Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thinki100

Starania o dzidziusia od ponad 13 miesiecy!!!

Polecane posty

prinzesska 27:)-----mam nadzieje tez ze bedzie bezbolesny i ze po nim wszystko zacznie sie w koncu uklaadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patulek - szczepiłas sie przeciw zołtaczce? ja mialam ustalona laparo na przyszly poniedziałek ale rezygnuje. spróbujemy jeszcze inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowa - tak wisisz flaszke:) spoko ja sie nie nastawialam wiec nie ma mowy o dolku. za 10 dni kolejna iui wiec kolejna sznasa. naturalnie nie probujemy juz bo lekarz stwierdził ze przy takich parametrach nasienia na naturalna ciaze nie mamy szans. zatem bedziemy wspomagac sie troszke i zobaczymy dziewczyny skad jestescie? ja okolice kalisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak u nas, nie ma sensu naturalnie... A mozesz tak ogolnie napisac jak wygladal wasz spermiogram? Nam nawet nie chcieli inserminacji zrobic.. A zrobiliscie oprocz spermiogramu jakies badania? Tzn hormony, prolaktyne b.wazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak u nas, nie ma sensu naturalnie... A mozesz tak ogolnie napisac jak wygladal wasz spermiogram? Nam nawet nie chcieli inserminacji zrobic.. A zrobiliscie oprocz spermiogramu jakies badania? Tzn hormony, prolaktyne b.wazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska - ja miałam badania hormonów i wyszła za wysoka prolaktyna dlatego ciagle biore bromergon i teraz juz jest ok, miałam tez hsg czyli droznosz jajowodów i tez wyszlo ok. i oczywiscie stały monitoring mojej owulacji - na szczescie zawsze wszystko jes ok. a parametry nasienia sa takie: A ruch szybki - 5% B ruch zwolniony - 7% C ruch w miejscu - 12% D brak ruchu - 76% plemniki o prawidł morfologii - 5% a u was jakie były te wyniki? jak mozesz to napisz. u mojego wczesniej były lepsze a teraz jak widac nieciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialam szczepiania przeiw zoltaczce.a przeszkadza to w czyms? ja pochodze z okolic krakowa ale obecnie mieszkam w austrii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy za soba 5spermiogramow, kazdy kolejny byl gorszy, pod koniec kwietnia spermiogram wyszedl bardzo zly ponad 80% uszkodzonych plemnikow i 92%z defektami glowek...5tyg temu nie bylo nawet pol plemnika. A rob prolaktyne u twego m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rozyczke mialam niedawno calkiem a na zoltaczke jakos chyba nie bynajmniej nie przypominam sobie tego. prinzesska ty masz 4 dzieci juz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nadal nie bedzie plemnikow to bedziemy musieli biopsie jader miec, tzn moj M. Potem bedziemy mieli szczepienia limfocytami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powitać w to paskudne popołudnie. godz 14 a tu ledwo się słońce przebija. mam zapytanko, o czym może świadczyć ból brzucha, w okolicy pępka, taki hmm ciągnący?spinający? nawet dywanu nie mogłam odkurzyć bo tak spina. jakbym pieron wie jakie zakwasy miała ;/ i do tego lewy jajnik tak kłujeee a do @ jeszcze ok 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja badalam prolaktyne i byla za wysoka. za inseminacje placilismy 500zł choc mogłam miec na nfz w szpitalu. szczepeinie przeciw zółtaczce konieczne przed kazda operacją. wiem o dziewczynie która zarazili podczas laparo. lepiej nie ryzykowac. mnie lekarz zapomniał o tym powiadomic i nie jade na laparo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz nie powiedział o szczepieniu a sama na to nie wpadłam a teraz to juz za pozno bo nie zdaze. rezygnuje zatem z laparo i podejde jeszcze do iui zobaczymy moze kiedys zaskoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie ma jakiejś przyśpieszonej metody? kurcze szkoda że nie pójdziesz na laparo, powiem Ci że robią konkretny pożądek w brzuchu i dużo problemów się wyjaśnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia jak macie tak zle zolnierzyki zrobcie sobie dodatkowe badania nasienia np halo test albo scsa test, na tzn lamliwosc dna plemnika. A szukal lekarz u twego meza przyczyny zlego nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska - wczesniej wyniki nie były takie złe i to u mnie szukano przyczyny bo masienie było w normie. teraz przy iui wyszlo nieciekawie. lekarz stwierdzil ze trzeba zobaczyc czy przy nastepnej iui tez beda złe czy to moze akurat gorszy dzien był. jesli wyjdzie zle bedzie M leczony. za 10 dni sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nadal bedzie mial zle wyniki to niech mu zrobi hormonow bo czesto mozna to podleczyc, u nas okazalo sie ze moj gruczolaka przysadki i podwyzszona prolaktyne. Teraz czekamy na cud by pojawily sie zolnierzyki...to juz jest przegiecie co my musimy przechodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×