Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thinki100

Starania o dzidziusia od ponad 13 miesiecy!!!

Polecane posty

4 miesiące to jeszcze niedlugo. Zycze Ci oczywiscie aby to byl ostatni szczesliwy cykl Twoich staran ale okazuje sie ze nie jest tak latwo zajsc w ciaze jezeli sie jej tak wyczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Od jakiegoś czasu bolą mnie piersi w ogóle są powiększone i bardzo wrażliwe. Jestem ciągle zmęczona, nic mi się nie chce i ciągle bym spała. Strasznie dużo jem. Moje poprzednie miesiączki przyszły z opóźnieniem. Pierwsza spóźniła się o 4 dni a druga o 5 dni. Teraz powinnam dostać miesiączkę 5 listopada. Jak myślicie czy moje objawy mogą wskazywać na ciąże ?? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thinki wpisz sobie w googlach hasło ueraplazma i wyskoczy Ci na ten temat sporo wiadomości. U mnie i mojego męża nie ma wcale objawów. Roznosi się głównie drogą płciową więc któreś z nas... Podejrzewam że to raczej od mojego męża bo zanim się poznaliśmy to on miał kilka:) partnerek. Jesteśmy parą od 11 lat ale lekarz powiedział ze to może być baaardzo stara sprawa. W każdym bądź razie ta bakteria jest u mnie w macicy jajowodach itd i może osłabiać plemniki itd więc mimo iż mój mąż miał dobre wyniki nasienia to one we mnie już się znacznie osłabiały i stąd może brak ciąży. Teraz przez 10 bierzemy antybiotyki. Można ją eż nabyć na basenie czy w saunie więc kto wie. Tak czy inaczej lekarz zrobił mi te badania pod kątem inseminacji bo stwierdził że jeżeli już się wywala kasę to trzeba mieć stuprocentową pewność że jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem juz po owulacji a moja tem wynosi 37,1 juz od paru dni nie wiem skąd ta temperatura no ale ponoc od owulacja az do @ utrzymuje sie wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emsi Em 23
cześć dziewczyny ;) zobaczyłam ten topik i pomyślałam że może wy mi pomożecie... otóż czy duphaston pomaga zajść w ciążę??? Też się staram o dzidziusia i nadal nic :/ moja koleżanka gdzieś usłyszała że ten lek pomógł jakiejś znajomej zajść w ciąże... wiecie może coś na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj.... Duphaston moze dac ci lekarz albo np luteine dopochwowo np kiedy masz za niski progesteron w 2 fazie cyklu... Dlugo juz sie staracie o dzidziusia i czy robiliscie juz jakiekolwiek badania w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj.... Duphaston moze dac ci lekarz albo np luteine dopochwowo np kiedy masz za niski progesteron w 2 fazie cyklu... Dlugo juz sie staracie o dzidziusia i czy robiliscie juz jakiekolwiek badania w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emsi Em 23
duphaston mam przepisany na wyregulowanie cykli... mam też torbiel na jajniku ale mój gin twierdzi że to nie przeszkadza w zajściu w ciąże... poza tym badania mam ok... o dzidzię staramy się od 14miesięcy... i nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emsi Em 23
pozostaje czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha...spermiogram tez robiliscie? a duzy jest torbiel? torbiele moga produkowac hormony np,ja bralam 2m anty pare lat temu jak mialam torbiel, rok temu mialam wycinany.... a robilas poziom hormonow od czasu kiedy masz torbiel? niektorym kobieta pomagaja np cykle stymulowane.... moze zacznij mierzyc poranna temperature?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska27 to jest moj 20 dzien dopiero od 3 dni jest 37,1 juz dlugo nie mierze temki doipero teraz od poprzedniego cyklu ale w dniu@ spadala więc pozostaje czekac do@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emsi Em 23
mój mąż też miał badania... wszystko jest ok... na początku stwierdzono u mnie kilka torbieli, ale później było ich mniej, raz więcej... teraz mam jeden... również brałam tabletki anty bo ponoć miało pomóc ale źle się po nich czułam więc odstawiłam... porobiłam badania, lekarz mówił że torbiel to nie problem, że nie przeszkadza w staraniach... teraz sama nie wiem... dostałam duphaston... biorę go dopiero 3tydzień... nie wiem co jeszcze mogę zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym moze skonsultowala to z innym lekarzem... Ja sie po wycieciu lepiej czulam... Moze tobie np pecherzyki nie pekaja i z tego robia ci sie torbiele np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje Panie:) dawno mnie tu nie było:) tabelka staraczek?? można się dopisać?ja dzisiaj 8 dzień cyklu,zrobię test owu wieczorek tak dla pewnosci ze jeszcze nie czas,w środę idziemy nasionka oddać do badania,ciekawa jestm co będzie,bo wczoraj maz imprezował.Pytałam lekarza podobno nie powinno byc problemu z wynikiem jak taka przerwa 4 dni od ostatniej dawki alkoholu,i wstrzemięźliwość mamy:)i od piątku staranka jak tylko owulka mnie odwiedzi:) Ogólnie mam dobry dzień:)obudziła mnie wiadomość od szefowej o dużej wypłacie:) do tego mam mega zajęty miesiąc,bo mam zlecenie z drugiej pracy:) wszystko idzie w odpowiednią stronę:)całuję mocniasto kobieteczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki,wpadłam zameldować że żołnierzyki na przegląd poszły,dzisiaj 10 dc a ostatni cykl 26 dni miał,także powoli szukam owulacji:) trzymać kciuki proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie przyszłe mamusie :) ale piękną jesień mamy! na poczatek o moim chrześniaku który jest oczywiście najpiękniejszym kawalerem pod słońcem, zapatrzonym w swoją chrzestna jak w obrazek :) kobitki, wczoraj zostałam zarejestrowana na pierwsza wizytę w klinice leczenia niepłodności- termin 22 listopada- troche długo ale cóż poczekamy. wypełniłam już formularz pierwszej wizyty i teraz czekam :) w tym cyklu biore ostatni raz clo i na monitoring do mojego starego gienia. trzymajcie sie cieplutko wsztstkie, zaglądam do was codziennie i poczytuję! całuję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!!!za pare dni moj m idzie na badanie nasienia strasznie sie boja jakie bedą wyniki mam nadzieje ze wszystko bedzie w miare dobrze i wkoncu sie wyjasni dlaczego nie moge zajsc w ciąze pozno co prawda dał sie namówic ale lepiej pozno niz wcale 12 idzie juz do lekarza a ja 7 dni do @ i tempka37,3 ale pewnie spadnie jak zwykle a co tam u was kobetki?????? gdzie wy wszystkie jestescie????jak tam starania wasze zycze wam 2 kreseczk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki! Melduję, że u mnie nic nowego :) Dzisiaj jest moj 4 dc, oby ta wstreciucha sie jak najszybciej skonczyla i juz nie przylazla przez 9 miechow :) Zaopatrzyłam się w test ciążowy - i obiecałam sobie, że uzyje go tylko wtedy kiedy juz bede pewna ze to "to" . Fioletowy lakierku widze ze zbliza Ci sie termin @ ? jak tam samopoczucie i objawy. Moze badanie nasienia juz nie bedzie potrzebne? Trzymam kciuki! Dziubasek a to prywatna klinika ? Ja sama sie zastanawiam nad wizyta w klinice ale wlasnie prywatnej tylko narazie brak kasy doskwiera niestety. Tararara owocnych staranek!! A gdzie sie podziewa EwelaK? Kochana co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinki100 witaj kochana ano juz 7 dni zostalo maz idzie 12 na badanko boje sie cholernie jakie bede wyniki a dzis tempka od kilku dni 37,3 a ty jak tam kochana ooo to ju niedlugo bede u ciebie nowe starania i nowe nadzieje oby ci sie udalo jeszcze w tym eoku bo ja tosie juz łudzie ze w tym sie cos uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez sie strasznie obawial badanka, ale na szczescie wszystko wyszlo ok! Nie bylo tak strasznie! :) Przydalaby sie nam w koncu tutaj jakas "zafasolkowana" kobietka :) Ehhh rozmarzylam sie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinki100a jak wyniki męża dobre?????czyli wychodzi na to ze obydwoje jestescie zdrowi???my juz nawet na wakacje jechali bylismy wyluzowani i td i to tez nie pomogło mi sie wydaje ze mój m ma jednak słabe zołnierzyki i boje sie tego troche szczerze no ale bedziemy sie marwic jak bedzie cos nie tak i mysle ze jak juz bedziemy wiedziec to sie przekonamy chodz we wrzsniu zaraz po okresie wymiotywalam przez sobote i niedziele potem przszedł kolejny tydzien i znow wymiotywalam ale mi nie bylo ani nie bylam przeziobiona ani chora ale normalnie dostlam okres w pazdzerniku tempke mierze dopiero od tego cyklu co mam kiedys mierzylam ale przestalam moj mowi ze mam niby cyce powiekoszne al ja tam nic nie widze hehe nio brzuch bardzo wzdęty juz dosc długo i czasem mam zgage ehhehe ale to takj est przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby jestesmy zdrowi poza moja lekko podwyzszona prolaktyna , ktora nie wymaga leczenia niby .. ale teraz jak bede miala wizyte u mojego gina to powiem mu ze sie obawiam ze byc moze to przez ta prolaktyne jednak .. ehh moze cos mi na to przepisze. Lakierku to zgaga, wzdecia i tempka no i jeszcze powiekszone piersi no! no! :) Objawy jak w morde strzelil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×