Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagoda 3333

Wspólne odchudzanie 10 kg w dół

Polecane posty

Gość madzia91
cześć dziewczyny chcę do was dołączyć. Obecnie przy wzroście 178 ważę 70 kg za miesiąc mam ślub i chciałabym schudnąć 10 kg.POMÓŻCIE MI BŁAGAM!!!. Jaka dieta(zdrowa) jest najskuteczniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam wypowiedz na forum medycznym : "Można ćwiczyć i na czczo i między posiłkami (ale nie tak szybko jak piszesz, najwcześniej z 1-1,5h po). Ćwiczenie na czczo powoduje nieznacznie większe spalanie tkanki tłuszczowej, ale z powodu niskiego poziomu insuliny szybko będziesz odczuwać zmęczenie podczas ćwiczeń." ja ćwiczę rano ale faktycznie odczuwam zmeczenie szybko ale zalezy mi aby spalic tluszczyk :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc madzia:) Gratuluje z powodu za maz pojscia:D ja jestem obecnie na diecie "mniej zryj" i spada mi ok 1 kg na tydzien. Ile chcialabys schudnac? Szybkie diety cud nie sa dlugotrwalym efektem, na forum mnostwo jest diet typu kopenhaska, kefirowa, chalwowa, grapefruitowa i tak dalej... na takich dietach kilogramy spadaja bardzo szybko ale tez rownie szybko powracaja z podwojona sila (znam to z autopsji) wiec ja uwazam ze nie warto. Moze poprostu staraj sie jesc zdrowo i mniej niz dotychczas, 5 malych posilkow dziennie, zadnych slodyczy i gazowanych napojow, weglowodany rano a bialka wieczorem no i duuuuuuuuuuzo ruchu.. biale piecz\ywo zamien na ciemne, zadnych fast foodow i bialego makaronu.. jesli sie postarasz gwarantuje Ci ze schudniesz 5-6 kg do slubu ale musisz byc konsekwentna, zadnego jedzenia na 3-4 h przed snem:):) zycze Ci powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onaa17 to bardzo pomocny artykul:) teraz juz wiem co jesc zanim zabiore sie do cwiczen:D dzieki U mnie cwiczenie na czczo odpada bo ja rano zupelnie nie mam sily:( moj mozg przestawiony jest na program "kawa i sniadanie" zaeaz po przebudzeniu ale przynajmniej wiem co jesc zeby bylo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie dodam przed cwiczeniami szklanke mleka lepiej bedzie sie spalalo tluszczyk ;pp ehh czasem mysle ze jem cos zle i wgl nie schuudne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem inna osoba !! Wiidać że bardzo dużo schudła teraz pięnie wyglada. Aahhh damy raade ! Nie mozna cale zycie sie odchudzac juz mam tego doosyc trzeba raz a porządnie ! Ja sie smiałam ze te moje próby z odchudzaniem jakbym tak je zliczyla to z caly rok by wyszedl hehe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi nie mow ja mam wrazenie ze ostatnio to caly czas sie odchudzalam, wszystkie smieciowe diety schudlam 4 kg przytylam 6 i tak w kolku... to jest jakies bledne kolo.. powiedzialam sobie stop, trzeba to zrobic raz a porzadnie i przede wszystkim zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lece bo mam mnostwo spraw do zalatwienie dzisiaj, odezwe sie wieczorem, a raczej w nocy i zdam relacje jak mi poszlo p.s udanej imprezy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo a co najlepsze jak schudlam z 4 kg to nic nie bylo widac praaawie ; OO i to najgorsze . musimy dac rade ! razem raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się odezwe jutro jakoś jak wróce ;) Dziekuję bardzo ! i również milego wieczorku wkoncu sobota dziś ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia91
dzieki za wsparcie:) Mam nadzieję że dzięki wam będę bardziej zmobilizowana i wytrwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia91
jesli sie postarasz gwarantuje Ci ze schudniesz 5-6 kg do slubu ale musisz byc konsekwentna, zadnego jedzenia na 3-4 h przed Dobre i to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie dotarlam do domu:) dzien udany zmiescilam sie w 1500 kcal wiec nie najgorzej:) aha i moj dzisiejszy maly sukces to odmowienie napoleonka ktorym mnie czestowano, bylo ciezko ale dalam rade... na samo mysl nawet teraz zbiera mi sie slinka... to bylo po 22.00 wiec nie chcialam sobie psuc na koniec dnia.. madzia91 do slubu mozesz miec nawet rozmar mniej, pamietaj pij duzo wody niegazowanej, zielonej i czerwonej herbaty. odstepy miedzy posilkami nie wieksze niz 4 h, musisz sobie przyspieszyc metabolizm:) 3mam za Ciebie kciuki, jak masz jakies pytania to smialo.. no i mam nadzieje ze bedziesz pisac jak Ci idzie...jesli cos ci nie wyjdzie to sie nie przejmuj kazdy znas ma swoje gorsze i lepsze dni, grunt to sie nie poddawac, potykasz sie upadasz ale wstajesz i idziesz dalej... czasami zjesz mniej czasami wiecej, czasami poswiczysz mniej czasami wiecej a czasami wogule..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia91
Cześć dziewczyny wstałam dzisiaj o 8 i na czczo zrobiłam 200 brzuszków i 100 przysiadów na śniadanie zjadłam owsiankę Mam nadzieję ze dobrze robię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po pierwszym śniadanku (aktivia pół banana troszku rodzynek jabłko i płatki ryżowe wszystko ładnie wymieszane w miseczce + kawa) Wczoraj drugie śniadanie jadłam w Burger Kingu ale spokojnie maż wsuwał hamburgera córcia fryteczki a ja jogurt naturalny i banana Byłam tam jak dziwoląg zwłaszcza że tu w Irlandii to oni głównie się fastfoodami żywią My to w takim miejscu jesteśmy góra raz w m-cu. A jeszcze że jadłam tam takie rzeczy to już w ogóle dla nich było dziwaczne. Ale stwierdziłam że niech się gapią ale to ja wchodzę w rozmiar 8 a nie 16 A i muszę się pochwalić jak wczoraj przyjechali znajomi przywieźli przepyszne ciasto (skąd wiem bo przepysznie pachniało jak je kroiłam i podawałam wszystkim) coś jak torcik z czekoladą i posypkami itp ale ja nawet okruszka nie wzięłam Miałam wczoraj dzień pełen pokus ale byłam nie ugięta i szczerze nawet nie było to takie trudne bo siedzieliśmy razem przy stole wszyscy oczywiście specjalnie zaczęli zachwalać ciasto a mnie to nie ruszało Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!! ja dopiero po sniadaniu, miseczka musli z jednym bananem no i oczywiscie do tego kawa:) Ankula to juz cos pojsc do Burger Kinga i jesc jogurt z bananem, jestem pod wrazeniem, nie wiem czy bym dala rade:P madzia91 zrobilas 200 brzuszkow?? wow masakra ja bym chyba nie dala rade:P:P# odezwe sie pozniej nuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i odwiedzila mnie matka natura z comiesiecznym prezentem:/ czuje sie jakbym polknela balon a nawet 2... ehhh tak mi cieeeeezko.. wlasnie zjadlam miseczke zurku z jajkiem i musialam odpiac spodnie mi sie ciasno zrobilo:( no coz taka nasza natura i nic sie na to nie poradzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranna_zjawa
Cześć dziewczyny. Przeczytałam wasz cały topic i jeśli mogę, to chętnie do Was dołączę. Na diecie jestem dopiero od wczoraj, choć tak naprawdę odchudzam się już dobrych parę lat, o tak sobie na zmianę tyję i chudnę. Mam za sobą różne diety, od jednoproduktowych po dwutygodniową głodówkę, ale teraz chciałam tak jak Wy po prostu mniej żreć. Wszystko ale z umiarem, żeby w końcu nie mieć tego paskudnego jojo i nie czuć, że zaraz padnę z braku sił. Mogę dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink14
Hej. to ja tez chetnie dolacze. co prawda nie chce schudnąć 10 kg, ale bardzo chetnie 7 :) Waze 55kg przy wzroscie 168,5cm. Codziennie od tygodnia krece hula hop, staram sie mniej jesc, zdarza sie, ze jem jedynie 2 posilki dziennie,bo nie mam czasu, ale waga jak stala tak stoi. No i glownie chodzi mi o zrzucenie boczkow i brzucha, a jesli to sie uda, bede pelna optymizmu to zajme sie udami :) one nie są złe, ale chce lepsze, bo moj mezczyzna sie nimi zachwyca :) aha, staram sie takze cwiczyc tyle ile dam rade z plytka "plaski brzuch" jednak te cwiczenia sa tak meczace, ze czasem nawet mi sie nie chce do nich podejsc i robie tylko kilka, z pamieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia91
witaj ranna zjawa;) ja też jestem na dietce od wczoraj. Zycze Ci powodzenia i wytrwałaości w dążeniu do celu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranna_zjawa
Wzajemnie, Madziu91:) Wytrwałość się przyda, bo po czasie zawsze gdzieś mi znika. Mam 165cm i 55kg. Dążę do 50kg. Plan na jutro: poranne bieganie, stretching, potem praca i może jeszcze trochę hula- hop. Jak dla mnie wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie noowe kobitki ;) Ahh dopiero miałam czas zerknąć a wiec tak. czoraj też mialam pokuse !! Napoleonki z tofii ;o mniiiam ale nie jadlam przyszla rodzina i oni wcinali. gorzej bylo z grilem zjadlam 1 kielbaske oczywiscie bez chleba ale potem bylam tak a glodna ze zjadlam kanapki :( ehh to byl faktycznie zlyy dzien a na obiad fasolke po bretońsku nie bylam w domu wiec nie mialam jak cos zjesc no trudno ! jak wrocilam zjadlam troche makreli wędzonej i pół serka wiejskiego i nic wiecej nie jem !! mam pelno slodyczy ;oo i nutelle ;o moja ulubiona orzechowa ale stoi w szawce i nie mam zamiaru nawet jej tknąć ! nagrzeszylam wczoraj i troche dzis ale noe poddam sie ! jutro bedzie lespzy dzien napeewno ;) czekaja mnie teraz ćwiczenia z A6W już mój powiedziałam ze moze dzis odpuszcze . a ja odparlam ze nie mooge musze cwiczyc wiec zaraz ide ;) Karolinka 28,, - a jednak mialam racje ze to przed okresem wiemm co czujesz mam to co miesiac ! i gratuluje odmówienia i gratuluje Ankuli ! Brawo dziewczyny i tak trzymac . Powiem ze odchudzajacy odchudzajacego zrozumie ale osoba szczupla lub po prostu ktora nie jest na diecie za choleeere nie zrozumiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink14
onaaa17 pozytywnej energii Ci nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niby zostałam przyjęta na 1 stronie i na tym skończyła się moja dieta :( Ale od jutra biorę się za siebie bo jak pisałam a może i nie wyglądam okropnie po urodzeniu dziecka. Jak ćwiczy się 6 weidera. O co chodzi z tymi cyklami i seriami :( Oczywiście przeczytałam cały topik i mam nadzieję że przyjmiecie mnie po raz drugi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemetri
witam! od jutra przyłączam się do waszego celu. mam 167 cm waga 66 kg. Moją straszną zgubą są słodycze.. jem bez opamietania w każdej ilości az do bólu brzucha.. mogłabym jeść w nieskończoność i chyba wypronowałam juz każda diete tylko ze kiepsko z moja silną wolą. Przeraża mnie moj odstający brzuch i dlatego wierze ze czytając wasze posty jakos podziala to na mnie motywująco. 1-1,5 kg na tydzien byloby bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×