Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagoda 3333

Wspólne odchudzanie 10 kg w dół

Polecane posty

Co ile się ważycie ? Żeby sprawdzić czy są jakieś rezultaty? Ja czekam do 2 sierpnia bo tak sobie wybrałyśmy na tym drugim topiku z którego diety korzystam Ale już nie mogę się doczekać czy chociaż jakieś gramy zeszły?? Mam wagę w sypialni a druga w łazience i co przechodzę to mnie kusi żeby już się zważyć ale jeszcze się nie ugięłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dzisiaj dluzej zeszlo w pracy, no ale jestem:D Dzien uwazam za zakonczony i udany:) Ankula ja narazie nie chce sie wazyc, zwaze sie za tydzien, bo jak nie zauwaze jakiejkolwiek zmiany to boje sie ze sie zalamie wiec wole poczekac i miec pewnosc ze zobacze mniejsza liczbe:P Lece spac bo juz pozno... do jutra!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ;) ja już wstałam i lece pojeżdzić na rowerku potem A6W prysznic i śniadanko ;) na obidek dziśrobie warzywa na patelnie z piersią z kurczaka i surówką . Wiecie co kobiitki mam dylemam :( w sobote mam rocznice z moim i planuje ubiec tort czekoladowy ;D jeszcze mu nie piekłam nic a że bardzo lubi słodkie to sie ucieszy na pewno . Tylko ze nie wiem czy sama moge skosztować kawałek. wtedy wyrzucić jakiś posiłek? żeby bilans zjedzdonych kalorii byl taki sam jak zawsze ? poomóżcie a może wgl nie jesc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! ja wstalam i pije kawke, potem sniadanko i do pracy:( Onaa17 ja uwazam ze mozesz sobie pozwolic na maly kawaleczek, ale na JEDEN NIE POL TORTU:p:p ja na twoim miejscu nie wyrzucalabym zadnego posilku z jadlospisu, poprostu musisz pocwiczyc wiecej... powiedzmy zamiast godzinki na rowerku pojezdzij 1,5 h... 3mam za Ciebie kciuki zebys sie nie skusila na drugi kawalek potem trzeci i czwarty, bo tak pewnie by bylo w moim przypadku:P jak juz zjesz ten jeden kawalek to zjedz bardzo lekka kolacje:) do uslyszenia pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona17 ja był chyba postarała się nie jeść miałam taki dylemat w zeszłym tygodniu jak wpadli znajomi z pycha ciachem ale się nie skusiłam! No chyba że zjesz naprawdę mały kawałek i dasz radę oprzeć się reszcie torciku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzienna_zjawa
Hej dziewczyny:) Ona17, ja bym sobie na jeden kawałek pozwoliła. Ale tak jak pisała Karolinka, tylko jeden i za to więcej się poruszać. Na dziś mam taki sam plan, bo mój chłopak rano przyniósł mi różyczkę i zaprosił mnie na randkę wieczorem. Na pewno jakieś jedzenie będzie, a przecież jak on się dla mnie postara, to nie będę niewdzięcznie mu odmawiać. Swoją drogą on wie, że jestem na diecie, ale jakoś nie przeszkadza mu to proponować mi różnych pyszności. Bo według niego ja nie muszę chudnąć. Przynajmniej on jeden tak uważa:) Dziś planuję pobiegać, 1,5 h aerobiku i A6W. Więcej nie dam rady:) A z jedzenia to zaraz zjem kanapkę z ziarnistego chlebka, na obiad maślankę, a wieczorem pewnie coś kalorycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! jak minal dzien?? u mnie super ale jeszcze nie mialam czasu cwiczyc, zrobie tylko 6W i to na tyle bo jestem za bardzo zmeczona:( zjadlam dzisiaj jakies 1000 kcal wiec jestem z siebie dumna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie spoko dzionek jak do tej pory 4 posiłki brzuszki spacerek! jeszcze może wieczorkiem jeszcze steper i może w końcu zrobię ten piling kawowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilling kawowy polecam, ja bylam naprawde zachwycona efektem po, w sumie to sie nie spodziewalam ze skora bedzie az tak gladka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie nałożyłam tą kawową papkę ;) i siedzę pozawijana w folie :) jestem ciekawa efektów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziewczynki tak sobie dzioneek. ;) zjadła tylko 3 posiłki bo nie bylo mnie przez większość dnia w domku i nie wziełam nic ze sobaa. a na mieście nie chciałam kupować nic kalorycznego więc suma sumarą zjadłam mniejsza liczbę kcal ;) rano spaliłam 700 kcal prawie na rowerku stacjonarnym i A6W . Przyznam sie ze mam kryzys w A6W cos ciezko mi idzie :( i opuscilam dzis i wczoraj po jedenj serii :( eeh. musze zacząć cwiczyc ale po sniadanku lekkim i dopiero potem rowerek bo nie wyrabiam tak i siił kompletnie nie mam . :( ale sie nie poddami jutro dalszy ciag A6W ! dzis mly sukcesik ;D byłam u siostry i poczestowała mnie knoperseem . mniaam . ale ja podziekowalam powiedzialam ze nie moge i odlozylam na bok oni sie zajadali. ;) ja potrafie odmówć gorzej jak juz sie skusze bo mam gorsza chwile to koniec ! wiec sie pilnuje. dziś też było tak że mojemu robiłam bułki z serkiem i czułam zapach białej świeżutkiej bułeczki ale ja zjadłam arbuzika ;) i mam czyste sumienie wiec moge spokojnie iść spać ;);) Małe sukcesy a cieszą ;) a co do tego tortu to zjem kawałek ;) żeby spróbwać czy wyszedł . reszta obdziele rodzinke troche kcal im nie zaszkodzi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzymac Onaa17:) wiecie co ja uwazam ze od czasu do czasu mozna sobie pozwolic na male szalenstwo, bo jak wiadomo organizm potrzebuje wszystkiego, ja z wlasnego doswiadczenia wiem ze jak mam ochote na kostke czekolady to raz w tygodniu moge sobie na nia pozwolic, bo pozniej moj organizm sie o nia upomni i zamiast jednej kostki zjem cala tabliczke:( wiec mozemy jesc wszystko ale w granicach rozsadku... oczywiscie nie mowie tutaj ze mamy sie codziennie obrzerac slodyczami bo mamy na nie ochote:( nie zrozumcie mnie zle... raz na tydzien lub dwa male co nieco nie zaszkodzi:D:D Ankula napisz jak Ci wyszedl ten pilling, jakie rezultaty? ja dzisiaj kupilam sobie herbate z l-karnityna i wlasnie sobie ja popijam:) Onaa17 ja jak narazie daje rade z A6W ale nie mam sily na inne cwiczenia:( aha i jeszcze jedno pytanie... Moze tak jak Ankula mowila ze na innym topicu wszystkie dziewczyny waza sie 2 sierpnia moze tak i my zwazymy sie w ten dzien? co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka 28,, no mój organizm już sie domaga słoodkiego czuuje to bo dzis chodzilam po chacie i myslalam o tej czekoladzie co lezy w loodowce; OO nie tknęłam jej bo wiem ze w sobote zjem kawalek torcika ;D mi pasuje mozeemy sie zwazyc 2 sierpnia ;) mam nadzieje ze ubędzie cośś mi . bo sie załamie : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki nie załamujemy się bo damy redę :) A więc ja już po pilingu jak siedziała w foli to trochę piekło ale to takie przyjemne pieczenie :) Faktycznie skóra miłą w dotyku gładziutka ale chcę stosować go częściej żeby sprawdzić czy np ubędzie cm w udzie lub cellulicik zniknie! Bo gładką skórę to mam tak samo po pilingu cukrowym z garniera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankula no o fajny efekt ;D ja tez sie skusze i zrobie go ale w przyszłym tygodniu. Lece spac juz kobitki zeby miec sile na jutrzejszy trening;) Trzeba sie wyspać . ;) Dooobranooc ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Jak samopoczucie? U mnie bardzo dobrze. Dziś długo pospałam bo aż do 10:00 :D ale czasem można ;) Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankula ja ciagle tak spie !! ;dd ja wlasnie skonczylam dekorowac moj torcik wyglada wspaniale ; d zobaczymy jak smakuje jutro ;) ja zaraz obiadek sobie szykuje piers smazona z kurczaka z surowka ;) A6W zrobione niedawno wiec po obiadku na rowerek na godzinke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarikaa
cześć ;) ! na początku musze przyznać że nie przeczytałam jeszcze wcześniejszych wypowiedzi ale postaram sie to w najbliższym czasie nadrobić. ;) szukałam od kilku dni topików z tego roku a przede wszystkim z tego miesiąca i w końcu znalazłam. ;] chciałabym stracić jeszcze dokładnie 10 kg. ;d postanowiłam napisać gdyż od kilku miesięcy jestem na diecie, troche mnie ubyło ale nie jest to jeszcze szczyt moich marzeń. ;d mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona. ;) pozdrawiam serdecznie ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika witamy :) napewno dasz radę ja stosuję dietę z topiku http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4536321 2 sierpnia się ważę więc napiszę jak rezultaty pewnie nie będą ogromne bo stosuję je dopiero od tygodnia ale czuję się świetnie Jak masz chwilkę zajrzyj i na tamten topik ja dla mnie bardzo pomocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarikaa
Ankula dzięki za miłe przywitanie i miłe słowa. ;) wydaje mi sie że po tygodniu jakąś zmiane można już zobaczyć. ;] w każdym razie najważniejsze jest to żeby waga spadała w dół a nie rosła w góre. ;d pewnie że zajrze, może znajde coś tam odpowiedniego dla siebie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na diecie pierwszy raz w życiu i jest to dla mnie coś nowego ale jedząc tak jak radzi założycielka tamtego topiku w ogóle nie czuję głodu między posiłkami jem to co lubię i nawet nie ciągnie mnie do rzeczy które musiałam odstawić:) naprawdę przyjemna dieta ale jak już pisałam 2 jak wejdę na wagę powiem o rezultatach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarikaa
ja również jestem na diecie 1 raz. ;d pewnie to nie tylko ta dieta daje takie efekty. ;) silna wola też Cie powstrzymuje od zjedzenia czegoś nieodpowiedniego i to sie ceni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz jakaś diet już na oku czy szukasz albo po prostu chcesz ograniczyć jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarikaa
na początku chciałam przejść na jakąś konkretną diete ale stwierdziłam że jak już zakończe te diete i zaczne w miare normalnie jeść to będe miała efekt jo-jo a tego bym nie chciała. ;d jeśli chodzi o jedzenie to ograniczam jak tylko można. ;d zazwyczaj jem 3 posiłki dziennie, coraz częściej nie jem kolacji. ;d Ankula tak w ogóle to ile masz lat ? ;> ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 25 :) właśnie ta dieta którą stosuje to taki tez zdrowy styl życia bo jesz 5 posiłków i po miesiącu możesz dokładać kolejne produkty (nawet słodycze) autorka topiku ją stosowała i nie ma efektu jojo po prostu przyzwyczajasz organizm do prawidłowego metabolizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie chciałam jakieś specyficznej diety czy głodówki bo mam niewiele do zrzucenia a bałam się że zrzucę te kilka kg a potem jojo i jeszcze nie dość że wrócą kg to z nadwyżką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×