka ;d ide zaraz na miasto pospacerowac przydadza sie spalone dodatkowe kcal ;d wieczorkiem zrobie a6w bo teraz mi sie nie chce xd Karolinko a ty masz tez problem potem z podniesieniem sie przy 2 sei np. w 1 i 2 cwiczeniu;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak do teraz mój dzień to 4 posiłki, spacer, brzuszki, 30 minut na steperze. Pewnie tak za godzinkę wybiorę się na jeszcze jeden spacerek :) z rodzinką :) A jak wam minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi doobrze minął ale chodze jakaś wykończona nie wiem czemu. muusze iść ćwiczyć a6w i nie wiem skąd na to wziać sile ratunku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×