Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagoda 3333

Wspólne odchudzanie 10 kg w dół

Polecane posty

Filipinka_01 - oczywiscie ze orzyjmiemy ;) Jeden cykl to powtórzenie każdego ćwiczenia jedno po drugim, po jednym razie. Ilość cykli informuje nas ile razy mamy bez przerwy kontynuować takie powtarzania. Seria to wszystkie cykle przeznaczone na dany dzień, nie musimy ich wykonywać wszystkich bezpośrednio po sobie. Powinniśmy odpocząć minimum 3 minuty. Nic się nie stanie jak do ćwiczeń wrócimy nawet za godzine. ;) Poowodzenia życzę i pozytywnego nastawienia. pink14 - no nie brakuje nie brakuje pragne schudnac i nie patrzec na inne szczuple dziewczyny z taaka zazdrością ! nemetri - Witaj wśród nas ;) No mja zmora to rowniez odstajacy brzuch . Ale trzeba walczyc z tym ! wierze w ciebie ;) i dobrzze ze szukasz wsparcia na forum to pomaga mi pomoglo ;) do slodyczy mam tez slabosc. ale wiecie co ! postanowilam ze jak schudne i bede wygladac tak jak chcem kuiee sobie słoik nutteli i zjem cally bede sieddziala i jadla lyzkami ta boomba kaloryczna to bedzie moja nagrooda za trud wysilek wyrzeczenia i pot wylany przy cwiczeniach ! postanowilam sobie ze jak schudne i juz bede wyglada c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki mnie też męczą babskie dni Jak macie chwile to tu na tym topiku http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4536321 przepis na fajny piling kawowy :) to z tego topiku stosuję "dietę" i naprawdę dobrze się czuję zobaczymy ja będzie z wagą zważę się za ok 1,5-2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo serdecznie wszystkie nowe kolezanki!!! przyjmujemy Was z otwartymi ramionami:) Razem kazda z nas osiagnie swoj wymarzony cel, grunt to wsparcie i samozaparcie:) Onaa17 z tym okresem to trafilas w sama dziesiatke:P przez to dzisiaj zjadlam 4 kostki mlecznej czekolady no ale ja w pierwszy dzien tak juz mam.. tego poprostu nie da sie kontrolowac:) wiec wliczylam ta czekolade do harmonogramu tego dnia i tym samym uniknelam nadprogramowych kcal.. mam nadzieje ze to parcie na slodkie jutro jakos minie:/ jak nie to sie chyba wsciekne:/ Filipinka nie przejmuj sie i zacznij diete jeszcze raz, poprostu sie nie poddawaj i kontynuuj nie zwazajac uwagi czy dany dzien byl udany czy nie... raz bedzie lepiej raz gorzej tak jak w zyciu raz slonce raz deszcz... 3mam za was kciuki i zycze powodzenia! Piszcie jak wam idzie :) odezwe sie jutro dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA i jeszcze na temat tych kostiumow kapielowych jak dla mnie bomba... jakies 6 kg w dol i sie odwaze taki zalozyc:P:P hehe milej nocki i udanego jutrzejszego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzienna_zjawa
Witam wszystkie dietujące kobiety:) Jak popatrzyłam na stroje, które wkleiłyście i te szczupłe babki, które je prezentują, to mi podskoczyła motywacja do chudnięcia. Niedługo na pewno same będziemy się świetnie w nich prezentować:) Karolinka 28, muszę zapamiętać sobie Twoje zdanie o nie poddawaniu się i powtarzać sobie codziennie:) Postanowiłam dołączyć do Was z A6W. Już pierwszą serię mam za sobą. Trzy razy zrobiłam całą i boczki mi zniknęły, a talia się powiększyła tyle, że zawsze robiłam ćwiczenia w połączeniu z dietą, więc efekty pewnie spowodowane były oboma czynnikami. Udanego dietowego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po śniadaniu płatki na mleku i kawa. Płatki to juz chyba jem ze 2 miesiące i jak na razie mi się nie znudziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) Ja tez juz po sniadanku, platki owsiane na mleku, Filipinka ja tak samo platki w jakiejkolwiek postaci, musli itd moge jesc na okraglo:P Dzienna zjawa 6 weidera jest naprawde fenomenalna, moze i daje w kosc i ale efekty sa, wiec naprawde warto sie troche przemeczyc:D ja dziewczyny musze leciec do pracy odezwe sie wieczorem i zdam relacje z dzisiejszego dnia powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankula - śliczny ten strój niebieski ;DD A ja dziś na śnadanko zjadlam serek wiejski ze szczypiorkiem, pomidorkiem, i rzodkiewką do tego troszke makreli ;D znooowu mam lenia na ćwiczenia !! ahh . ale coż trzeba bo wieczorem bedzie jeszcze gorzej . xD A miał ktośz was po A6W zakwasy ?? Bo ja ani razu i nie wiem czy zle robie czy co :( Jak wykonuje cwiczeni napinam miesnie i mnie bola juz po 2 cyklu jak sie tylko rozgrzeja ale na drugi dzien zakwasow nie maa. xD nie wiem moze dlatego ze jezdze jeszcze na rowerku stacjonarnym ;) Dzienna_zjawa - to prawda motywacja jest !! kazda pragnie tak wygladac ;D i mam nadzieje z wspólnymi siłami osiągniemy taki cel że wychodzac w takim stroju nie bedziemy sie nigdzie chowac a inne kobitki beda patrzec z zazdroscia na naszee cialka ! życze Wamm wszystkim tego kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Ja już po 2 posiłkach I jogurt naturalny zmieszany z kiwi płatkami ryżowymi j jabłko II płatki ryżowe z mlekiem rodzynkami i orzechami + kawa z mlekiem resztę posiłków wymyślę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia91
Filipinka mamy dzieci w tym samym wieku tylko ze moja corcia urodziła się 24 marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie zrobilm A6W dziś 5 dzień;) I zaraz 40 min na rowerku ;) Odezwe sie potem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzienna_zjawa
Hej:) Ja dziś z ruchu, zrobiłam to co zaplanowałam. Z jedzeniem muszę sobie coś zaraz ogarnąć, bo na razie zdążyłam zjeść tylko na śniadanie jajecznice z dwóch jajek plus dwa pomidory i później kalafior. Głodna jestem okropnie, a do tego przed okresem. Co do zakwasów po A6W, to chyba nigdy nie miałam. W ogóle pamiętam, że już pod koniec to w czterech pierwszych ćwiczeniach w ogóle już nie czułam w brzuchu nic. Tylko męczyły mnie te dwa ostatnie- z nogami do góry i to co trzeba machać nogami, taki niby rowerek, wiecie chyba o co mi chodzi.:P Łykacie jakieś suplementy? Bo ja zazwyczaj dużo ćwiczę i na diecie bywa, że po prostu nie mam na nic sił i jest mi słabo, jakieś zawroty głowy dostaję, itp. Myślę, żeby sobie zakupić coś, tylko nie do końca wiem co. Pewnie coś na włosy, zestaw witamin i supli, i nie wiem, czy jest sens inwestować w magnez, żelazo, wapń? Co myślicie na ten temat. Może macie jakieś sprawdzone produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink14
Hej moje szczuplutkie dziewczynki, chcialam sie tylko przywitac, bo wrocilam niedawno i teraz ide cwiczyc, poki mam jeszcze troszke sily:) caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) melduje sie ze juz jestem,,, dzien pod wzgledem posilkow zamknelam w 1200 kcal, zaraz bedzie trzeba jeszcze troche pocwiczyc. Onaa17 ja tez nie mam zakwasow po 6 weidera, nie mialam ani razu, wiec sie nie przejmuj na pewno dobrze wykonujesz cwiczenia:) Dzienna zjawa jest chodzi o suplementy to ja nie biore nic typu magnez, wapn tylko tabletki na wzmocnienie wlosow i paznokci BELISSA. Naprawde polecam, zazywam je jakies 4 miesiace i widze poprawe, koncowki wlosow przestaly mi sie rozdwajac mimo to ze jestem na diecie, one kosztuja cos ok 18 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dziś zjadłam 4 posiłki, jem co 3 godzinki nieduże porcje i faktycznie nie czuję głodu każdy kolejny posiłek jem bo już czas na niego a nie dlatego że czuję się głodna. Chce też wypróbować piling kawowy :D Głowa mnie dalej boli :/ ach te cholerne babskie dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankula daj znac jakie beda efekty po pillingu bo tez sie na niego szykuje juz od jakiegos czasu a slyszalam ze rewelacja... jak mozesz uchyl rabka tajemnicy jak go bedziesz przyrzadzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PILING KAWOWY 10 łyżek czarnej kawy ( nie rozpuszczalnej tylko sypanej) *3 łyżki cynamonu *4 łyżki imbiru z przypraw Kamis ( 1,70 za paczkę ) dodać trochę wody, aby się lepiło ale nie może być rzadkie musi być takie jak krem Smarujemy tym wybrane partie ciała ( brzuch, uda co tam musicie) i zawijacie się w folię spożywcza to co się pakuje wędliny. Siedzicie tak ze 30 minut. Ponoć jeśli nie piecze podczas siedzenia pozawijanym to można następnym razem dodać więcej imbiru i cynamonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink14
a co ten peeling daje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoć dobrze ujędrnia z niektórych opinii wiem że wyszczupla i pomaga w walce z cellulitem Ja też dopiero chcę go wypróbować bo jeszcze nigdy nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki; ) Ja dziśpooćwiczyłam i to długo 1.5 godziny rowerek stcjonarny to przejechalam aż 50 km ; O i spaliłam 1000 kcal + A6W . ;) NA kolacje zrobilam chipsy z piekarnika pyycha ! wysmarowalam olejem lnianym blache polozylam plastry ziemniakow posypalam przyprawa do ziemniakow i zapiekalam 10 min z termoobiegiem ;D mówie wam super i dietetyczne bo nie takie ze sklepu cale tłuste xD ;) Karolinka 28,, - ty codziennie liczysz ile spozywasz kcal ? bo ja kuurcze nie :( i nie wiem czy to czasem nie jest zle. ale tak na oko czy co ;> Ankula - a moge uzyc fusów od kawy ? czy to ma byc cwieza kawa;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez cwiczenia mam za soba:) 45 min ale upocilam sie jak prosiak:P:P Onaa17 ja staram sie liczyc kcal tak zeby dziennie nie przekroczyc 1500 kcal i zeby nie zjesc mniej niz 1000 kcal... dzieki temu ze zwracam uwage co ile ma kcal wiem czego powinnam unikac, poprostu ulatwia mi to odchudzanie sie.. wiadomo ze to nie bedzie dokladna liczba ale -+ 100 kcal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka 28,, - no, no ja wiem co jesc a czego unikac bo czytam etykietki z tylu na produktaach ;p ale jakos nie licze nie mam glowy do tego ;) ale okolo 1000 zjadam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam różne przepisy najwięcej było z zaparzoną kawą więc myślę że fusów też możesz użyć ale są też przepisy gdzie robią z suchej kawy. Ja sama będę próbować i z taką i z taką bo też wcześniej nie stosowałam. A skoro pijesz kawę i zostają ci fusy to możesz sprawdzić na sobie :) Niektórzy dodają też żel pod prysznic i tylko sie nacierają nie siedzą w foli inni dodają soli morskiej no naprawdę jest trochę tych przepisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam opinie że pomaga na cellulit i wyszczuplić np uda Ja właśnie też z tego powodu chcę go wypróbować bo zauważyłam że chyba cellulicik mnie zaczął dopadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzienna_zjawa
Widzę, że kolejny dobry dzień za nami. Skusiłam się co prawda na krakersa, ale poza tym było okay;) Posłucham się Karolinki i jutro zaopatrzę się w Belisse. Poza tym wyszperałam w szafce magnez w tabletkach musujących, więc też będę sobie codziennie jedną zażywać. Opisywaną maseczkę robiłam sobie systematycznie pewnego czasu, ale ze względu na pękające naczynka zrezygnowałam. Efekt był takich świetnie gładkich ud i pośladków. Nie wiem czy na cellulit działa, bo w sumie mam tylko taki maleńki, więc zmiany ciężko mi zaobserwować. Ja dawałam świeże fusy od kawy, cynamon, imbir i żel pod prysznic, a potem zawijałam się folią. Uczucie gorąca i takiego lekkiego pieczenia miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą kobitki jeśli to nie problem dla Was wypróbujcie ten piling bo wiadomo na każdego różne rzeczy inaczej działają! tak samo przecież jest z kremami balsamami itp.... jak będzie jakiś efekt to super jak nie no trudno a myśle że nie jest to kosztowny zabieg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×